ОЧАКВАНИЯТА НИ ЗА МЪЖЕТЕ(БАЩИТЕ)

  • 2 650
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 865
Не бих била доволна от очаквания, които вменявам на мъжа, а той изобщо не влиза в шаблона.
Всеотдайност, честност във всичко и вродено чувство за отговорност са ми най-важните критерии, всички останали подробности произлизат от там.
Харесва ми да си домакинствам сама, това не очаквам от него.

# 46
  • Мнения: 884
Очаквания имам от него точно каквито и той от мен. Не мисля че е редно единият да носи на гърба си другия. Не би следвало и ако единият взима повече пари това да дава отражение върху задълженията.

Кати З, чудя ти се честно казано......
 По тая логика ти го обичай, а па той да ти с..е отгоре, ше ме извинявате...

 Това беше доста......необмислено. От всичко казано до тук на това ли ти приличат семейните ми отношения?
 Естествено, че не си права. И не...не е това логиката ми.
Е казах ти аз за "хиените"...
  А пък и ние наистина малко изместихме темата- очакванията към бащите- да, не очаквам от съпруга си да учи сина ми как да мие чинии под график, сменяйки се със съпругата си /щото и такива случаи имаше някъде из темите/. Очаквам да го научи как да се отнася с момичето, с което живее под един покрив-т.е. да следва примера на баща си, за който писах по-горе.

Последна редакция: сб, 13 окт 2007, 09:08 от TIHA VODA

# 47
  • Мнения: 22 924
Не бих била доволна от очаквания, които вменявам на мъжа, а той изобщо не влиза в шаблона.
Всеотдайност, честност във всичко и вродено чувство за отговорност са ми най-важните критерии, всички останали подробности произлизат от там.
Харесва ми да си домакинствам сама, това не очаквам от него.
Много вярно. Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 7 097
Трябва да приемаме човека до нас такъв, какъвто е. В крайна сметка, ние сме си го избрали и сме решили да живеем заедно и да създаваме семейство.
И моят мъж не оправдава напълно очакванията ми, но съм го приела. От друга страна пък, прави неща, които много малко други мъже правят, тъй че по някакъв начин компенсира.

# 49
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моят вчера отново оправда най-голямото ми очакване- да ме подкрепя в трудни за мен моменти. Щастлива съм, че го имам Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 867
Това беше доста......необмислено. От всичко казано до тук на това ли ти приличат семейните ми отношения?
 Естествено, че не си права. И не...не е това логиката ми.

Абсолютно обмислено е. Може да не съм права. Но така ми изглеждат отношенията ви.

# 51
  • Мнения: X
Това беше доста......необмислено. От всичко казано до тук на това ли ти приличат семейните ми отношения?
 Естествено, че не си права. И не...не е това логиката ми.

Абсолютно обмислено е. Може да не съм права. Но така ми изглеждат отношенията ви.

Необмислено е не мнението ти, а това дали трябваше да го кажеш или не. Жалко, че така ти изглежда, няма да правя опити да те разубеждавам - нямам такава необходимост. Един съвет - ако винаги по този начин разсъждаваш за чуждите отношения, със сигурност ще оставаш с грешна преценка - просто мисли повече другия път. Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 2 381
Трябва да приемаме човека до нас такъв, какъвто е. В крайна сметка, ние сме си го избрали и сме решили да живеем заедно и да създаваме семейство.
И моят мъж не оправдава напълно очакванията ми, но съм го приела. От друга страна пък, прави неща, които много малко други мъже правят, тъй че по някакъв начин компенсира.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт