Монтана-Есенно засмяна!

  • 10 674
  • 324
  •   1
Отговори
# 300
  • у дома
  • Мнения: 7 146
За подаръците-мама и тати мнооооооооого слушаха и получиха нов телевизор и нова готварска печка с керамичен плот(че мрънкам от миналата година сигурно) и ДВД записвачка...
Големия получи автоматизиран робот,робот,който става на летяща чиния,костюм на спайдърмен ...
Малкия дървен конус с рингове за редене,дървено буталце и дървен кран с магнит и тежести за вдигане(за тази последната се карат кой да играе с нея)...
Нали се сещате защо на дребния дядо Коледа е наблегнал на дървените играчки...
И двамата получиха много и най-различни колички...

# 301
  • Мнения: 1 858
Светли е роден на 12.06. 2003.
На нас дядо Коледа донесе кола, хладилник и стига толкоз. На Светли ново столче, дървено влакче с дървени релси и един дървен конструктор от 100 части. Светли е много доволен

# 302
svetle tuk sam. Stop
tiq dni ne si bqh v Montana i za tva ne sam pisala.
maja mi imaha banket v Etropole ta bqhme tam za 2 dena v edin hotel i si izkarahme strahotno.Radi si ostana tuk s baba.
nie podarazite sme gi polu4ili v pari4ki za da si izbirame nie kvo da si vzemem.
za deteto-stol4e za hranene,prohodilka,pee6t i tanzuva6t dqdo Koleda....................maraton4ici i zimni obu6tenca.
tva e ob6to vzeto. Hug
kak ste vsi4ki?mnogo mi lipsvahte poslednite dni. Simple Smile
nadiavam se i az nqkoga da moga da doida na sre6tata Wink...........................

4ao za sega ot men Stop

# 303
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
maatete и Светли е променен.А за подаръци аз oще нищо не съм получила.Само Криси получи подаръци.Дядо Коледа и донесе телефон в детската.А вкъщи майка ми и подари микровълнова,пералня и столче за кола за куклата.От моите баби и дядовци получи пари.А подаръка от моя баща ще го получи като си иде в София.От свекървата получи пари.От моята вуйна получи рокля.Това са всичките подаръци.

# 304
zdraveite.. Stop
kak ste vsi4ki?
petia mnogo hubavi podaraci e polu4ila malkata Peace
kade se gubi stanislav4eto? Thinking
rali sigorno si e na Montana i poneje nqma kompiutar ne se i vkliu4va Cry
 Hug

# 305
  • Мнения: 1 858
Петя как така е променен Светли? Какво имаш в предвид?

# 306
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
maatete в списъка с имената на децата е променен.Решихме да пиша вече датите на раждане на децата а не възрастта на децата.Виж на първата страница.

# 307
  • Мнения: 3 314
vikem  newsm03  tuk sam kak e malkiq ?

# 308
  • Мнения: 1 858
Aaaa ok. Аз не съм те разбрала.

# 309
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Вики,докога сте в Монтана?Може пък да уговорим някоя срещичка преди да заминете за София...Рали по принцип ми има домашния телефон,ама нали пишеше че е притеснителна и сигурно затова не се обажда...А щом не пише във форума със сигурност на Монтана няма интернет...Стани ти как си с времето ,ако уговорим срещичка ще можеш ли да дойдеш?

# 310
nie sme si tuk do sled nova godina do 4 ili 5 qnuari.
stani malkiq e dobre.malko ka6liuka Sad
a malkata kak e?
emi haide qko iskate da se saberem?no koga?

# 311
  • у дома
  • Мнения: 7 146
На мен обаче ми е удобно привечер към 17ч ако някой друг иска да пише -ами примерно за 3 януари.

# 312
svetle moje da Peace
momi4eta ne e li vreme za nova tema? newsm78

# 313
  • Мнения: 3 314
i Dori ka6lq i ima supolki no ina4e e dobre smile3504 newsm32 newsm07 pacifier feeding  ve4e mnogo se varti i se opitva da lazi  ooooh!   i nemoga da q ostavq i za minuta sama

# 314
stani zna4i i az sled nqkoi i drug mesec 6te sam taka a?
az pak nqmam tarpenie da steva o6te po zabaven. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт