Помагат ли татковците???

  • 4 827
  • 149
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 242
Мога и 7 да му пиша на моя  Hug

.. макар че като прочетох някои други постинги може и за 5тица да се замисля  Thinking Никога не ме е оставял да спя дребния като се събуди и никога не му е сменял памперса..
Но винаги той го къпе, играят си заедно.. Облича го като му кажа.. За домакинството също не мога да се оплача, ама напоследък нео ме отсвирва в тая област..
Я стига съм недоволствала и аз Twisted Evil

# 46
И нашия ТАТИ е отличник! Много ни обича и прави всичко възможно да го доказва, когато не е на работа той поема изцяло грижите за Бебка, а аз си почивам и имам време за себе си  И понеже е много грижовен и любящ съпруг и баща, му казвам едно голямо БЛАГОДАРЯ!!!

# 47
  • Мнения: 1 440
6 -  за гледането на децата.
3 - за помощта в домакинската работа.

# 48
  • Мнения: 6 164
6+!
Откакто се е родил Крис, само той става нощем. Само той чисти. Повечето пъти той пере и простира. Чинии не мия, само готвя.
Той доста пътува и понякога с месеци се виждаме два пъти месечно, но действията му не са компенсация за времето, през което го няма, той обича да го прави.
Когато кърмех нощем, като се разплаче Крис, той ставаше (аз дори не чувах детето!), сменяше памперса и само ме бутваше да се надигна да ми го сложи на гърда. Crazy После го взимаше, оригваше и приспиваше... Дори пъпчето не разбрах как падна, той го е видял една от нощите, когато го е преобувал... Като ме събуди да го кърмя, ми го показа. Heart Eyes

# 49
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Помага и то качествено.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 423
Помага ми доста, не мога да се оплача  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 72
Аз съм една щастливка ! Нашия тати е фантастичен! Помага във всичко. пиша му 6++. Не зная как бих се справила без него

# 52
  • Мнения: 983
Писах му 4, защото късно се пребира. Иначе ги къпи, сменя им памперсите, мие чинии и  понякога ги извежда сам.

# 53
  • Мнения: 983
А да- в последните 2 месеца той става през ноща.

# 54
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Пиша му 5 за да не се възгордява  Mr. Green
Помага ми доста - и в домакинската работа и за малката- не му се налага често да сменя памперси, но пък често излизат на разходка двамата, за да си почина или да свърша нещо из къщи

# 55
  • Мнения: 1 672
на нашия татко му пишем 4 защото много бързо се измаря като си играе с бебка и пак трябва аз да се занимавам с нея.Не мие чинии , не чисти така че повече от 4 не мога да му пиша  Laughing ще има много здраве Joy

# 56
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Помага много.Но има и моменти в които малко се поскарваме за да му напомня, че се налага да изведе сам детето за 20 мин., защото и аз съм човек.

# 57
  • Мнения: 4 111
И аз му писах 5 за стимул.  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 3 456
Бих поставила 4. Все по-малко помага.

# 59
  • Мнения: 2 908
Дадох оценка отличен 6 на нашият.От раждането си помага-сменя памперсите,къпе я само той,понякога помага като имам нужда в хрането,извежда я сам,ако аз не мога,мие чинии(това не е помагане за бебето-ама айде...),готви,ако аз не мога да го направя,минава с прахосмукачката редовно,бърше ако трябва прах,в общи линии имам ли нужда-помага за всичко-де ще иде... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт