Плачете ли на Пълна промяна?

  • 3 314
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 322
Плача, но не на всички. Най-много се трогвам, когато майки се разделят с децата си.

# 61
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Не го гледам.

# 62
  • Мнения: 276
Леле много сте били чувстлителни с тез сълзи smile3518 smile3518
То при някой учасници накрая чак ме хваща страх smile3555стават едни изроди.
Но последните ставаха супер,а най-много ме изкефи учителката.
Е и аз пуснах една сълза newsm45

# 63
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не, за Бога.

# 64
  • Мнения: 1 674
Е, чак да ревна - не, но ми става развълнувано...

И аз така

# 65
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Само на епизода с Деси (момичето без косата) за малко да пусна някоя сълза.

# 66
  • Мнения: 337
аз също не плача. май съм коравосърдечна  newsm78
но ми е жал за женичките, защото това, което виждаме накрая е и доста грим и след две минавания на тампона с мляко за почистване и едно измиване на косата нещата ще са малко по-различни. изобщо не искам да коментирам, вече е правено, колко трудно ще задържат ефекта от липосукцията например.
и ми е мъчно затова!
мъчно ми е и че много жени ще решат, че пластичната хирургия ще ги направи щастливи, а това не е така. мъчно ми е и защото хората и у нас все повече се зомбират, че външният вид е по-важен от другото. мъчно ми е, че говорят за хората, че са грозни.
като прочетох, че две от участнички са се върнали при партньорите си, които са ги биели и те ги набили и след цялото това страдание за красотата ми стана страшно неприятно, защото дори да са си свършили добре работата  хирурзите, психоложката май не е работила достатъчно с тях...
извинете, днес съм гадна

Подкрепям!
И да уточня - не го гледам, нито други предвания от такъв формат. Особено пък, ако Гала участва.....

# 67
  • Мнения: 888
Цивря и аз....тргателни са някои моменти  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 7 418
   Вие сериозно ли?
   Първо си помислех,че заглавието на темата е с ироничен подтекст,а то,пък,се оказа..... Thinking
   Рядко поглеждам това предаване,но винаги недоумявам как изобщо съществува в този си вид!
   А Гала ,ми се струва, психически не е добре. Cry Cry Cry
   Хайде ,и аз проплаках...
   

# 69
  • London, baby
  • Мнения: 800
Не,дори и не го гледам. Лигаво е  Sick

Общи условия

Активация на акаунт