Диета "Японско чудо" - 10 част

  • 15 154
  • 319
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 365
Здравейте ! От утре се включвам отново при вас момичета.. ще карам 14 дни, до края на месеца  Praynig
Сега желая на всички лека нощ. Надявам се отново да ме приемете  Flutter  Hug

Добре си дошла!!!!!!!!!!!! Hug

# 286
  • Мнения: 603
Добро утро.
Черпя ви кафенце за закуска
Искам да ви питам-случвало ли ви се е да сменяте вечерята с обяда някой път? Защото аз утре съм на Рд на обяд  и не въври да ям яйце, а салата и шунка примерно да.
dollface, браво за свалените кг.
samur , при теб резултат просто е страхотен. и аз мисля да тренирам по време на диетата, стига да имма сили
Приятен и изпълнен с усмивки ден ви желая

# 287
  • Мнения: 603
еее защо никой не пише в тази темичка? къде сте? да няма отказа ли се?  #Crazy newsm78

# 288
  • Мнения: X
Здравей Усмивка, тук сме. Днес ми е 12 ден и едва издържам вече, чувствам се все едно ми е 2-рия ден, много гладна и отпаднала. Явно при мен са трудни първите и последните дни. Успех момичета, дръжте се.   bouquet

# 289
Здравейте от утре съм с вас! Hug
Започвам от 76кг-ма!

# 290
  • Мнения: 428
Привет и от мен!Днес съм на доосвинване!И от утре започвам 14дни Peace

# 291
  • Мнения: 179
Да се оплача и аз че преди две седмици почнах, първата седмица със съвсем малки прегрешения, втората направо се улях, от утре пак съм строга че декември празници се задават, събирания , празненства, искам да съм във форма
Та от утре почвам с нова сила отново
Успех на всички

# 292
  • Мнения: 603
Добро утро   food010 Как сте?
Добре дошли на новите момичета, ще сме заедно и аз сега я почнах  Hug Успех ви желая

Vess33 , свали ли някакви кг. през първата седмица..
dollface , вече трябва да е станал 14 ден? кажи как си, резултати те?  Hug
Приятен Японски ден ви желая  Joy  sun

# 293
  • Мнения: X
Добро утро! Днес ми е последния ден, как се радвам, че свърши тази диета.  Joy
Резултата е свалени 4.5 кг. Доволна съм, но понеже исках да сваля 5-6 кг за да съм съвсем във форма, ще си почина малко и другия месец ще ви подосаждам за да я повторя, преди да са дошли преяжданията по празниците.  #Crazy
Само не знам от утре какво да ям, направо съм озверяла вече за определени храни и си представям едни пици и тн. а знам, че трябва да се ограничавам поне няколко дена след диета.  Thinking

# 294
  • Мнения: 179
Добро утро Японки,
Днес съм отново японка, но трябва да стискам зъби и да съм мн стриктна, ей сега сложих да си сваря две яйца за обяда

УсMuBka първата седмица свалих 1,5-2 някъде там, втората седмица изобщо не смеех да погледна кантара, чувствах се много виновна към него Cry Ти кой ден си, как се движиш с кг?

dollface Чудесно, поздравления, мисля че трябва да продължиш малко да се ограничаваш, примерно нещо като разделно хранене, с по малко въглехидрати, даже ако можеш изобщо да ги избягваш, но ти си знаеш най добре и според това как се чувстваш

Приятен Японски ден ви желая 

# 295
  • Мнения: 76
Здравейте момичета,
Добре дошли на всички нови японки, желая на всяка да постигне поставените цели newsm10

На мен днес ми е 5-ти ден от третата седмица, може би сега тече период на задържане тъй като през третата седмица не съм свалила нито грам newsm78
През това време трябва да призная че ме изкоши едно парче гараш Embarassed

Кофтито при мен е че започна нещо да ми пада косата и мисля че е в следствие на диетата, при вас как е ?

Хубав ден на всички  bouquet

# 296
  • Мнения: 1 365
Здравейте момичета, аз започнах да свалям след като свърших диетата. Вече съм -2кг., т.е. от 60кг. сега тежа 58кг. newsm44

# 297
Тъкмо ми свърши първият ден... Започвам 69 кг при ръст 181 см. Искам да стана 55, но и на 57-59 ще се радвам. Мммм, очертават се тежки дни....

# 298
  • Мнения: 603
Добро утро, черпя ви кафенце
Cinnamon, стискам палци всички да издържим
dessy_g , браво  Stop а какъв е режима ти след спирането на диетата?
Gold, три седмици не са ли много  newsm78 дай малко почивка на организма ти
Приятен и диетичен ден момичета

# 299
zdraveite momi4eta,ot goliamoto lutane iz forumite i ot dieta na dieta,reshix da se spra pri vas.ot dnes zapo4vam i az tova iaponsko 4udo, pak da vidia do kade shte stigna .Nadiavam se da izdarja i da svalia nai nakraia tezi kg.zashtoto ne moga da se gledam ve4e.visoka sam-164,kg.-63.Tova za men e mnogo.Kato za na4alo shte sam dovolna i na 5kg.Nadiavam se da postigna celta si.utre shte vi pisha kak e minal parviat mi den.Sory,ama niamam BDG.uspex na vsi4ki.

Общи условия

Активация на акаунт