Ютията - искам мнения !

  • 15 632
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • На село
  • Мнения: 873
Вчера си купих Tefal Program 8 и я предпочетох пред Phillips единствено заради голимия и удобен отвор за наливане на водата (иначе двете са с идентични характеристики). След като изгладих половината гардероб  Wink, я оставих в хоризонтално положение и пълна наполовина с вода. След 1 час цялата вода се беше изляла през дупките. Сега се зачетох в упътването - пише да се излее водата, да се постави ютията във вертикално положение и да се натисне копчето за затваряне на парата. Старото ми Делонги (от което бях крайно недоволна - това за протокола) нямаше такива изисквания и съответно неудобства. Трябва ли да изливам останалата вода след всяко гладене и да затварям парата?

# 46
  • Варна
  • Мнения: 672
След дълго размишляване и обсъждане, отидох в Техномаркет. Определено очаквах голям избор. Но нямаше, не знам защо се получи така. А когато разглеждах сайта, имаше. Уточнявам, че гледах само дали я има във варненския Техномаркет.
И в крайна сметка взех ето тази:


с тези характеристики:
-ЮТИЯ
-2000 W
-ИНОКСОВО ПОКРИТИЕ
-НЕЗАЛЕПВАЩА
-ВЕРТИКАЛНА ПАРА
-УДАРНА ПАРА 75 ГР.
-САМОПОЧИСТВАНЕ
-АНТИ КАЛК

Засега съм доволна. Но в упътването пише да се използва САМО дестилирана вода  newsm78
А си мислех, че може и преварена. Как постъпвате вие?

# 47
  • Мнения: 132
ТЕФАЛ newsm10
Имах една,която позвах 13-14 години,но я изтървах в/у гранитогреса.Минали месец пак си купих същата марка,с онова покритие,което стои като рипс-аква турбо е.

Общи условия

Активация на акаунт