Липсва ми "На кафе"...

  • 5 093
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Да, ученичка ( при това добра) на Иван ( лека му пръст). Сега тя прави хороскопите в списанието.
Мисля, че повече информация можеш да получиш на сайта на Иван. http://www.ivanstanchev.com/
И аз благодаря.

# 61
  • Мнения: 11
АЗ пък не мога да разбера какво точно ви липсва?Предаването беше прекалено лигаво и напудрено.Канеха се само манекенки и чалга-изпълнителки,а да -и Евгени Минчев.Да не говориме,че хората се дразнеха от прекалено неподходящите прически и тоалети на водещата за този час не деня.

# 62
  • Мнения: 4 594
изобщо не мога да разбера логиката как може да спрат такова хубаво предаване и да пуснат тъпите сериали на негово място
вече 2 години ми липсва , на мен лично ми беше интересно от начало до край , а гала е една от най- добрите водещи така и не си намерих предаване с което да го заменя
гостите бяха интересни и разнообразни

# 63
  • Мнения: 610
изобщо не мога да разбера логиката как може да спрат такова хубаво предаване и да пуснат тъпите сериали на негово място
вече 2 години ми липсва , на мен лично ми беше интересно от начало до край , а гала е една от най- добрите водещи така и не си намерих предаване с което да го заменя
гостите бяха интересни и разнообразни
Peace

# 64
  • Мнения: 2 229
И на мен ми липсва, въпреки че никога не съм харесвала Гала. Беше страхотно предаване за фон, като нямаше нищо друго си го пусках...

# 65
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И на мен ми липсва много.
Не мисля, че беше предаване за " плетки",
както се изрази една госпожа " незнам си коя " ooooh!

# 66
  • Мнения: 601
И на мен ми липсва.
Така и не се появи нещо по-добро от този формат.
Гала много добре си го водеше.Някакси не я възприемам в "Имаш поща" а и не го гледам.

# 67
  • Мнения: 1 168
И на мен ми липсва.
Така и не се появи нещо по-добро от този формат.
Гала много добре си го водеше.Някакси не я възприемам в "Имаш поща" а и не го гледам.


 Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 10 858
Може би донякъде "Следобед с ТВ7" така ми допада, но пак не е същото. Но поне е този формат Peace

# 69
  • Мнения: 11 607
Която ТВ направи На кафе 1:1 като едно време - ще спечели много! Факт е,че толкова време след като е спряно, На кафе все още се помни и то с добра слава.

# 70
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Вивиан наистина до някъде прилича.
Мама Цоцоланка Но ако я няма Гала предаването няма да е същото.

# 71
  • Мнения: 1 168
Която ТВ направи На кафе 1:1 като едно време - ще спечели много! Факт е,че толкова време след като е спряно, На кафе все още се помни и то с добра слава.


Предаването беше много хубаво и полезно. А и Гала го водеше много добре. Но до колкото разбрах са го свалили от ефир заради нисък рейтинг, така че едва ли ще направят същото. Сега са на мода други формати, направо ни заливат и изнудват хората да пращат sms-и.

# 72
  • Мнения: X
И на мен ми липсва това предаване. Пък и Гала беше с по дълга коса и доста по-симпатична. Сега Кремена я е направила по свой образ и подобие.  ooooh!  ooooh! newsm34

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 00:49 от Анонимен

# 73
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Не вярвам да са го свалили заради нисък рейтинг-та то беше толкова гледано и харесвано предаване,има нещо друго Thinking 

# 74
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Не вярвам да са го свалили заради нисък рейтинг-та то беше толкова гледано и харесвано предаване,има нещо друго Thinking 
И аз така мисля но за съжаление няма да го върнеме.

Общи условия

Активация на акаунт