Грозната Бети

  • 37 325
  • 601
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 821
Тя Бети към средата на историята ще стане много хубава  Wink (цък на снимката за да я видите голяма).
И тогава ще се залюби с шефа си. А на края и цялото списание, ако не се лъжа, щеше да стане нейно, поне така беше в латино оригинала.

Верити, счетоводителя се играе от Christopher Gorham

# 106
  • Мнения: 2 047
   Бети започнаха да я променят лека полека още на снощната серия - веждите й бяха по-човешки и бретона леко духнат на една страна.

# 107
  • Мнения: 2 567
Цитат на: Верити
Искам Бети, да се раздели със сегашният си хубосник, и да се захване със счетоводителя. Кой всъщност е той? Някой знае ли? Актьора има предвид.

Играеше и в един сериал за момче с нано-частици в кръвта.... newsm78

Сериала го даваха пак по Нова. Казваше се Агент Джак 2.0. Не беше лош. Пак лекичък беше.
Актьорът е Кристофър Горъм и много повече ми допада от гаджето на Бети. Дано тя скоро се залюби с него.

# 108
  • Мнения: 4 520
Дааа, определено е симпатяга! Някак по момчешки хубав. И Бети е сладурана, само малко килцата й идват в повече, но дори с тях е чаровна. Има хубава усмивка. Без шините де. Mr. Green

# 109
  • Мнения: 776
Чантата на Гучи от тазвечершната серия златна ли беше, че струваше 4500 долара?! Crazy #Crazy, направо се шашнах Mr. Green Много ме изкефи как Бети успя да пробута фалшификата на Марк и да заблуди всички "разбирачи от мода". Учи се бързо, с тези темпове може накрая наистина да оглави Mode. Peace

# 110
  • София
  • Мнения: 1 210
Днешната серия май не беше поредна Shocked - нещо ги объркаха. Тук още е скарана с гаджето си, с Даниъл не са се сработили много, със счетито се запознаха сега.
 

# 111
  • Мнения: 776
Днешната серия май не беше поредна Shocked - нещо ги объркаха. Тук още е скарана с гаджето си, с Даниъл не са се сработили много, със счетито се запознаха сега.
 


Да, май си права Thinking, освен това каза първа заплата. А тя определено работи там от повече от месец, в смисъл нали имаше един период когато Даниел искаше да се отърве от нея, след това колко неща се случиха, не ми се вярва да е минало толкова кратко време newsm78

# 112
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
И аз си мислех, че е така. Тази си е серията. Нищо не са объркали.Гледах да видя какви са сериите, които съм ги свалила и така си следваха. По-скоро господата от нова телевизия са отрязали края, а за началото не знам, защото не го хванах. Тя наистина се мести и цялата тази история, която са показали е нейн спомен или по-скоро история на чантата.,Действието се развива 4месеца преди това.

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 23:38 от Жани

# 113
  • Мнения: 2 567
Жани, много ти благодаря за разяснението.
През цялото време се чудих кога са давали серия и аз съм я пропуснала.
Цялата серия беше странна. Тя скарана с гаджето си, а уж предната серия дори реши да се жени за него. Асистентка да Дани, а уж вече онази русата фльорца щеше да му е. А и не виждала никога счетито. Направо не можах да вдяна какво става. А то било спомен някакъв. Тези от Нова са осрали нещата явно.

И мен много ме изкефи какъв номер извъртя на гадното асистентче на Вилхелмина. А то щеше да откачи за тази дамска чанта. Ама като разбере за номера сигурно лошо ще му стане  Simple Smile

# 114
  • Мнения: 619
Цитат на: Верити
Искам Бети, да се раздели със сегашният си хубосник, и да се захване със счетоводителя. Кой всъщност е той? Някой знае ли? Актьора има предвид.

Играеше и в един сериал за момче с нано-частици в кръвта.... newsm78

Сериала го даваха пак по Нова. Казваше се Агент Джак 2.0. Не беше лош. Пак лекичък беше.
Актьорът е Кристофър Горъм и много повече ми допада от гаджето на Бети. Дано тя скоро се залюби с него.



Tози същият играе и във Фаворитки сега го дават по GTV  Simple Smile

# 115
  • София
  • Мнения: 14 700
И аз си мислех, че е така. Тази си е серията. Нищо не са объркали.Гледах да видя какви са сериите, които съм ги свалила и така си следваха. По-скоро господата от нова телевизия са отрязали края, а за началото не знам, защото не го хванах. Тя наистина се мести и цялата тази история, която са показали е нейн спомен или по-скоро история на чантата.,Действието се развива 4месеца преди това.
Благодаря, цяла вечер се чудя какво става.

# 116
  • Мнения: 4 520
И аз благодаря за разяснението, че и аз цяла вечер се пулих и почесвах. newsm78

# 117
  • София
  • Мнения: 3 408
И аз бях фенка на латино версията.
Разбира се, няма как да не следя и тази, но засега главния герой не ми е топ-мъжествен.
Само аз ли не го харесвам?!

# 118
  • Мнения: 619
И аз бях фенка на латино версията.
Разбира се, няма как да не следя и тази, но засега главния герой не ми е топ-мъжествен.
Само аз ли не го харесвам?!
Две сме Simple Smile

# 119
  • Мнения: 1 312
И аз бях фенка на латино версията.
Разбира се, няма как да не следя и тази, но засега главния герой не ми е топ-мъжествен.
Само аз ли не го харесвам?!
Две сме Simple Smile

И на мен не ми е мъжествен.
Фенка съм на Марк Mr. Green
То са погледи,то са чупки,то е кълчотене и суета....

Общи условия

Активация на акаунт