Новите книжки на Бон Апети за детето

  • 4 134
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 656
Ние изпратихме снимки за конкурса и ми пратиха обратна поща, че мога да си ги поръчам - е поръчах си ги ама от тогава нищо newsm78. Някой от вас получил ли е вече книжките?

# 61
az си купих две от книжките и съм много доволна
има много хубави съвети и рецепти
вече направих спаначеното суфле, огретена и рибеното руло и станаха много вкусни и хранителни за дечко  Grinning

# 62
  • Мнения: 236
Аз си купих книжка No 3 - за захранване на детето и ястия до 1 годинка и съм доволна. Не спазвам всичко - все пак не бих дала попара на дете на 5 мес., но общо взето, съветите ми харесват. Само не съм съгласна, че купешките пюрета трябва да се предпочитат пред домашните, защото в домашни условия не можело храната да се пюрира добре - аз си купих пасатор и правя страхотни пюрета, моята дъщеря не яде купешки пюрета. Но иначе рецептите ми харесват и като поотрасне още малко сладурчето, ще й готвя от тези рецепти.

# 63
  • Мнения: 8 769
Само не съм съгласна, че купешките пюрета трябва да се предпочитат пред домашните, защото в домашни условия не можело храната да се пюрира добре
Е, нали производителя/вносителя, който рекламира в списанието трябва да печели.
Измислили са обаче абсурден довод, нямам думи просто! ooooh!

# 64
  • Мнения: 875
Моля някой, ако има вече впечатления за книгата за хранене на детето от 1 до 3 години, да ги сподели. Чудя се дали да си я купя (ако има интересни рецепти).

свекито ми я изпрати (нали си мисли, че малкия гладува) и какво да ти кажа ... има няколко рецепти, които си струват, останалите са малко странни, а да не говорим, че частта с десертите е просто абсурдна. снимките са хубави... абе, за тия пари си струва.

Общи условия

Активация на акаунт