Монтана-Есенно засмяна!

  • 10 672
  • 324
  •   1
Отговори
# 285
momi4eta nqma qvno nda moga da doida.maika mi e na rabota za moe sajalenie.
no ako se pribere do kam 11 6te doida vednaga i dano da ste tam.
mnogo iskah da doida na sre6tata Cry
ako ne se vidim priqtno prekarvane na vas Hug

# 286
  • Мнения: 1 858
Ей, да не се откажете всички? Аз ще бъда там и ще вляза направо в сладкарницата.

# 287
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Петя,на срещата вместо скайп си ми написала имейл,който аз по принцип си го имам....
Предположих,че скайпа почва като имейла и потърсих ама излязоха доста имена и аз поисках достъп ,но не ми даваш,така че може и да съм объркала...Ако искаш прати ми на лични скайпа,че на имейла ми прикачва по-бавно снимките...

# 288
abe kajete kak mina sre6tata????????????????

# 289
  • у дома
  • Мнения: 7 146
ООООООООООО,СУПЕР беше!Макар че бяхме само пет-аз,Петя,Небесна,ki4o22 и maatete.С деца бяхме само аз и Петя...Побъбрихме си с момичетата около два часа и половина.Петя после ще качи снимки.

# 290
az izvejdah radi malko kam 12 bez ne6to no neznaeh sas sigornost dali ste o6te tam za da mina za malko da vi vidq.pak i nqamh na nikoi gsm-a ot vas i zatova.ako imah 6tqh da zvanna i vse pak i az da vi vidq ama...................... Hug
6te 4akame snimki Peace

# 291
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте, срещата мина много добре.Аз съм много радостна, че успяхме да се съберем.Ето и снимки от срещата: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=203346/ .На тези които не дойдоха мога да им кажа да не съжаляват много защото се надявам следващата среща да не е  след много време ,а аз съм сигурна че пак ще се срещнем.До тогава ще си пише ме тук.Е лека вечер от мен.Maatete напиши ми рожденната дата на Светли.

# 292
  • Мнения: 210
Здравейте  и от мен.Много се радвам,че най-накрая направихме една мини срещичка.Надявам се на следващата да се съберем повече мацки и повечко дечица ,разбира се.Радостна съм,че се запознах с такива готини мами.Какво правите,подготвихте ли трапезата за вечерта?Ние вчера ходихме и на шопинг,и беше лудница.Сякаш магазините няма да работят ,много време.
Немислите ли,че е време за нова темичка? newsm78

# 293
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Когато най-хубавите празници потропат на твоята врата,посрещни ги с вяра и красива усмивка,а тяхната отплата ще е здраве, щастие и много късмет през цялата  година!
Весела Коледа на всички!!!

# 294
  • Мнения: 210
ЧЕСТИТА,КОЛЕДА НА ВСИЧКИ ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ!!!МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,ЛЮБОВ И КЪСМЕТ ЗА НАПРЕД!!! santa2 Tada smile3525 newsm10 newsm51

# 295
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Честита Коледа и от мен.Бъдете живи живи и здрави и  много щастие и късмет за вас и вашите семейства и приятели.

# 296
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Eй,хора къде изчезнахте?Вики,ти поне беше по-редовна...Рали сигурно е вече в Монтана ,ама нямам представа тук има ли интернет...

# 297
  • Мнения: 1 858
Ние сме в болницата и ми е скапано, нито ми се пише нито ми се говори.

# 298
  • Мнения: 3 314
Zdraveite   santa2  4estita koleda na vsi4ki. Mnogo sajalqvam ,4e nemojah da doida na sre6tata no kompa mi be6e razvalen  hit  i stoq taka dosta vreme dokato majo se saglasi da go zakara da go opravqt  badcomp a tolkova iskah da se vidim  ... no 6te bade na sledva6tata sre6ta   napravo mi idva6e da go ubiq moq hubavec  no moje pak da si napravim edna sre6ta samo s mamite koito si jiveqt tuk

# 299
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте.Аз съм в София на работа съм.В събота пак съм в Монтана.maatete оздравявайте бързо.stanislav4eto не се притеснявай пак ще има среща.Ние и в по малък състав пак може да се съберем.
Разкажете какви подаръци получихте вие и сладурите ви?

Общи условия

Активация на акаунт