Диета "Японско чудо" - 10 част

  • 15 145
  • 319
  •   1
Отговори
# 315
  • Варна
  • Мнения: 912
Аз лично си правя сам салата от зеленчуци, каквото се сетя това слагам, никакви въглехидрати не си позволявам, а мисля че и в диетата никъде не се срещат, успех! Wink
в строго безвъглехидратните гледам, че не се допускат кисело мляко и плодове, а тук ги има и затова си помислих, че и царевичка може Simple Smile

# 316
  • Мнения: 603
Добро утро   food010 Черпя ви кафенце за закуска.
m_a_y_a според мен също може, защото тази не е строго безвъглехидратна.
Нали  зеленчуците са въглехидрати, но полезни, ако беше без никакви въглехидрати нямаши да има салати и плодове. И щеше да бъде ударна фаза на Дюкан-само протеини. Аз също си правя от всякакви зеленчуци и слагам каквото искам.
Shapokliak   ксмет с диетата, за кафето-аз си слагам подсладител да.
Кармен, това за мъжа ти е стимул за нас,задържането е най-важно. Успех и надявам се да свалиш колкото кг. искаш  Flutter

# 317
Имам нужда от 5-6 килца,главно в областта на корема и паласки.Иначе като цяло не изглеждам дебела,но корема си го гълтам по улиците.Трябва да изровя снимки на мъжа ми преди и след,за да видите разликата.

# 318
# 319
Здравейте!  bouquet
Аз от вчера започнах диетата,през деня нямах никакви прегрешения,но вечерта пих малко вино,надявам се да не е толкова фатално.
Започвам от 74кг при ръст 164см,целта ми е 60кг.,но ще се радвам да видя на кантара килограми започващи с цифричката 6.
Лек и успешен ден! Peace
В понеделник се събудих 68,5. Днес се събудих 66.

Общи условия

Активация на акаунт