Монтана-Есенно засмяна!

  • 10 692
  • 324
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 858
Ами аз чакам да се включи Петя или някой още който ще е с дете и да каже...
Милица на скайпа ви няма ,,,И да казва още някой дали ще си води детето ,да не се окажа само аз и да ви го оставя вие да го гледате.На тези с малките бебешори и на Милица за Светли имат уважителни причини,ама другите защо се скатавате.Ако ви се не водят ваште да взема и дребния,че тогава ще видите какво е детище...

Егати зплахата Laughing. Разсмя ме.

# 256
  • у дома
  • Мнения: 7 163
Изобщо не е до смях ,на мен вече ми се реве...
Рали,изчисти си кутията да ти пратя нещо,че ми дава ,че е пълна.

# 257
  • Мнения: 1 881
Ако в неделя сме в Монтана, ще дойда с чавенцето, със сигурност, как без нея Laughing
Мисля, че разбрах къде е и новата сладкарница, за всеки случай ще звънна на Светлето, а с татковците не ги ли каните по срещите newsm78 Не съм сигурна за него дали ще иска да дойде, но хипотетично питам, понеже той е от Монтана, има шанс да познава някоя от вас.

# 258
  • Мнения: 13
Светла, готово изчистих кутията Simple Smile
Я кайете нещо против хълцане, че Крис почти след всяко ядене хълца доста та чак става червен Sad

# 259
  • у дома
  • Мнения: 7 163
Аз нашия татко го връзвам да гледа малкия ,ама и той по принцип си е домошар и не си пада по такива мероприятия...
Чакам Петя и Вики да пишат че са съгласни за новата сладкарница и отивам да запазя маса и после ще пратя на всяка лично съобщение за часа и мястото...

# 260
  • Мнения: 210
Здравейте и от мен.И аз съм съгласна за новата сладкарница.Поли няма да я водя с мен,защото е хремава,и не ми се ще да зарази още някое детенце.Светле,представяш ли си и аз да доведа Поли,както не може да стой една минута на едно място и иска всичко да види и вземе,и ти със твоя сладкиш,ще е страшо не мислиш ли?! Party ooooh!
Относно татковците,моят ще гледа щерката,а пък и4 той не обича да ходи много по-женски събирания. Joy
Рали,при нас за хълцане,не помагаше нищо,нито вода,нито чайчета разни,то си минава от само себе си.Не,че Поли пиеше много вода,и сега не мога да я накарам да пие водичка newsm78

# 261
az sam saglasna za novata sladkarniza.
az nemoga da polu4avam li4ni taka 4e napravo da kajete kade da se 4akame za da znam. Grinning
ostava si 10i30 nali?samo da napi6ete kade?i sam tam (predpolagam) Hug

# 262
  • у дома
  • Мнения: 7 163
ОООООО,според мен новата следкарница категорично е за деца над2г6м-поне детската стая де ...А дребния какъвто е бандит сигурно и до първи клас няма да го заведа там.Винаги с големия съм се чудела как другите деца си чупят играчките,как си късат книжките и как успяват да измислят пакости,ама вече изоооооооообщо не се чудя,щото ми се връща с лихвите-бих каза в десеторен размер.Вчудо съм се видяла ,да знаете-да не говоря че е на 1г и 9м и се съблича чисто гол сам без да му помага никой ,само чака да го оставя без надзор за 5 секунди,луда съм станала с това събличане,поне да беше лято да не ми пука,пък то е студено...Да не казвам че се катери и си пуска чешмата -вече стигам до извода че и столовете трябва да махна от кухнята ама сигурно пак ще намери по какво да се катери...На играчките отделя 5 минути(понякога и по малко) внимание,докато успее да я счупи и толкова.Сега за Коледа ще му подарят дървени играчки-така съм поръчала на всички,ама той и на тях вижда сметката ,само че по бавно-една дървена мелница издържа около два месеца.

# 263
  • у дома
  • Мнения: 7 163
Вики,довечера ще пиша запазила ли съм маса и коя точно иначе остава 10 и 30ч за неделя в новата сладкарница.Чакам Петя да се включи и да каже,ама тя май няма да е против,защото и без това искаше там...Иначе ако не е заето мисля да запазя сепарето,че е по-голямо,а то си е едно и няма как да сбъркате.Аз лично ще съм с детето и сигурно няма да мога да стоя на студа и да чакам и направо ще ида там.Най-много с Небесна да тръгнем заедно,защото сме в един блок.

# 264
  • Мнения: 1 858
Охооо, значи комшийки а?

# 265
  • Мнения: 123
Аз вече казах, че съм съгласна и ще дойда само да не ме повали настинката, която май съм хванала днес  Cry
Милица ще ти звънна в събота да се чуем как ще се разберем за в неделя, аз мисля, че се сещам къде е тази въпросната нова сладкарница  Laughing

# 266
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте  Разбира се че съм съгласна и ще дойда.Ще съм със малката.И се надявам да има още много деца.През деня не ме чакайте защото съм на работа.Аз нали ви казах че на един лист ще напечатам "за срещата" и така всички ще сме на едно място.И няма да се бъркаме.
А сега ще ви помоля да  гласувате за Криси. http://www.pampers.bg/gallery_view.php?id=4941

# 267
  • у дома
  • Мнения: 7 163
Отидох до новата сладкарница,а там имаше рожден ден и беше лудница-намерих управителката и говорих с нея,тя каза че няма проблем за неделя за 10 и 30чисках да оставя и капаро,но тя каза че няма нужда.Казах й да запази сепарето-една единсвена маса е със сепаре ,другите са със столове.Като влезете тя се пада малко по навътре....Сега съм гроги и нямам сили,но утре ще пратя на всички,които се включиха последната седмица,че желаят да дойдат на срещата лични съобщения...

# 268
  • у дома
  • Мнения: 7 163
СРЕЩАТА Е В НЕДЕЛЯ (23.12) .В 10 и30ч. В СЛАДКАРНИЦА"ПЕРЛА"(така се казва новата сладкарница,а иначе е бившия Клуб на дейците на културата).

# 269
svetle moje6 li da mi kaje6 tvoi mobilen za da se 4uem v nedelq Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт