ОЧАКВАНИЯТА НИ ЗА МЪЖЕТЕ(БАЩИТЕ)

  • 2 658
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 865
Не бих била доволна от очаквания, които вменявам на мъжа, а той изобщо не влиза в шаблона.
Всеотдайност, честност във всичко и вродено чувство за отговорност са ми най-важните критерии, всички останали подробности произлизат от там.
Харесва ми да си домакинствам сама, това не очаквам от него.

# 46
  • Мнения: 884
Очаквания имам от него точно каквито и той от мен. Не мисля че е редно единият да носи на гърба си другия. Не би следвало и ако единият взима повече пари това да дава отражение върху задълженията.

Кати З, чудя ти се честно казано......
 По тая логика ти го обичай, а па той да ти с..е отгоре, ше ме извинявате...

 Това беше доста......необмислено. От всичко казано до тук на това ли ти приличат семейните ми отношения?
 Естествено, че не си права. И не...не е това логиката ми.
Е казах ти аз за "хиените"...
  А пък и ние наистина малко изместихме темата- очакванията към бащите- да, не очаквам от съпруга си да учи сина ми как да мие чинии под график, сменяйки се със съпругата си /щото и такива случаи имаше някъде из темите/. Очаквам да го научи как да се отнася с момичето, с което живее под един покрив-т.е. да следва примера на баща си, за който писах по-горе.

Последна редакция: сб, 13 окт 2007, 09:08 от TIHA VODA

# 47
  • Мнения: 23 112
Не бих била доволна от очаквания, които вменявам на мъжа, а той изобщо не влиза в шаблона.
Всеотдайност, честност във всичко и вродено чувство за отговорност са ми най-важните критерии, всички останали подробности произлизат от там.
Харесва ми да си домакинствам сама, това не очаквам от него.
Много вярно. Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 7 097
Трябва да приемаме човека до нас такъв, какъвто е. В крайна сметка, ние сме си го избрали и сме решили да живеем заедно и да създаваме семейство.
И моят мъж не оправдава напълно очакванията ми, но съм го приела. От друга страна пък, прави неща, които много малко други мъже правят, тъй че по някакъв начин компенсира.

# 49
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моят вчера отново оправда най-голямото ми очакване- да ме подкрепя в трудни за мен моменти. Щастлива съм, че го имам Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 867
Това беше доста......необмислено. От всичко казано до тук на това ли ти приличат семейните ми отношения?
 Естествено, че не си права. И не...не е това логиката ми.

Абсолютно обмислено е. Може да не съм права. Но така ми изглеждат отношенията ви.

# 51
  • Мнения: X
Това беше доста......необмислено. От всичко казано до тук на това ли ти приличат семейните ми отношения?
 Естествено, че не си права. И не...не е това логиката ми.

Абсолютно обмислено е. Може да не съм права. Но така ми изглеждат отношенията ви.

Необмислено е не мнението ти, а това дали трябваше да го кажеш или не. Жалко, че така ти изглежда, няма да правя опити да те разубеждавам - нямам такава необходимост. Един съвет - ако винаги по този начин разсъждаваш за чуждите отношения, със сигурност ще оставаш с грешна преценка - просто мисли повече другия път. Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 2 381
Трябва да приемаме човека до нас такъв, какъвто е. В крайна сметка, ние сме си го избрали и сме решили да живеем заедно и да създаваме семейство.
И моят мъж не оправдава напълно очакванията ми, но съм го приела. От друга страна пък, прави неща, които много малко други мъже правят, тъй че по някакъв начин компенсира.
Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт