Умеете ли да мразите?

  • 3 898
  • 116
  •   1
Отговори
# 90
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Умея да мразя, но след време ми минава и омразата се заменя с безразличие.

# 91
# 92
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Мога, при това добре. До крайности ... за дълго време. И не само хора.
Радвам се, че се случва рядко.

# 93
  • на село
  • Мнения: 838
  Не си позволявам да мразя,и успявам.Аз игнорирам.Възпитавам и детето си така.

 В книжарниците се продават готови детски лексикони.В един от тях намерих такъв въпрос:"Кого мразиш?"Аз лично се ужасих.

# 94
Изумих се от това колко по-лесно ми стана след като се научих да не мразя ,а просто да игнорирам.Омразата е чувство, което трови този, който го изпитва и не вреди на никого другиго.Не сме длъжни да обичаме дадени хора, но и нищо не печелим като ги мразим.Някои хора мислят, че мразейки ще заслужат уважението на този, когото мразят - не е вярно.Мразейки и  обиждайки се опитваме да се издигнем в собствените си очи, но не мисля, че се получава.

# 95
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Намразих група от хора след като гледах филма за дечицата в Могилино, друг не съм мразила... Конкретно към един човек не съм изпитвала омраза, а по-скоро ярост и желание да му отскубна главата от раменете. .. А иначе омраза съм чувствала в себе си, но не знам към кого, когато виждам как някой умира ...

# 96
  • Мнения: 385
Мога да мразя до известно време след това вече не забелязвам човека.Съвсем наскоро една моя "добра" приятелка ме накара да не я понасям, в началото ми беше гадно сега просто се държа все едно никога не сме се виждали.

# 97
  • Мнения: 123
Не,но понякога много ми се иска.Чак ме е яд.

# 98
  • Мнения: X
Напоследък ми е все по-трудно това с мразенето. Всъщност мразя много неща, но хора..не бих казала.

# 99
  • Мнения: 189
Не мога да мразя никой. Мисля, че каквото и да ми причини, няма да съм способна да го намразя. Но със сигурност ще забравя за съществуването му.
Най-гадното е когато човек ти стане безразличен!

# 100
  • Мнения: 1 477
Умея и още как!Особено ако някой причини болка на семейството ми или на близките ми.И освен, че мога да мразя съм много злопаметна и в удобен случай връщам направеното зло.Трудно ми е да повярвам ,че има хора които никога не са мразели или не могат да изпитват таково чувство...Но това си е мое мнение все пак... Simple Smile

# 101
  • Мнения: 2 070
Аз винаги свързвам омразата с отмъщението.
До сега осъзнато чувство на омраза ,съм изпитвала само към един човек.
Но пък какво чувство на удовлетворение изпитах ,когато му го върнах -тъпкано.

Любовта и омразата си приличат.И двете ни дърпат напред,само подбудите и намеренията са различни.
От любов правим хората щастливи.
От омраза им вгорчаваме живота.

# 102
  • Мнения: 15 748
Умея да мразя и то много добре. Когато намразя някого живея за момента, в който ще ми се отдаде възможност да го срина до такава степен, че да не може да се съвземе доста дълго време. Знам, че всичко се връща , но аз лично предпочитам да си го върна сама. Страшно злопаметен човек съм. Омразата не ми тежи, дори напротив - мотивира ме да постигам все повече и повече. Но когато човека, който ме е наранил ми се извини и съжали за постъпката си прощавам много лесно и бързо защото всеки може да сгреши. И въпреки всичко пак помня какво ми е направил. Не се гордея с това, но не мога да го изкореня от характера си.

# 103
  • Мнения: 407
За жалост и аз съм в групата на злобарките, настройвам се много негативно към хора, които волно или неволно са ме наранили по някакъв начин.Никога не забравям и трудно прощавам.Доста съм импулсивна и поради това реигирам рязко,понякога съм груба с хората без да има видима причина.Абе чишит съм си ама какво да се прави,ХАРАКТЕР!!

# 104
  • Мнения: 17 546
Не знам дали това беше омраза, но като видех въпросната персона и ми се гадеше Sick Сега като я видя ме напушва смях и ми е всЬО равнО. Сигурно вече съм по-Ентелегентна Mr. Green Не ми се ще да си губя енергията за толкова безсмислено нещо като омразата. Peace Нооо... съм злопаметна, а това май не е добре. Thinking

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт