Сливен 18 - искаме детски площадки

  • 14 226
  • 303
  •   1
Отговори
# 300
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Дидка, тъкмо това правих в момента. Готова е вече. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234939.0

Катя е права, такива площадки  на малките не им вършат работа. А и като отидат да играят големи, дето изобщо не са в детска възраст, предполагам, че децата са изгонени навън, нищо че са по-големи, а не бебета. Зад Мировия блок има такава (на Дидка Мирото).

# 301
  • Мнения: 888
Момичета сега ми попадна вестник ГЛАС който е разпространен по всички пощенски кутии за агитация да се гласува за Румен Андонов...........на задната страница има снимка на майките който ходиха на среща с него..........вече сте и медийни звезди Wink


Бреее...стига бе....ужас  Sick

# 302
Поздравления на всички майки!
Аз също имам желание да направя дарение в дом за сираци.Без посредници.От мен -за децата.
Как мога да съм сигурна , че дарението ще отиде по предназначение и няма да има измами и спекулации?
Мога ли да имам доверие на хората , които ще се ангажират с предоставената помощ от мен и от всички други дарители?
Ако някой може да отговори на въпросите ми , моля  нека да ми пише.

Мариана Чавдарова

# 303
  • Мнения: 1 063
Г-жо Чавдарова, най-добрия начин е като отидете в дома и дарите това, което сте решили,децата много ще ви се зарадват, а за дарението ще получите свидетелство  Peace
Ние нямаме претенции да сме посредници или каквото и да било там,единствената ни цел е да помогнем с нещичко на децата.Недоверието не ме учудва, в такъв свят живеем все пак...

Общи условия

Активация на акаунт