Монтана-Есенно засмяна!

  • 10 662
  • 324
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 314
vqrno 4e stana mn interesna  ama Crazy  az za sekunda nemoga da se obarna   ooooh!

# 316
  • Мнения: 406
Здравейте мами.  bouquetПравя запис в темата и ще я следя редовно. Hug

# 317
  • Мнения: 406
vqrno 4e stana mn interesna  ama Crazy  az za sekunda nemoga da se obarna   ooooh!
              Heart EyesСтани ,от сега нататък ще е така. Hug newsm30

# 318
  • у дома
  • Мнения: 7 141
О,имаме нови попълнения...
nani mqобре дошла!Напиши повече за себе си-в коя част на града живееш,с какво се занимаваш и колко са големи децата и как се казват...Пиши на Петя на лични да те включи в списъка заедно с рожденните дати и имената на децата...
Освен Вики друг може ли да се организира да се видим евентуално на 3 януари към 17ч?Щото ако сме само Вики и аз по -добре едната да иде на гости на другата...
За тези които сте с по-малки деца-изнамерих къде продават дървените играчки,които произвеждат ту,в Монтана...На нас дядо Коледа наблегна на тях,че дребния много чупи...Едното е конусче с дървени рингове,боядисани в различни цветове и се редят и буталче-и с двете си играе много(на 1г и 6м е),има по принцип и влакчета с релси за сглобяване(ние го имаме от по-рано),дървени конструктори,коли,кран с тежести с магнити за повдигане(и с това си играят много).Който проявява интерес да казва да му дан телефона на жената или да му обясня къде е магазина...

# 319
  • Мнения: 406
О,имаме нови попълнения...
nani mqобре дошла!Напиши повече за себе си-в коя част на града живееш,с какво се занимаваш и колко са големи децата и как се казват...Пиши на Петя на лични да те включи в списъка заедно с рожденните дати и имената на децата...
Освен Вики друг може ли да се организира да се видим евентуално на 3 януари към 17ч?Щото ако сме само Вики и аз по -добре едната да иде на гости на другата...
За тези които сте с по-малки деца-изнамерих къде продават дървените играчки,които произвеждат ту,в Монтана...На нас дядо Коледа наблегна на тях,че дребния много чупи...Едното е конусче с дървени рингове,боядисани в различни цветове и се редят и буталче-и с двете си играе много(на 1г и 6м е),има по принцип и влакчета с релси за сглобяване(ние го имаме от по-рано),дървени конструктори,коли,кран с тежести с магнити за повдигане(и с това си играят много).Който проявява интерес да казва да му дан телефона на жената или да му обясня къде е магазина...
Благодаря за топлото посрещане.  bouquetЖивея в Пъстренците по пътя за Изгрев.На 25 години съм с две момчета-първокласник на 7 и половина и малкия ще направи скоро 2.Моите слънца-Веселин и Християн. Hug

# 320
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
nani m здравей.Добре дошла.Напиши ми датите на раждане на децата.

# 321
  • Мнения: 1 267
Момичета, имам питане. Знаете ли как мога да купя дървени играчки, които се изработват във фабрика извън града. Правят се за износ. Доколкото знам и за ИКЕА, но нямам прдстава, дали мога да си закупя и от къде? Ще ви бъда много благодарна, ако ми помогнете.

Весело посрещане на новата година! Много здраве и късмет на семействата ви!

# 322
  • Мнения: 1 858
Здравейте. Аз не знам дали ще мога да дойда на трети в 17ч. защото мъжа ми ще е на работа а и в осем ще трябва да ходим до болницата (увеличиха ни антибиотика и сега ходим по два пъти до болницата). Ще говоря с мъжа ми и утре евентуално ще ви пиша. Сега ви пожелавам весело изкарване довечера, много усмивки и приятни емоции!

# 323
  • Мнения: 1 858
О,имаме нови попълнения...
nani mqобре дошла!Напиши повече за себе си-в коя част на града живееш,с какво се занимаваш и колко са големи децата и как се казват...Пиши на Петя на лични да те включи в списъка заедно с рожденните дати и имената на децата...
Освен Вики друг може ли да се организира да се видим евентуално на 3 януари към 17ч?Щото ако сме само Вики и аз по -добре едната да иде на гости на другата...
За тези които сте с по-малки деца-изнамерих къде продават дървените играчки,които произвеждат ту,в Монтана...На нас дядо Коледа наблегна на тях,че дребния много чупи...Едното е конусче с дървени рингове,боядисани в различни цветове и се редят и буталче-и с двете си играе много(на 1г и 6м е),има по принцип и влакчета с релси за сглобяване(ние го имаме от по-рано),дървени конструктори,коли,кран с тежести с магнити за повдигане(и с това си играят много).Който проявява интерес да казва да му дан телефона на жената или да му обясня къде е магазина...

Ето тук Светла е писала за играчките. Наистина са много хубави. В благодарение на Светла моят Светли се сдоби с дървеното влакче и един дървен конструктор от 100 части.

# 324
  • Мнения: 1
Честита Коледа и весело посрещане на Новата година.

Общи условия

Активация на акаунт