раздвоена...

  • 6 149
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Не говоря за уеднаквяване на половете, а за това, че еманципанията и равноправието в половете оказва влияние и върху сексуално-поведенческите модели на мъжа и жената. За мен модела - жената пасивна, мъжът активен (ловува, бори се и така нататък), не е нищо повече от клише.

Начина по който възприемаш еманципацията и равноправието всъщност води именно до уеднаквяване на половете в "сексуално-поведенческо" отношение.
Аз например държа на равните си социални права с мъжете, но редом с това държа да остана жена по своята същност. В този смисъл отказвам да ловувам. И както пише Клер - предпочитам за мен да се борят, пред това аз да се боря за някого.
Това, което искам да кажа е, че никак не е задължително еманципацията да води до унифициране на половете. Въпрос на индивидуалност, потребности и светоусещане е преди всичко. Peace

# 76
# 77
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Случвало ми се е точно на втората среща и беше абсолютно непознат от друг град.Не съжалявам за което,и аз съм човек и ми се ще от всичко да опитам

# 78
  • Мнения: 3 500
Защо пък да не си легнеш с него щом те привлича?! Един живот живееш.
Обаче бъди предпазлива!

# 79
  • София
  • Мнения: 1 176
Да питам авторката на темата ... и в крайна сметка какво се случи с младежа? Laughing

# 80
Лично аз бих.Независимо обвързана или не.Ако този човек ме привлича толкова,че не мога да устоя...защо не ? С предпазни мерки разбира се.Не забравяй.
Казваш че си омъжена.Аз няма да те нападам,разбирам те колкото и да е чудно.
Ами с две думи казах ти аз как бих реагирала,ти реши за себе си !

Благодаря за разбирането ,ако мога така да се изразя .Може
би,ако не бях омъжена бих се позамислила с това прибързано действие, но в случая бих действала така както ме кара. Пускам се в тази авантюра ,но ме е страх да не прерасне в нещо повече, че тогава става страшно .

Който го е страх от мечки да не ходи в гората - казали са старите хора.
Ако смяташ, че да удоволствието да ти начешат междупръстието ще покрие рогите на мъжът ти давай ...
и си прави добре сметката, казали са го и други "Постъпвай така с хората както искаш да постъпят с теб". Ако толкова много го искаш, раздели се с мъжът ти и се праскай на воля, но преди това си е гадно.

Гадно-гадно, ама да не сте светици. Чета ли чета и само моралистки. Що да не си легне момичето като и се иска. Ще и връчат ли медал за добро поведение, след като и минат годинките. Никой не е казал че ще се задълбочава. Просто секс

# 81
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не съм светец, но на жена ми не съм и изневерявал ... и след като аз  мога, това означава, че и другите могат.
Колкото до твоите доводи, ще ги оставя без коментар ...

# 82
  • Мнения: 1 193
Аз, след такава връзка имам вече две деца и прекрасно семейство  Grinning

# 83
  • Мнения: 200
Всеки човек е индивидуална личност и различен сам по себе си .Не можеш да кажеш аз мога така или аз правя(не правя )така и другите значи го могат. Постъпи така както те кара без капчица съжаление за някого .

# 84
  • Мнения: 483
Не е имало нито една моя връзка която да не е започвала със секс в деня на запознанството Mr. Green
Не зная защо цари тази теория че единственото нещо с което може да се плени вниманието на даден мъж е секса newsm78 Мисля че една жена може да остане все така загадъчна, пленителна и желана дори да се започне от секса. Подозирам че жените "чакайки месеца" се държат закачливо не се разкриват емоционално и като минат 30-те дни...БУФ!!! Отварят се краката и душата и става майката си трака Grinning Защото жената решава че само защото е чакала видиш ли, вече може да се отдаде изцяло...да ама не! Има риск да стане скучна, а понякога от много чакане ти се отщява hahaha
Но случай различни, а и всеки си знае собствената история.
Аз мисля че ако мъжът не си е паднал истински по теб ще си тръгне след първото чукане независимо дали ще го получи веднага или след месец!

# 85
Случи се и не съжалявам за нищо. Продължаваме  да се чуваме  и виждаме  .Чувствам се друг човек зареден с емоции .И най -вече щастлива.

# 86
Случи се и не съжалявам за нищо. Продължаваме  да се чуваме  и виждаме  .Чувствам се друг човек зареден с емоции .И най -вече щастлива.


Само така, греби с пълни шепи и да не ти пука Peace

# 87
  • София
  • Мнения: 3 099
Случи се и не съжалявам за нищо. Продължаваме  да се чуваме  и виждаме  .Чувствам се друг човек зареден с емоции .И най -вече щастлива.



Това е хубавата част! Успех

# 88
  • Мнения: 511
Случи се и не съжалявам за нищо. Продължаваме  да се чуваме  и виждаме  .Чувствам се друг човек зареден с емоции .И най -вече щастлива.


Само така, греби с пълни шепи и да не ти пука Peace

 Peaceприятни емоции  и наистина да не ти пука.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 762
Правила съм го ............. И какво? Поне не съм си губила времето в догатки......... Става и е хубаво ..........или не става, хайде напред  Laughing...... нямам скрупули, човек съм и нищо човешко не ми е чуждо. С любимия направихме точно така и то аз бях инициативната и вече две години сме невероятно щастливи............. хайде успех  Peace

Общи условия

Активация на акаунт