Плачете ли на Пълна промяна?

  • 3 319
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 079
Аз също.  smile3518

# 16
  • Мнения: 2 161
Плача.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 423
Не плача, но се вълнувам  Peace

# 18
  • Мнения: 1 207
И аз всеки път плача когато се показват на роднините си,но вчера беше кулминацията,плаках като магаре поне 3 пъти.Стана ми много мъчно за жената.

# 19
  • Мнения: 386
аз също не плача. май съм коравосърдечна  newsm78
но ми е жал за женичките, защото това, което виждаме накрая е и доста грим и след две минавания на тампона с мляко за почистване и едно измиване на косата нещата ще са малко по-различни. изобщо не искам да коментирам, вече е правено, колко трудно ще задържат ефекта от липосукцията например.
и ми е мъчно затова!
мъчно ми е и че много жени ще решат, че пластичната хирургия ще ги направи щастливи, а това не е така. мъчно ми е и защото хората и у нас все повече се зомбират, че външният вид е по-важен от другото. мъчно ми е, че говорят за хората, че са грозни.
като прочетох, че две от участнички са се върнали при партньорите си, които са ги биели и те ги набили и след цялото това страдание за красотата ми стана страшно неприятно, защото дори да са си свършили добре работата  хирурзите, психоложката май не е работила достатъчно с тях...
извинете, днес съм гадна

# 20
  • Мнения: 721
аз също не плача. май съм коравосърдечна  newsm78
но ми е жал за женичките, защото това, което виждаме накрая е и доста грим и след две минавания на тампона с мляко за почистване и едно измиване на косата нещата ще са малко по-различни. изобщо не искам да коментирам, вече е правено, колко трудно ще задържат ефекта от липосукцията например.
и ми е мъчно затова!
мъчно ми е и че много жени ще решат, че пластичната хирургия ще ги направи щастливи, а това не е така. мъчно ми е и защото хората и у нас все повече се зомбират, че външният вид е по-важен от другото. мъчно ми е, че говорят за хората, че са грозни.
като прочетох, че две от участнички са се върнали при партньорите си, които са ги биели и те ги набили и след цялото това страдание за красотата ми стана страшно неприятно, защото дори да са си свършили добре работата  хирурзите, психоложката май не е работила достатъчно с тях...
извинете, днес съм гадна

Страхотно го каза.   

Аз пък не плача, защото не го гледам.

Не го гледам, защото ме дразнят невероятно трейлерите по Нова като "Тя е от Бургас, но малцина биха я объркали с морска сирена..." или "Тя е на 23, но изглежда на 40..." ужасно звучат... пълна дискриминация... Какво става с хората, които не са били толкова "лъки" да ги разкраси Нова?!

# 21
  • Мнения: 4 176
Не плача, но се вълнувам

# 22
  • Варна
  • Мнения: 672
Да, плача ! Но не на всички епизоди.

# 23
  • Мнения: 656
Да, вчера се разплаках като видях дъщеричката...
Какъв егоист трябва да си за да причиниш това на детето си?

# 24
  • Мнения: 6 164
Не го гледам. Американското гледах, нашенското не ми хареса.

# 25
  • Мнения: 386
Да, вчера се разплаках като видях дъщеричката...
Какъв егоист трябва да си за да причиниш това на детето си?
какво е станало вчера?

# 26
  • Мнения: 1 885
На всичките рева УЖАС!

# 27
  • Мнения: 27 524
Да, вчера се разплаках като видях дъщеричката...
Какъв егоист трябва да си за да причиниш това на детето си?

Е, чак пък толкова.  Rolling Eyes Всичко се свежда до 3-месечно отсъствие, какво чак толкова й е причинила? От другата страна на кантара са много промени. Разбира се, че е вярно, че грима и липосукцията са временни, но предполагам, че и жените вадят някакви поуки и гледат да не се занемаряват вече... може би поне някои...  Thinking Оправените зъби, очи, носове и уши остават  Peace Според мен си струва, не съм видяла досега някоя жена избрана от глезотия, всичките са наистина с големи кусури и не разбирам подобни реплики като горната. Все пак и тя е личност,а не само майка (говоря за Силвия конкретно, но важи и за останалите). Или като ще попалче детето малко, дай да си ходя грозна и дебела. Не съм съгласна, не сме роби на децата си и не е направила нищо. И племенницата ми реве ако някой й откаже да си посоли яденето, щом тя му предлага, изпада в кризи, тръшка се, дай сега да ям солено до смърт заради това. Примерът не е много адекватен, но съм сигурна, че момиченцето не е плакало 3 месеца. А и всички плачат в началото и в края. Просто емоциите преливат, не виждам нищо лошо в това  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 4 435
Племенницата ти е супер забавна. hahaha Joy hahaha hahaha Joy
Ох,умрях от смях.

# 29
  • Мнения: 2 161
Да, вчера се разплаках като видях дъщеричката...
Какъв егоист трябва да си за да причиниш това на детето си?
А какво е станало?

Общи условия

Активация на акаунт