Грозната Бети

  • 37 343
  • 601
  •   1
Отговори
# 450
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
В края на първия сезон Сантос го простреляха в хранителен магазин.
Да, де, ама нали кат го простреляха после го даваха там с Хилда превързан и тя се грижише за него и си говориха за сватбата и т.н. Нещо не мога да схвана  newsm78

Това си го представяше.Не беше реално!

# 451
  • Мнения: 919
Значи наистина е умрял,така ли? Sad

# 452
  • Мнения: 3 459
В края на първия сезон Сантос го простреляха в хранителен магазин.
Да, де, ама нали кат го простреляха после го даваха там с Хилда превързан и тя се грижише за него и си говориха за сватбата и т.н. Нещо не мога да схвана  newsm78

Това си го представяше.Не беше реално!
Иииииии тъпо. Аз пък как се радвах, че е оживял  Sad

# 453
  • Мнения: 1 655
Аз доколкото разбрах Хилда се е затворила в стаята си и тъжи за загубата му но наистина това е в представите и !
много тъжно ми стана!

# 454
  • Мнения: 3 459
Аз доколкото разбрах Хилда се е затворила в стаята си и тъжи за загубата му но наистина това е в представите и !
много тъжно ми стана!
уффф, мнооо мъ е яд  Crossing Arms

# 455
  • Мнения: 8 769
Абе чакайте да изгледам поне и аз една серия, та да не си развалям изненадатаааа...... Flutter Flutter Flutter
А от тъпия "аватар" още си чакам потвърждението за регистрация Mr. Green Добре, че мойто мъж умна глава и успя да накара Мъглата да се проясни. Свалих от 1 до 5 оттам, останалото от Замундя...само не ми е ясно как става номер със субтитрите, ама ще го разуча... Grinning Grinning Grinning

# 456
  • София
  • Мнения: 2 840
В аватара се регистрирах без никакви изисквания за потвърждение.Нямаше потвърдителен мейл и т.п.Беше повече от елементарно. Що така са различни нещата, не ми е ясно.
Все едно, важното е, че целта е постигната Mr. Green

Доня Туфиня, ако ги има в самия торент, субтитрите си се свалят сами. Ако са сложени отделно, сваляш ги. Натискаш, сейвваш, после отваряш, отваряш и директорията, дето си свалила самия епизод и с привлачване слагаш там субтитрите.

Малко по-нагоре има линк към сайта със суб. за Бети.

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 19:56 от КЛОНКА

# 457
  • Мнения: 431
Най-новата девета серия от 2 сезон излезе току-що - прясна-прясна. Линк Арена  Heart Eyes

# 458
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
В Замундата днес са качили първите серии от втори сезон с превод!

# 459
  • Мнения: 3 459
Субтитри за осми епизод  newsm78

# 460
  • Пловдив
  • Мнения: 19
В Замундата днес са качили първите серии от втори сезон с превод!

Ама никой не сийдва  Cry

# 461
  • Мнения: 3 576
Свалих си 2-ри сезон от мъглата и вчера вече успях да изгледам първите 2 Wink
Първо ми беше много странно да свикна с истинските им гласове, а не дублаж, Марк извади доста секси не-гейски глас...

Прави ми впечатление този сезон май нещо много на пародия го изкарват, прекалено театрално и несериозно - имам предвид честите въображаеми сцени, реакциите на Вилхелмина, как смешно и престорено говори Аманда.... не мога да разбера и в първия сезон ли така е било, но с дублажа нещата са ми изглеждали различно или сега са го обърнали на майтап.

Много кофти ми стана за Сантос, тъкмо се зарадвах като го видях и после - щях да ревна, къде бях в едно скапано настроение само това ми трябваше  Cry

# 462
  • Мнения: 48


Прави ми впечатление този сезон май нещо много на пародия го изкарват, прекалено театрално и несериозно - имам предвид честите въображаеми сцени, реакциите на Вилхелмина, как смешно и престорено говори Аманда.... не мога да разбера и в първия сезон ли така е било, но с дублажа нещата са ми изглеждали различно или сега са го обърнали на майтап.



И на мен ми направи впечатление и много се чудех дали е от дублажа  newsm78

# 463
как си хакер ? мисля е доста добре се справяш със задълженията да набавяш епизоди на "убавото" бети

Да трябва да ти пуснат. При не е имало проблеми!

# 464
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
как си хакер ? мисля е доста добре се справяш със задълженията да набавяш епизоди на "убавото" бети

Да трябва да ти пуснат. При не е имало проблеми!


 Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт