Помагат ли татковците???

  • 4 827
  • 149
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 122
то и ние сме сами...и аз преди все исках да ми помага, после си помислих, че аз ако работ на 2 места + разни странични, не ще съм уморена, ами направо пребита ще се прибирам,  а това, че малкия мрънка и се сърди не е толкова чак страшно....и просто всеки си има свойте си задължения....виж и аз ако работех, щях да изисквам от него помощ и в къщи и с детето...но сега...просто не би било чесно...аз държа да не давам детето в ясла и да го гледам все пак - никой не ме е бил...а и не съм чистоман, ако съм толкова уморена няма да изпрахосмукача днес, а утре и никой в къщи няма да направи въпрос от това...напротив няма и да се забележи Wink
така че...не знам сега ни е добре така и на тримата - всеки си има работата Wink

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Помага, като се прибере от работа се заема с детето.Оставям му я и се гледат чудесно двамата.Иначе чисти, като почива чинии аз не мия, готвенето си е за мен - доставя ми удоволствие.Пазарува той основно.Аз съм доволна, пиша му 5, защото винаги може повече  Joy

# 17
  • Мнения: 7 474
Не помага или помага, но рядко, просто няма физическата възможност  Wink

# 18
  • Мнения: 476
Пиша 6 на нашия тати! Върши всичко, което и аз.  Понякога даже си мисля, че аз му помагам!  Grinning

# 19
  • Мнения: X
Помага и ме подкрепя, безкрайно съм му благодарна за всичко, което прави за нас  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 753
4 ...високи изисквания имам както казва той Peace

# 21
  • Мнения: 4 405
мисля че трябва да има разделяне по периоди.нашия тати например в първия месец-два го беше страх да гушне бебка/да не и направи нещо/съкъш е от порцелан Joyа после не мога да го отлепя от нея.

# 22
  • Мнения: 566
10!!
помага и в гледането и в домакинската работа.
иска ми се обаче да има повече време за нас

# 23
  • София
  • Мнения: 4 588
Да, много ми помага за бебчо.
За домакинската работа - също.  Grinning

# 24
  • Мнения: 873
писах 6,защото:
1.мие чиниите-не си спомням откога не съм ги мила аз
2.сменя нааканото дупе сутрин,докато спя
3.преоблича бебка,когато е необходимо и много добре преценява какво и да облече
4.помага в къпането
5.помага при даването на лекарства през носа или устата
6.успокоява ме,когато съм нервна или притеснена за нещо около бебето
7.подхранва самочувствието ми на добра майка
8.помага ми да се справя с чувството за вина,когато съм сгафила нещо или бебето е болно,или нямам кърма
9.пуска прахосмукачката-аз не съм я пускала от много време
10.винаги идва с нас на консултациите,дори да са в работното му време
 Heart Eyes

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 280
За нашия тати 6+  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 3 478
На нашият дадох 4. Помага, но за мен недостатъчно, то и аз съм претенция де, но... Прави каквото може и когато може. Не го щадя, нито оправдавам с работата му, защото и двамата работим наравно, така че очаквам да правим и наравно за детето, но явно е по-трудно на мъжете ( или поне на повечето Mr. Green).

# 27
  • Мнения: 3 695
С бебето ми помага много.
С домакинската работа - има много какво да се желае.

# 28
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Нашия тати помага само с бебето и то някои работи само. От време на време пазарува. Пиша му 4.

# 29
  • Мнения: 864
На нашия татко писах 6  Grinning Много съм доволна от него!Помага ми във всичко  ::
Само дето не може да плете,но това не ме тревожи изобщо   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт