Тайната на дългата и гъста коса-15

  • 41 072
  • 407
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 496
Аз не се оплаквам ,само предоставям и на вашето внимание фактите от реалността Whistling.И  се възхищавам на твоЙта коса... Mr. Green

# 61
благодарности много Hugпожелавам го всички  Two Hearts

# 62
  • Мнения: 4 496
Вижте какво намерих!100% е пускано вече....

http://bilky.hit.bg/Cosmetics.html

Идеята да се покрива косата с напоена с гореща вода и изцедена кърпа ми харесва.Така косата хем се запарва,хем може да диша... Flutter


И още нещо намерих:

При косопад:
Маска от ситно пасирани моркови възстановява структурата на корените на косата и спира окапването й. Маската трябва се държи най-малко 15 минути. Първоначално се прилага пет пъти поред преди измиване на главата, а след това – веднъж месечно.
Източникът е  http://www.jenatadnes.com/read.php?name=zdrave&lang=bg

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 00:44 от красим

# 63
  • Мнения: 478
И аз да се запиша в новата темичка Wink
Утре ми е ден за маската LaughingПак ще опитам и дано не пада много Cry

# 64
Честита нова темичка!  Heart Eyes Hug  bouquet

# 65
  • Мнения: 952
Здравейте момичета, нова темичка имало.
Аз още не съм правила маската, че все не успявам да стигна до ветеринарната аптека.
Но пък за сметка на това си купих балсама на Gliss Kur Asia Beauty. Ползвах го вече няколко пъти и съм много доволна.
Случайно обаче открих този Gliss Kur Asia Beauty Hydro-Öl Elixier Lotus   Ползвали ли сте го? Имате ли отзиви за него?

Имам и още един въпрос - чета тук често кристали споменавате, извинете ме за невежеството, но ще ми дадете ли малко повече Иво за тях.

# 66
точно този балсам не сам го ползвала но шампоана е добър,ползвам балсам на глис кюр но от другите този за какво точно е?а колкото до кристалите моите са на биофарма ,силиконово олио и косата става с много блясък ипридава до някаде и обем зависи на каква коса се слагат(мокра или суха) и как да си ги слагаш,има и по-хубави марки кристали като цяло не вредят и са хубави Peace

# 67
  • Мнения: 952
juja_bg - благодаря   bouquet. Ще гледам да намина днес през някой магазин за козметика и да видя какво представляват кристалите. И аз искам лъскава коса.
Да не говорим, че като видях косата на zizi top как се е накъдрила от маската още повече се запалих. Моята коса е права, но при влажно време става чуплива. Като малка бях красива чуплива дълга коса и си мечтая пак за нея  Wink  Blush

# 68
  • Мнения: X
Моята коса е права, но при влажно време става чуплива. Като малка бях красива чуплива дълга коса и си мечтая пак за нея  Wink  Blush
Току-виж си успяла. И моята беше такава  bouquet

# 69
да много е хубава  Hugна зизи топ вчера си направих за първи път маската и сам много доволна дано и моята да стане по къдрава и гъста Praynigвчера сложих в маската витаминол-2л,водка-1л,бадемово масло-1л,лимонов сок-1л,-можели само с това,днес я чуствам някяк странна определено по хубава.мислех че ще бъде мазна от маската ooooh!но и от самата маска става достатъчно с бляск

# 70
  • Мнения: 4 496
...Аз пък си взех ампула Ревалид... Crazyда пробвам... ooooh!

# 71
  • Мнения: 3
Здравейте момичета.Извинявам се за въпроса,някъде във форума четох за котешките витамини-сърчица,но сега не мога да го намеря.Бихте ли ми помогнали. PraynigВетеринаря ми ги предложи,ама не помнеше по колко и как се ползваха.Между другото-маската има все по-голяма популярност-дори във ветеринарните аптеки я имат и се информират за новостите.Аз съм много доволна от нея-спря ми цъфтежа,пада по малко и е в много по-добро състояние от преди. Благодарности Simple Smile

# 72
какаво представлява тя Thinkingза какво е newsm78 ревалид

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 12:02 от juja_bg

# 73
  • Мнения: X
Извинявам се за въпроса,някъде във форума четох за котешките витамини-сърчица,но сега не мога да го намеря.Бихте ли ми помогнали.

Някъде из първите теми за на тайната на дългата и гъста коса...(от 1 до 4)
какаво представлява тя Thinkingза какво е newsm78
Тя е нашата маска Wink

# 74

Общи условия

Активация на акаунт