С брак или без брак?!?

  • 7 080
  • 178
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 045
Няма разлика между съжителство с брак и без брак.Аз съм омъжена,но бих преживявалаи без брак.
Има и то голяма вервай ми  Peace

# 91
  • Мнения: 2 161
Няма разлика между съжителство с брак и без брак.Аз съм омъжена,но бих преживявалаи без брак.
Има и то голяма вервай ми  Peace
Обясни ми.

# 92
  • Мнения: 24 467
До тук говоря за самата сватба- ако ти си я организираш така, както ти харесва, няма начин да не ти достави удоволствие. Всеки празник, организиран по този начин, е удоволствие.
За съжителството /с брак или без брак/- това е нещо по- различно. Всеки има собствени виждания /ако щете и въпрос дори на собствени виждания за морал или вяра и други неща/ по този въпрос. Лично аз моралните си и религиозни /да ги наречем/, напр. съображения не желая да обсъждам. Това е личен въпрос за всеки от нас.

# 93
  • Мнения: 1 045
Няма разлика между съжителство с брак и без брак.Аз съм омъжена,но бих преживявалаи без брак.
Има и то голяма вервай ми  Peace
Обясни ми.
Просто по-голямата част от мъжете след брака развиват едно собственическо чувство към жената , децата и т.н.

# 94
  • Мнения: 24 467
Това е точно толкова вярно, колкото твърдението, че пък живеещият без брак мъж гледа винаги с едното си око извън къщи.

# 95
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Естествено е да се развие такова чувство. Та това си е МОЯТА жена, МОЕТО дете (непроверено по ДНК), МОЯТ дом. Също както и за нея съм НЕЙНИЯТ МЪЖ и т.н.
при това да ли има подпис няма особенно значение.

# 96
  • Мнения: 1 045
Изо
Това е точно толкова вярно, колкото твърдението, че пък живеещият без брак мъж гледа винаги с едното си око извън къщи.
Изобщо не ми се спори  Tired Имам приятелка която е психолог и преди няколко дни си говорихме точно за това.Нейното мнение е като моето а то определено е вярно  Peace
ПП А тая тъпотия за гледащото око никога не съм я чувала  ooooh!

# 97
  • някъде
  • Мнения: 4 955
аз съм за брака

# 98
  • Мнения: 1 045
Естествено е да се развие такова чувство. Та това си е МОЯТА жена, МОЕТО дете (непроверено по ДНК), МОЯТ дом. Също както и за нея съм НЕЙНИЯТ МЪЖ и т.н.
при това да ли има подпис няма особенно значение.
Въпроса е до какви граници стига това чувство  Peace

# 99
  • Мнения: 134
Ние сме заедно с мъжа ми от 8 години. Женени сме от 3. Общо взето, по негово настояване. Винаги съм го обичала. Сватбата не промени това  Mr. Green  За мен различното е новата ми фамилия и свикването с нея (все още).   
Не, няма разлика. Категорично.

# 100
  • Мнения: 24 467
Изо
Това е точно толкова вярно, колкото твърдението, че пък живеещият без брак мъж гледа винаги с едното си око извън къщи.
Изобщо не ми се спори  Tired Имам приятелка която е психолог и преди няколко дни си говорихме точно за това.Нейното мнение е като моето а то определено е вярно  Peace
ПП А тая тъпотия за гледащото око никога не съм я чувала  ooooh!

Всеки може да си има какви ли не схващания по този и по много други въпроси. Този факт, в едно с това, че неговото виждане се потвърждавало и някого си другиго съвсем не е индиция за правилност. А освен "тая тъпотия" /предполагам за четящия е ясно, че това е съизмеряване с другата "тъпотия" за "мъжа- собственик"- за мен и едното и другото виждане са еднакво безпочвени/ при подобен род обобщения такива има още много. Не е задължително нито ти, нито аз да ги знаем и цитираме изчерпателно.

# 101
  • Мнения: 2 161
Няма разлика между съжителство с брак и без брак.Аз съм омъжена,но бих преживявалаи без брак.
Има и то голяма вервай ми  Peace
Обясни ми.
Просто по-голямата част от мъжете след брака развиват едно собственическо чувство към жената , децата и т.н.
Да не класифицираме така бедните мъже.по принцип курви съществуват,но не всяка жена е курва.Дори не и половината жени.Така е и с мъжете.Един простак може да вгорчи и съжителството без брак.Той може да нанесе много вреди върху детето и жена си и без подпис.[/b]

# 102
  • Мнения: 1 045
Няма разлика между съжителство с брак и без брак.Аз съм омъжена,но бих преживявалаи без брак.
Има и то голяма вервай ми  Peace
Обясни ми.
Просто по-голямата част от мъжете след брака развиват едно собственическо чувство към жената , децата и т.н.
Да не класифицираме така бедните мъже.по принцип курви съществуват,но не всяка жена е курва.Дори не и половината жени.Така е и с мъжете.Един простак може да вгорчи и съжителството без брак.Той може да нанесе много вреди върху детето и жена си и без подпис.[/b]
Wink

# 103
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Има ли още място и за мен в ъгъла?Нищо,че съм '77. Mr. Green
Независимо от разните там закони и кодекси,аз твърдя,че имам семейство.И то щастливо и задружно.И не смятам да променям нещата,щом съм доволна.А сватбата си е един по-голям банкет,който в повечето от случаите поставя родителите финансово на колене.

# 104
  • Мнения: 24 467
Винаги, по отношение на "сватбата", съм се чудила три неща: 1.Защо това е ангажимент на родителите? 2. Защо трябва да струва повече, отколкото те могат да си позволят? и 3.Защо трябва да става по начин, неодобрен от главните участници?
Когато ние организирахме нашата нито едно от тези три условия не беше налице.

Общи условия

Активация на акаунт