Диета "Японско чудо" - 10 част

  • 15 155
  • 319
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 76
Здравейте момичета,
днес ми е 13-ти ден кантарчето показва - 5 кг,което ме радва и ми дава стимул да продължа още една седмица newsm68
Утре ще се измеря със сантиметъра, като я започах се измерих, да видим сега какво е полужението и ще се отчета Peace
dollface дръж се и при мен беше така, после се отлепи и ето последните два дни свалям по килограм на ден Naughty
Лека вечер на всички Grinning

# 271
  • Мнения: X
Gold браво, това е страхотно.  smile3501

# 272
  • Мнения: 260
Здравейте, японки!  Hug
Да се отчета след края на диетата. Признавам си, че не успях да издържа до края. Усилията ми пропаднаха на 10-ия ден.  Embarassed Въпреки това успях да сваля 4 кг. Все още не мога да реша дали да продължа пак с тази диета или да мина на Японско чудо 2. Трябва обаче скоро да се стягам, че има още килограми за сваляне.
Лек ден на всички и много минуси!

# 273
  • Мнения: 1 365
Аз приключих с диетата, но на кантара нищо не показва освен -1кг. Много съм отчаяна, но мисля да продължа още една седмица, тъкмо съм свикнала.  newsm45
Може пък и кантара да не наред, защото видимо има някакъв ефект, но той не ми показва нищо...
Няма да се откажа, защото трябва да отслабна, ако ще и на въздух и вода да се подложа smile3516

# 274
  • Мнения: 76
Здравейте момичета,
днес е 14-я ми ден и ето резултатите в цифри: smile3523
килограми /-5/
Талия  /-4см./
Ханш /- 3см./
крак /-2см./
гръдна обиколка /-3см./
подгръдна обиколка /-2см./
Ами това е, аз съм доволна newsm44
Подължавам още една седмица, дано да паднат още няколко килограма и сантиметра newsm17

dessy_g ти колко килограма си?

Хубав ден на всички  bouquet

# 275
  • Мнения: X
Здравейте японки. Днес ми е 9-ти ден и съм -3 кг. Всички яденета от диетата вече не ги понасям, но няма как. Успех на всички, не се отчайваите, за това сме тук, да си даваме кураж.   bouquet

# 276
  • Мнения: 1 365
Аз съм висока 159 и тежа 59кг вече след диетата. Трябва да стигна до 55кг минимум. Praynig

# 277
  • Мнения: 67
Здрасти японки,аз си почивам вече 2 дни и от петък почвам пак.Сега издържах почти 4 седмици и от 64 паднах на 53,5 килограма,искам да стана 49-50 но има време ,няма да се впрягам много но се притеснявам да не си върна килограмите затова ще карам постепенно,все още няма да ям хляб и сладки неща.
Успех на новите,а останалите само така продължавайте  Hug

# 278
  • Мнения: 4 111
Браво, drazahus, ти си герой!  Hug
Хубаво правиш, че внимаваш със захранването.

# 279
  • Мнения: 67
Браво, drazahus, ти си герой!  Hug
Хубаво правиш, че внимаваш със захранването.

Това е защото преди много ама много си похапвах и като почнах изведнъж с минимален прием на храна всеки ден бях с минуси и много се радвах наистина ,не вярвах че мога да стигна до 53-54 и сега се притеснявам да ям.Най-важно е да реши човек да се придържа до диетата,успех сладурки и без прегрешения  Heart Eyes

# 280
Здравейте японки Simple Smile
Днес ми е 4 ден килограмите -2кг..
Стартирах 56кг...крайна цел 52кг при ръст168см..
Съчетавам диетата с 1час кардио тренировка..прегришавам само с 2 две ябълки..

# 281
  • Мнения: 76
Здравейте момичета, днес започвам третата седмица изпълнена с големи надежди newsm17
Браво, drazahus това е страхотен резутат, но и голям глад е паднал, желая ти да достигнеш целта си Peace

dessy_g не се отчйваи мила от малкото паднали килограми, причините могат да са много, например ако преди това си била на друга диета, сага  си в задължителен застой или просто резултата ще дойде по-късно.Желая ти успех newsm10 
samur   smile3501 че успяваш и да тренираш, на мен ми падаше много кръвното и нямах сила, само два три пъти устисках.
Хубав ден на всички   bouquet

# 282
  • Мнения: X
Здравейте момичета, как сте днес? Аз да са похваля, сега ми е 11 ден, и вече съм -4кг  Grinning много се кефя. След тази диета известно време не искам да виждам яйца.  Laughing Много успехи на всички.   bouquet

# 283
  • Мнения: 1 365
Не бях на диета, но бях на хормонални инжекции и е напълно възможно да се наложи да повторя диетката. Все още обмислям дали искам да продължа да ям яйца.... newsm78

# 284
  • Мнения: 603
Здравейте ! От утре се включвам отново при вас момичета.. ще карам 14 дни, до края на месеца  Praynig
Сега желая на всички лека нощ. Надявам се отново да ме приемете  Flutter  Hug

Общи условия

Активация на акаунт