Монтана-Есенно засмяна!

  • 10 677
  • 324
  •   1
Отговори
# 270
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Вики ще ти се обадя утре на домашния да ти го продуктувам,че сега стана късно и слагам децата да спят.

# 271
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Пратих лични съобщения за деня, часа и мястото на срещата на всички,които са се включвали в темата през последния месец...Ако случайно съм пропуснала някого,предварително се извинявам и да се чувства поканен...

# 272
svetle 6te 4akam da mi zvanne6 prive4er i da mi kaje6 mobilniq ti.
raz4itam na tbe Hug

# 273
az samo ne razbrah napravo vatre ili pred sladkarnicata.

# 274
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Ами аз специално ще бъда с детето и Небесна ако не са си на село и тя ще бъде с Дени и ще влезем направо вътре,защото е доста студено .Ако искате тези дето сте без деца се уговаряйте да се чакате...
Вики ,ще ти звънна ама не мога да намеря къде съм си записала номера на мобилния , а снощи забравих да питам мъжа ми да ми го каже...Аз все се чудя защо пишеш като гост-и да си от друг комп напиши си името и паролата и си влизай от твоя профил.Така на теб като гост не можах да ти пратя съобщение ,а ти пратих на профила...

# 275
ok svetle. Peace
saglasni li ste mamaite bez deca koito 6te badat da se 4akame na 4e6mi4kata v gradskata gradinka?
4e men sama me e mnogo sarm da vleza v taq sladkarnica kato ne sam vlizala nikoga.
aide pi6ete i 6te se 4akame 10i30 tam.
ama ne samo az da si bada Embarassed

# 276
mali maikami q vikat utre sutrinta na rabota dano da ne q vikat i v nedelq 4e 6te umra ot qd.
aide leka peta4na ve4er ot men. Stop

# 277
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Вики,като я викнат и в неделя-обличаш Радихубаво,викаш едно такси и направо в заведението...И без това ще има доста мами без деца та ще го гушкат и гледат...Ама не-не е добра идея-сега се сетих ,че в заведението няма зала за непушачи и няма да став за него...Иначе аспирацията е добра-аз по принцип съм с очила и доста висок доиптър и където е задимено ми сълзят очите,ама там не ми се е случвало...Стискам палци всичко да е наред,че Небесна не знае ще успеят ли да си дойдат от село,Рали не е сигурна че мъжа й ще свърши работа...ако и с теб стане фал,да се не сватосваме само ние с Петя...Ако искаш чакай на чешмичката ,ама ако няма никой 5 минути няма смисъл да висиш на студа -идвай направо в заведението ,аз със сигурност ще ида малко преди 10 и 30ч ,че ме е страх като не искаха пари да не помислят че сме се отказали ,ако не сме точни.А и аз по принципп мразя да не съм точна и да не си спазвам обещанията....Затова и трудно обещавам нещо-трябва да съм сигурна ,че ще мога да го направя...

# 278
  • Мнения: 210
Какво последно остава,на чешмичката в 10.30часа,или направо вътре в  сладкарницата?Пишете за знам. Hug

# 279
  • Мнения: 1 858
Аз лично мислех да отида на чешмичката но като знам какъв кучешки студ ще е ...
Не знам дали ще устискам да чакам там. Ще пробвам и ако ми е много студено ще вляза в сладкарницата.

# 280
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Забравих да предупредя тези,които са с деца на срещата на всяка цена да им вземат чехли или пантофи за стаята за игра-иначе стаята е топла,не ги навличайте да не се изпотят!

# 281
aide 6te se za4akme 5 min.na 4e6mi4kata i ako nqma nikoi 6te tragvame napravo kam sladkarnocata.
taka 4e gledaite da ste na 4e6mi4kata to4no 10i30.az 6te bada tam i 6te 4akam Hug

# 282
a vleznah si v profila.svetle polu4ila sam ti saob6tenieto na li4ni.mersi Hug
mali navanka e golqm stud Sad
kak mi se iska da e topli4ko Confused
nekvo mi e tolko zaspalo..............samo mi se spi i mnogo me pomrazva ne6to Sick Sick Sick

# 283
  • Мнения: 13
Здравейте,момичета. Аз още съм в София и няма да мога утре да дойда на срещата  Cry Моят мъж така се е разработил, че не знам дали въобще ще стигнем до Монтана за Коледа Praynig
Пожелавам ви весели празници.Много усмивки и късмет, здраве на всички и най-вече на малките палавници. Успех през новата година и да не преяждате много  Laughing
Ще мога да пиша след празниците, когато се върна в София.
Много ми се искаше да се видим, но уви. Надявам се да ни се отдаде друга възможост, а до тогава една голяма прегръдка от мен и малкия Крис  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 284
  • Мнения: 189
Момичета, аз писах на svetlaem, че няма да мога да дойда, но и вие да знаете.Малкия спи доста до късно (някой път и до 11 Mr. Green), защото вечер ляга късно (когато и ние-към 12-12:30ч), тъй че няма да можем да се оправим и да дойдем на срещата.Съжалявам, че не се включих по-рано да ви кажа.Пожелавам ви весело изкарване утре и Весела Коледа и Честита Нова Година, ако не се включа до тогава. Hug

Общи условия

Активация на акаунт