Новите книжки на Бон Апети за детето

  • 4 140
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 296
на Звездев имам "традиционна българска кухня" вътре има най-използваните български рецепти с наши с подправки и съставки, много съм доволна, не веднъж ми е давала идея какво да сготвя.
Тези ще си ги взема с отстъпката за 21лв. По Коледа ще ги имам явно  Peace

# 16
  • Мнения: 983
на Звездев имам "традиционна българска кухня" вътре има най-използваните български рецепти с наши с подправки и съставки, много съм доволна, не веднъж ми е давала идея какво да сготвя.
Тези ще си ги взема с отстъпката за 21лв. По Коледа ще ги имам явно  Peace

А има ли краен срок за поръчка? Защото като написаха, че ще ни ги доставят декември и аз още не съм си ги поръчала.

# 17
  • Мнения: 244

                 

                 



 Ето тази книга е страхотна, препоръчвам я.Има рецепти, както и чудесни обяснения за храненето на детето!
а мжеш ли да кажеш къде мога да я намеря да я купя или поръчам??

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

             maya_24 , книгата постоянно я виждам по книжарниците, не е дефицит.Можеш да я поръчаш и от някоя онлайн книжарница.

# 19
  • Мнения: 244
благодаря ще я потърся

# 20
  • Мнения: 335

                 

                 



 Ето тази книга е страхотна, препоръчвам я.Има рецепти, както и чудесни обяснения за храненето на детето!

За каква възраст е книжката?

# 21
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Хранене от един ден до 6г.ето я онлайн

# 22
  • Мнения: 335

изглежда интересна,благодаря  Hug

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Купих си първата, защото реших да си събера колекцията.
Струва 5.25. Имам опцията да ги накупя с 50%, но реших да взема първата преди да реша все пак дали си заслужава покупката на едро  Wink

# 24
  • Мнения: 1 672

                 

                 



 Ето тази книга е страхотна, препоръчвам я.Има рецепти, както и чудесни обяснения за храненето на детето!
каква е цената на тази книга можеш ли да ми кажеш?

# 25
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
каква е цената на тази книга можеш ли да ми кажеш?


     CloseВие не четете ли Close В постинга който копирам има книгата, цената и възможност да я поръчаш онлайн.За неразбралите,  цената е 7лв!

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Билянски, ПМС?!  Mr. Green

# 27
Аз пък да ви кажа момичета, вчера не се сдържах и си купих втората книжка от поредицата за хранене на дечицата, след като гледах предаването на Звездев. Там сега явно гостуват педиатрите, които са участвали в книжките. Говориха мн интересни неща, които ги има и в книжките и любопитството ми надделя:) В книжката, която съм си взела  сега има доста хубави и лесни за правене неща. Днес направих страхотна италианска салата по рецепта от там, ама станаа....мммм...да си оближеш пръстите. За вечеря мисля да врътна една мусака с гъбки Simple Smile)) Пожелайте ми успех:)

# 28
  • София
  • Мнения: 9 111
Аз си купих първата, но не съм очарована. Общите приказки в началото са малко бла-бла. И доста по-смислени съм чела. Има някаква теория за Зоната- някакъв модел на хранене, който е малко странен за българските разбирания. В края има рецепти, някои от тях изглеждат приемливи, други не. Аз евентуално бих си купила книжките за хранене на детето до 1 г. и от 1-3 години. Но 5.25 лв. ми се струват множко за тези вестникарски по-скоро книжлета  Sad
Може би ще си поръчам гореспоменатата книжка за детска кухня.

# 29
И аз така мисля да направя . От сега обаче съм решила със сигурност да си взема последната книжка от поредицата за стомашни проблеми и алергии. Определено мисля, че ще ми е полезна

Общи условия

Активация на акаунт