Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 1 231
паста за зъби "rembrand" . била доста добра

Преди време съм я ползвала въпросната паста............никакъв резултат не видях, а и ми беше гадна. "Елгидиум" е по-хубава според мен (вече от няколко години ползвам предимно нея), но по принцип само с паста за зъби не разчитайте на кой-знае какъв резултат  Peace


П.П. Може и да писах по-назад в темата (не помня вече), че наскоро ползвах избелващи лентички на "CREST" и при последното ми посещение в зъболекарския кабинет и на докторката ми й направи впечатление, че са ми хубави и бели зъбките  Mr. Green

# 211
# 212
  • София
  • Мнения: 275
sparkk , а от къде си купуваш лентичките на CREST, в България ги няма, а много искам да ги пробвам.

# 213
  • София
  • Мнения: 1 231
sparkk , а от къде си купуваш лентичките на CREST, в България ги няма, а много искам да ги пробвам.

От "Ибей" си ги купих  Peace

# 214
  • София
  • Мнения: 275
sparkk , а от къде си купуваш лентичките на CREST, в България ги няма, а много искам да ги пробвам.

От "Ибей" си ги купих  Peace
Благодаря ти за отговора.   bouquet

# 215
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
паста за зъби "rembrand" . била доста добра

Преди време съм я ползвала въпросната паста............никакъв резултат не видях, а и ми беше гадна. "Елгидиум" е по-хубава според мен (вече от няколко години ползвам предимно нея), но по принцип само с паста за зъби не :
И при мен бе6е така, ползвла съм рембранд във вси4ките и разновидности, никакъв ефект

# 216
  • Мнения: 624
sparkk , а от къде си купуваш лентичките на CREST, в България ги няма, а много искам да ги пробвам.

От "Ибей" си ги купих  Peace

Sparkk-а можеш ли да ми кажеш кои са точно лентичките и как става поръчката,искам и аз да си поръчам,но нито разбирам как,нито как става плащането,получаването newsm78мани,голям резил Embarassed Joy

# 217
  • Мнения: 2
Някой пробвал ли е избелването с поомощта на "писалка"?
Видях такава в "Ремедиум",която обещава резулнан след 2 седмици. newsm78

# 218
  • София
  • Мнения: 1 231
sparkk , а от къде си купуваш лентичките на CREST, в България ги няма, а много искам да ги пробвам.

От "Ибей" си ги купих  Peace

Sparkk-а можеш ли да ми кажеш кои са точно лентичките и как става поръчката,искам и аз да си поръчам,но нито разбирам как,нито как става плащането,получаването newsm78мани,голям резил Embarassed Joy

Това са лентичките, които аз използвах http://health-beauty.shop.ebay.com/%22advanced%20seal%22?_from=R … =26395&_naf=1 . Относно поръчката (накратко)....правиш си една регистрация в Пейпал, спираш се на някой продавач, купуваш, плащаш чрез Пейпал и чакаш да ти пристигне пратката в пощенския клон  Peace


П.П. Ако искаш можеш да поразгледаш малко "Ибейската тема" за да ти се изяснят някои неща около пазаруването там http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=388622.0

# 219
  • Мнения: 624
Ясно,много е сложно,изобщо няма да се справя ooooh!,а има ли някакъв друг начин да се купят въпросните лентички newsm78

# 220
  • София
  • Мнения: 1 231
Ясно,много е сложно,изобщо няма да се справя ooooh!,а има ли някакъв друг начин да се купят въпросните лентички newsm78

Аз лично в БГ не съм ги виждала.

# 221
  • София
  • Мнения: 10 858
 от тук можете да си ги купите:
http://www.dentapro.bg/BleachHome.htm

Линка беше даден преди няколко страници.

# 222
  • Пловдив
  • Мнения: 214
И аз съм против избелването на зъбите. Пък и от зъболекарката ми знам, че избелващите пасти съдържат вещества и съставки, които повреждат и изтъняват емайла на зъбите.  Naughty

# 223
  • Мнения: 9
Момичета исках да ви попитам,  понеже в момента си избелвам зъбите с opalescence 35% , има ли някоя ,която също да е използвала този метод?И най-вече ме интересува колко време седяхте с шините, защото моята зъболекарка каза по 1 час на ден... до тук добре но вече 3 дни, а ефект приблизително нулев  Close Имайки предвид колко суперлативи съм чула за тази система, чудя се в мойте зъби ли нещо е проблема  Crossing Arms

# 224
  • Мнения: 2 897
Момичета исках да ви попитам,  понеже в момента си избелвам зъбите с opalescence 35% , има ли някоя ,която също да е използвала този метод?И най-вече ме интересува колко време седяхте с шините, защото моята зъболекарка каза по 1 час на ден... до тук добре но вече 3 дни, а ефект приблизително нулев  Close Имайки предвид колко суперлативи съм чула за тази система, чудя се в мойте зъби ли нещо е проблема  Crossing Arms

Не съм сигурна с какъв процент се избелвах, но когато го правих за 1ви път си слагах шините вечерта преди лягне и така до сутринта, около 6 дни.
Спомням си, че още след 1та нощ имаше видим резултат.
След 3тото носене вече половината ми клас (бях още ученичка, точно преди бала) ме разпитваше как и защо - в смисъл правеше силно впечатление.
За поддръжка пак така, нощно носене, но за една вечер, веднъж на 6 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт