Кога ще мога пак да забременея?

  • 2 749
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Много съжелявам мила, Cryза това което си изпитала Sad.Силно се надявам и ти пожелавам много скоро да забременееш отново и всичко да е повече от нормално Praynig Praynig Praynig.Чувала съм,че трябва да минат 6 месеца,за да се възстанови малко организма.

# 46
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Много ми стана мъчно и за теб, и за малката душичка...
Пожелавам ти здраво и жизнено бебе възможно най-скоро  Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 1 235
ladybebiHug дано скоро ни зарадваш с новината, че чакате бебче. Бъди много силна и имай вяра.

# 48
  • Мнения: 730
Прегръщам те силно и бъди спокойна, ще си имаш здраво и сладко бебе  Hug.

# 49
  • Мнения: 3 478
Много ви благодаря за окуражаващите думи.Наистина много искам догодина около нова година да си имаме бебче.

Много съжалявам мила, това е ужасно Hug. Но според мен може да си дадеш почивка от 2-3 месеца докато се съвземеш от случилото се и да почнете с опитите. До колкото разбирам си родила нормално, така че нямаш никакви тежки травми, които да те спират. Задължително се консултирай с лекар по въпроса, но според мен няма да имате пречки да пробвате скоро. Все пак имам момичета, които имат дечица с минимална разлика, не виждам защо и ти да не можеш да забременееш скоро Peace

Кураж и много успех от мен!

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Съжалявам за случилото се!Бъдете силни и не се отчайвайте!Мисля.че шест месеца е достатъчен период.Намери си добър лекар.който да спечели доверието ти!

# 51
  • Мнения: 8 999
Ох, горката! Няма по-голяма мъка от това майка да загуби чедото си. Но не се отчайвай. Все пак тази смърт не е била патология, а по-скоро нещастнен случай.
Опитайте пак след шест месеца, тогава матката ти ще е напълно възстановена и ще е готова да поеме нов плод. Желая ти успех и много родителски радости.

Общи условия

Активация на акаунт