Помагат ли татковците???

  • 4 829
  • 149
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 985
За да не го скъсам и да го оставям на поправителен,пиша 3-ка Whistling

# 31
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Нашия тати е супер тати. Помага за всичко. Гледа малкия когато ме няма. Играе си с него и го занимава. Имам домашна помошница, която ми помага с чистенето и други, но когато се налага и таткото се включва активно.

# 32
  • Мнения: 502
нашия татко е татко на годината, както каза лекарката ни  Hug
на последната консултация гледаше изумена как таткото - костюмиран и с вратовръзка(излезе от работа, за да ни закара) - съблича бебка, сваля наакания памперс, бърше дупе, после я облича .....
вкъщи - откак сме се прибрали от родилното аз съм я къпала само два пъти  Embarassed - къпе я само той, будува наравно с мен всяка нощ, докато я кърмя, после я уригва, приспива я, като се върне от работа той я поема веднага - ако трябва да се сменят пампи, дрешки, да се носи на ръце ....
после ние двете като заспим към девет вечерта той мие чинии, чисти......
ходи да пазарува, прави за ядене, простира, глади....
няма да продължавам да не пропусна нещо - изобщо си имаме най-добрия татко на света  Hug

# 33
  • Мнения: 620
О да! И то доста, и  в домакинството и в гледането и на двете деца. И първия ми мъж се държеше по същия начин....сигурно ги избирам такива newsm78.
Аз пък смятам, че гледането на дете също е работа. В страната ни е възприет 8 часовия работен ден, така че щом на мен ми се налага да работя почти цялото денонощие, и другите вкъщи ще работят  наравно с мен Naughty
Не че някой ми отказва, де  Grinning
А в момента, в който тръгна на работа, пък въобще няма за какво да говорим - цялата домакинска и друга семейна работа се поделя по равно!

# 34
  • Мнения: 2 100
Помага много! И в гледането на бебо и в домакинската работа, а и си върши и неговите задължения. Сменя памперси на бебето, той го маже с олио, приспива го като се налага..абе всичко!...и това важи и за през нощта. Ако можеше да го кърми и в това щеше да ми помага  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 3 611
Помага, не мога да се оплача, но винаги може повече  Grinning

# 36
  • Мнения: 220
И нашият тати помага доста - писах 5-ца , всички се сещате защо - може и още.  smile3503
Вече 5 месеца сутрешното хранене + смяна на памперса е негова грижа , а аз спя smile3524. Също така мие чинии , чисти , готви (доста повече от мен) и ходи на работа. Много съм доволна от него.

# 37
  • Мнения: 1 006
Много помага,но само в домакинската работа.Чисти,готви,мие чинии,пуска пералнята и простира. GrinningСамо,че на детето не смее и един памперс да смени.

# 38
  • Мнения: 27 524
Ох, тъкмо да кажа, че това сме го обсъждали и шестобалната система ме срази  bambam

# 39
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
А пък нашият татко работи на 2 места, та почти не се прибира вкъщи и сега се чудя 3 ли да му пиша или 6  Thinkinghahaha

# 40
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Винаги когато може и не е на работа, много помага.
Може би повече в домакинската работа в началото, но сега вече и в заниманията с малката. Няма по-голямо веселие, когато двамата започнат да играят. newsm44

# 41
  • Мнения: 2 677
Незаменим е!  Heart Eyes

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Среден ми пиша на нашия тати.

# 43
  • Мнения: 2 498
Помага много и ме подкрепя във всяко отношение!

# 44
  • Мнения: 5 391
Помага, доколкото му позволяват служебните задължения.

Общи условия

Активация на акаунт