Сливен 18 - искаме детски площадки

  • 14 235
  • 303
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 7 430
Joy Да и на Мишата,за него една голяма целувка  love001

Мерси  Hug връщаме и за теб една
Хайде ЧаоЧи  bouquet

# 271
# 272
  • Мнения: 517
Момичета, имам удоволствието да Ви съобщя, че радио "Фокус" - Сливен става медиен партньор на тази страхотна инициатива за набиране на дарения за домове за сираци. Ще запиша съобщение, което ще се излъчва в ефир. Искам да ми дадете идея какво да бъде съобщението. ето прилагам новината от вчера...

Сливенски майки организират дарения за домове за сираци в Сливенско, съобщи в интервю за <b>радио “Фокус” - Сливен</b> организаторът на проявата Ирена Иванова. “Идеята дойде след репортаж на телевизия “ББС” за лошите условия на живот на сираци в село Могилино”, заяви Иванова. Тя коментира, че е останала шокирана от начина на живот в този дом и е поела инициатива, заедно с група майки от форума www.bg-mamma.com  да съберат спално бельо, долно бельо, памперси над 15кг, дезинфектанти, пантофи, храна, парични средства и др. Консумативите се събират в Сливен на ул. “Никола Карев” 6, в близост до регионална библиотека “Сава Доброплодни”. На този етап са събрани 5кг леща, 5кг боб,  5кг макарони и 5 кг ориз. На тези, които изпратят пари ще им бъдат представени касови бележки за закупените консумативи, за другите дарения удостоверение за дарение от съответния дом”, уточни  Ирена Иванова.
Информацията е на <b>радио “Фокус” - Сливен</b>.
Гергана СУЛТАНОВА
 


чакам предложения.

# 273
  • Мнения: 1 063
Гери новината е страхотна,нямам думи...в момента искам само да те прегърна и целуна Hug  Hug HugHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 newsm44

Предлагам като се върнат момичетата всички заедно да измислим съобщението  Peace

# 274
  • Мнения: 54
Имам  предложение  по радиото да не съобщават закупените продукти а на каква стойност са........
Например направено дарение от Сливенските майки от форума -Мама БГ на дома в с.Медвен на ст/ст 160 лв.Това беше първото дарение.....набирането на средства продължава.Дома има нужда от.........Средствата ще се събират на адрес...........И това съобщение да върви като обява по радиото...Ако сте съгласни разбира се.......  newsm78
БРАВО ГЕРИ  ти си нашата гордост

# 275
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ами аз мисля, че май няма да мога да помогна тук - навремето хич ме нямаше по литература, с триста зора изкарвах хубава оценка (тогава трябваше хубав успех за кандидатстване във ВУЗ - като информация - средно съм завършила през 1989), макар че книги съм изчела огромни количества, майка ми все ме гонеше от книгата, да изляза малко навън. Затова пък до мозъка на костите си бях математик, нищо че станах биолог после. И откакто сме в София, започвам да съжалявам, че не съм продължила с математика (в Сливен си имах хубава работа за биолог, затова там не съжалявах).

Хайде вие пишете, пък аз ще ви чета и ще ви се възхищавам.

# 276
  • Мнения: 517
Да направим нещо добро. Нека се присъединим към групата на сливенски майки, които започнаха събирането на дарения за домове за сираци. Нека бъдем хора. Нека помогнем. Всеки който иска да протегне ръка на децата в домовете за сираци може да изпрати или занесе  своето дарение в Сливен на ул. “Никола Карев” 6, в близост до регионална библиотека “Сава Доброплодни”.  Децата имат нужда от спално бельо, долно бельо, памперси над 15кг, дезинфектанти, пантофи, храна и всичко за което се сетите. Медиен партньор на проявата е радио Фокус – Сливен.


Съгласни ли сте на този вариант..дайте и други предложения..но текста да е под формата на призив..и да е трогателно... давайте идеи.

# 277
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Може би ще трябва да се каже и за това че ще има документ за дарението, защото много хора са недоверчиви - и аз бих била, ако не пишех тук и не знаех за това от самото начало, а и ви познавам всички, макар че някои не съм ги виждала Hug

# 278
  • Мнения: 517
ок..

Да направим нещо добро. Нека се присъединим към групата на сливенски майки, които започнаха събирането на дарения за домове за сираци. Нека бъдем хора. Нека помогнем. Всеки който иска да протегне ръка на децата в домовете за сираци може да изпрати или занесе  своето дарение в Сливен на ул. “Никола Карев” 6, в близост до регионална библиотека “Сава Доброплодни”.  Децата имат нужда от спално бельо, долно бельо, памперси над 15кг, дезинфектанти, пантофи, храна и всичко за което се сетите. На всички дарители  ще бъде предоставено удостоверение за дарение. Медиен партньор на проявата е радио Фокус – Сливен.

# 279
  • Мнения: 1 063
И че всеки, който има желание може да посещава с момичетата домовете, за да се увери, че всичко отива там, за където е предназначено  Peace

 Все пак да изчакаме момичетата да се върнат и заедно да го обсъдим Peace

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 11:56 от Iva M.

# 280
  • Мнения: 517
ами оформи си идеята, Иве. Аз дадах текста..променяйте.

# 281
  • Мнения: 54
На мен текса на Гери ми харесва...като се добави и това което Ивето е казала.......мисля че е достатъчно.Все пак не трябва да е много дълго,а точно и ясно.

# 282
  • Мнения: 517
чакам да го обсъдим всички .. ако трябва утре ще направя клипчето.

# 283
  • Мнения: 517
ВАЖНО!!!

Момичета, преди малко дойде един представител на общината Стоян Марков. Беше възмутен от протеста за детските площадки. Не знаеше,че аз съм част от вас..той твърди,че са правени детски площадки и се правят. Аз му казах,че не са достатъчни, а той твърди,че вие не сте се срещнали с когото трябва. Поисках му координати.. smarkov@sliven.bg
тел 044/677107
моб. 0889199119, 0896788807

Дано съм от полза поне с това.

# 284
  • Мнения: 1 063
ами оформи си идеята, Иве. Аз дадах текста..променяйте.

 Ще се опитам...

ВАЖНО!!!

Момичета, преди малко дойде един представител на общината Стоян Марков. Беше възмутен от протеста за детските площадки. Не знаеше,че аз съм част от вас..той твърди,че са правени детски площадки и се правят. Аз му казах,че не са достатъчни, а той твърди,че вие не сте се срещнали с когото трябва. Поисках му координати.. smarkov@sliven.bg
тел 044/677107
моб. 0889199119, 0896788807

Дано съм от полза поне с това.


Чак пък възмутен...предполагам минаването по кварталите ще му разясни картинката...А и той е Директор на дирекция " Международно сътрудничество и европейска интеграция"... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт