АГ клиника "ЕВА"-Сливен-изкажете мнения !

  • 144 068
  • 528
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 410
"Невероятен специалист" бих нарекла всеки друг лекар, но не и този човек...Напълно подкрепям думите на marrina-ina че при безпроблемна бременност всеки е такъв, но защо един не излезе с по-специфичен и сложен случай да каже "Да той наистина ми помогна, реагира адекватно и навреме". Ако причината беше генетична или нещо да съм застрашила аз живота на детето си никога нямаше да кажа нищо срещу този човек, но при положение че в последствие се откриват сериозни пропуски при следенето на бременността ми, а както виждам и това е масова практика не мога да кажа нищо повече освен за мен той не е никакъв специалист, а човек изпаднал в рутината на работата си, за да изкарва пари, а не да дава живот...Ако той беше наистина невероятен специалист сега моето момиченце щеше да се радва на братчето си вместо да е ангелче горе на небето

# 466
  • Мнения: 0
искам да кажа на всички които говорят лоши неща за Пенков и Маргото да престанат да завиждат и злобеят защото няма смисъл то се вижда кой е добър и кой не като отидеш и всички чакат за тях за най милия екип мога само да кажа че са най добрите професионалисти и хора които някога съм срещала в болница изобщо.Като цяло болницата е на ниво от санитарките до сестри и доктори няма такова отношение все едно си на курорт.Всеки сам избира при кой да ражда но никои не ви дава право да обиждате и то доктор който е може би един от най добрите изобщо в цялата област.Още 10 деца да имам пак там бих ги родила!!!

# 467
  • Мнения: 410
милена.павлова до сега винаги съм се опитвала да държа горе-долу добър тон на разговор тук, но да ми кажеш ти че злобея и завиждам на доктор който е виновен за смъртта на детето ми това няма как да го преглътна...Ти имаш ли си идея какво значи най-добър доктор, на колко места си ходила да раждаш и колко проблемна ти е била бременността. Това че пред неговия кабинет е пълно, това ме подведе и мен да му се доверя...Пожелавам ти да ти е живо и здрав детето, както и да имаш още деца след това, но никога повече не смей да говориш за болката на хората и за техните думи защото не знаеш какви истории стоят зад всеки и не знаеш какво е да минеш през ада защото аз минах и част от мен винаги ще остане там!!!

# 468
  • Мнения: 13
нямам отношение към екипа, но след като прочетох мнението на милена павлова първоначалната ми реакция бе също да не се съглася с начина на представяне на мнението /особено предвид какво е преживяла joli24/.
Първоначално се въздържах, но сега вземам отношение, за да подкрепя морално joli24. Иначе всеки има право на мнение, но е особено важен добрия тон.

# 469
  • Мнения: 12
милена.павлова ,за каква злоба става въпрос?Децата ни са родени в риск,от който още търпим последствията...нашето дете е с детска церебрална парализа,а joli въпреки,че си имат друго детенце,едва ли ще забрави първородната си рожба.И ние не сме единствените,няма да повтарям съдбите на хората от целия форум.Но няма да остана безмълвна когато става въпрос за истината и тя е,че "д-р" Пенков не е никакъв специалист.Както стана ясно при него е практика да не се правят необходимите изследвания.Да не говоря,че като цяло в болницата липсват условия за навременно лечение на новородени с проблеми.Кой им дава правото да се правят на богове и да решават съдбите на другите?

# 470
  • Мнения: 3
Здравейте момичета искам да ви задам няколко въпроса и ви моля да  ми отговорите Praynig След една седмица ми предстои секцио при д-р Спанова и искам да знам какво трябва да си нося за раждането за мен и за бебето??? Какво правят преди операцията смисъл какви изследвания?? Правят ли клизма, която много ме притеснява??? Каква упойка поставят? Също какво става след операцията показват ли бебето като се сабудя??? Колко време след операцията ще се събудя??? Уф извинете ме за глупавите въпроси, но искам да знам всичко, а докторката все барза и неможе да ми обясни все пак си имат и друга работа за това реших да питам мамите които вече знаят. много ви моля за по подробна информация от самото постъпване в болницата преди и след операцията всяка информация ще ми бъде полезна смених много лекари и сега имам проблем с доверчивоста много съм наплашена.... и съда питам дали трява още от предния ден да не съм яла и пила нищо...
      БЛАГОДАРЯ ВИ предварително

# 471
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Това, че лекарката ти не ти е казала как ще се развият нещата за мен е притеснително. Понеже и аз раждах с операция, екипът ми обясни всичко предварително и мога да ти кажа как протече при мен, но това не е гаранция, че ще се случи така и при теб. Изследванията ми направиха 2-3 дена преди операцията - кръв, урина, цитонамазка (12 дена по-рано). Денят преди операцията ми дадоха едно хапче, което трябваше да изпия вечерта преди да си легна. Аз по своя инициятива приключих хранененето в 17.00 на предния ден. Клизма не ми направиха. Сутринта постъпих в болницата. Трябваше да си нося водоустойчиви лепенки за операцията, памперс /памперс гащи/, които може и да не ти се наложи да сложиш, както на мен, но ги искат задължително. Посъветва ме приятелка да си взема 4-5 бутилки от малките минерална вода и сламка, които оставих на шкафчето си да ме чакат, защото са по-лесни за вдигане, а със сламката е по-лесно да пиеш, без да се прегъваш много; аулин - 2-3 бр. - аз не ги използвах, не ме болеше толкова. Отделно си взех помпа за кърпа, кремче за зърна, 2-3 бр пижами, нощници (там дават, но аз си ползвах моите); нормалните тоалетни принадлежности и съответно за бебчето можеш да си вземеш кремче против подсичане.  Мисля че това беше, но за 3 години все нещо ще съм забравила  Grinning . Съветвам те да я притиснеш докторката и да ти обясни всичко - как тя ги вижда организирани нещата. Излязох от упойката бързо - и в момента, в който започнах да отговарям адекватно и да центрирам поглед ме попитаха и ми го донесоха да го видя сина ми. Родих в 11.00 преди обед, дадоха го някъде към 13.00 - 14.00. На другия ден ти помагат да станеш и ти носят бебето и си стои при теб през целия ден до вечерта, когато го взимат и на сутринта в 6.00 пак ти го оставят до вечерта. Така беше тогава.

Последна редакция: ср, 12 юни 2013, 10:09 от Dallcheto

# 472
  • Мнения: 0
не съм говорила за никой от случаите ви така че ако обичате не ми слагайте думи в устата !!! аз държа на мнението си   това е моето мнение за екипа извинявам се за думите които са ви засегнали относно определенията ми за коментарите но ви уверявам че бяха провокирани не от тези коментари които прочетох тук най малко от тези на хората с трагична съдба. 'АГ клиника "ЕВА"-Сливен-изкажете мнения !'-моето мнение е такова и за болницата и за Пенков и Маргото!!!

# 473
  • Мнения: 3
Dallcheto Благодаря ти че си направи труда да ми отговориш пускам тая тема около 10 пъти и на кой ли не се помолих за инфо и на никой не му се занимава да ми обясни, въпреки че ми се искаше някой по пресен случай нали знаеш че нещата се променят в болниците, но все пак съм ти много много благодарна  Hug Hug

# 474
  • Мнения: 0
sisa-bs89 ако искаш по прясна информация и то точно за тази болница : трябва да си носиш лепенки за след секцио(за да можешда се къпеш) както и памперс гащи(по удобни са от обикновенните памперси) за теб в аптеката знаят като кажеш а да не забравя аулин ще ти е от полза макар че не боли толкова колкото някой казват ама пак зависи от човека.по принцип с епидурална упойка не се навиват ама по добре защото има усещане а и после си скован операцията трае към 20 минути събуждаш се почти без замаяност не е гадна упойката(сравнявам я с упойка от друга моя операция).бебето го носят след 2 часа ама ти се струва (сигурно заради упойката)че веднага са ти го донесли.клизми не правят независимо какво в раждането апък и за секциото няма нужда слагат ти катетар за парвите 24 часа после има раздвижване то е малко неприятно иначе пък бебчо си е постоянно при теб ако искаш.не е страшно изобщо няма от какво да се притесняваш аз по принцип сам си пазла така че направи си сметката Simple Smile успешно раждане ти желая

# 475
  • Мнения: 0
а да имаше и някво хапе обаче понеже аз родих преждевременно смисъл направиха ми операцията по спешност защото бяха почнали котракциите ми и минах и без хапче добре поне че  с сабуждането почнаха контракциите и не бях яла  защото се събудих късно все пак цяла нощ бяхме празнували нова година(а как бях гладна хаха)

# 476
  • Мнения: 3
милена.павлова Уффф и аз съм голяма пъзла направо сън не ме хваща само за това мисля това сънувам абе изобщо колкото по малко остава толкова по трудно става!!! Тоя катетър какво представлява аз дори и това не знам ужас толкова съм неинформирана цял ден чета и пак нищо незнам  Laughing Боли ли като ти го слагат тоя катетър!!! Благодаря много  Heart Eyes

# 477
  • Мнения: 3
Да ясно голееееми благодарности милена.павлова

# 478
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Значи, все пак за 3 години нищо не се е променило! Като ми слагаха катетъра на мен ми беше неприятно много, леко граничи с болка, но е за 1-2 мига, после вече не го усещаш. СЪбличаш се, лягаш на операционната, слагат ти катетър, после абокат, говорите си с анестезиолога, пита те колко кг. си, за да знае колко упойка да ти сложи, като сложат упойката започваш да броиш от 10 надолу - аз стигнах до 7 и отнесох плувката.  Mr. Green
Успех ти желая и едно прекрасно здраво и силно бебе!

# 479
  • Мнения: 0
da naistina e malko nepriqtno kato ti go slagat katetara ama nishty osobeno minava za mig ami nemoga da ti go obqsnq medicinski ama ti gi slagat prez nego da pikaesh shtoto nali nemojesh da stavash parviq den az kato 4uh 4e shte mi slagat izbelih pogleda (kakto kazah sam si pazla) ama nqma strashno normalno da te e strah ama si e za predpo4itane pred estestvenoto smisal kato bolka az polu4ih samo nqkolko kontrakcii predi da me operirat povqrvai bolqha mnogo pove4e ot operaciqta.dori da si priznaq 4esno sled operaciqta si pomislih 4e vsi4ki koito razkazvat 4e mn bolqlo si izmislqt haha(da uto4nq 4e ne umalovajavam bolkata na nikoi da nqma pak obideni)!!! vsi4ko minava kato mig bolkite sa sled operaciqta ama kato vidish bebeto zabravqsh vsi4ki e boli da ama az poneje imam druga operaciq koqto ne e svarzana s rajdane i ne e genekologi4na izob6to(vadiha mi jla4kata) itazi opraciq boleshe 100 pyti pove4e .vse pak nezavisimo 4e e s operaciq tva si e estestven proces bebeto da izleze taka 4e operaciq si e da nqma spor no ne e kato drugite operacii nito opoikata nito bolkite sled tova a i da ne govorim 4e si imash i bebe4e koeto kakto ve4e kazah oblek4ava mnogo bolkite Simple Smile uspeh i ne se trevoji no e hubavo da si informiran naistina pone az predpo4itam da znam vsqka podrobnost otkolkoto da sma v nevedenie Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт