Всичко за "Островът на изкушенията"

  • 22 737
  • 597
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 738
ВИЖТЕ,НИТО ЕДНА ОТ СНИМКИТЕ, КОИТО СТЕ СЛОЖИЛИ НЕ СА НА УЧАСТНИЦИ ОТ ОСТРОВА.МОЛЯ ВИ СПРЕТЕ,ИЛИ ПОНЕ БЪДЕТЕ СИГУРНИ ПРЕДИ ДА СЛАГАТЕ.СТО СНИМКИ И НИТО ЕДИН ОТ ТЯХ НЕ  Е ОТ ПРЕДАВАНЕТО.СНИМКИТЕ НА ПЪРВАТА СТРАНИЦА СА ИСТИНСКИ УЧАСНИЦИ,НЕ СА СЛУХОВЕ ИЛИ ПИСАНИЦИ НА ЖЪЛТАТА ПРЕСА.
Не мога да разбера защо крещиш. Да не те притесняваме?  Joy

 Joy

Много смешно Rolling Eyes  Не е нужно да се дават снимки на всични регистрирани в сладур, беше ви обяснено, че това НЕ са участници в шоуто. Виза, усещам някаква ирония в поста ти, която явно само двете с Кетито си я разбирате ooooh! Някой се е постарал да направи тема с нагледни материали, това вашето е най-малкото неуважение. Съжалявам за спама, дано не загубим и тази тема...

# 46
  • София
  • Мнения: 2 884
Стига де  Naomi    Rolling Eyes просто е написано с големи букви, все едно е ядосана и " Защо крещиш" е много точно казано Wink Майтап бе, не се заяждаме Hug

А темата няма да я изтрият , ако не се пишат глупости Peace Скоро започва шоуто и ще е по- пълноценно запълнена Peace



Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 00:30 от ketito

# 47
  • Мнения: 674
А някой правил ли е секс на острова???
Имам предвид между двойки и изкусители??
И то някоя от изкусителките ако е правила секс е така за идеята да и платят тлъст хонорар продуцентите са ебати керветата- нямам думи просто!!

# 48
  • Мнения: 2 108
Целта на изкусителите е да изкушат! Ако не са мислили да стигат до секс не е трябвало да се записват. Не е казано,че трябва да стигат,но се предполага - те всъщност и без хонорар, предполагам,че са готови да стигнат, за едната популярност Tired

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 14:05 от Наоми

# 49
  • София
  • Мнения: 4 294
туй ще е каскета

От пресконференцията стана ясно, че участниците работят в разнообразни сфери, но един от тях е строителен предприемач, който е бил кандидат за кмет.

Каскета строителен предприемач ли е, нещо съм изпуснала пак  ooooh!

# 50
  • Мнения: 738
Днес си купих Максимум-а и гледам вътре интервю 3 страници с трима от изкусителите- Цецо, Владо и Тото Crazy  Много са добре и тримата Heart Eyes Жалко, че няма как да ви кача снимки да ги видите.

# 51
  • Мнения: 550
снимай бързо с фотото Simple Smile

# 52
  • Мнения: 738
снимай бързо с фотото Simple Smile

Айде снимах Joy Joy   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=187993   Кофти, ама толкоз Mr. Green  Първият е Тото, вторият -  Цецо, а третият- Владо Mr. Green

# 53
  • Мнения: 524
снимай бързо с фотото Simple Smile

Айде снимах Joy Joy   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=187993   Кофти, ама толкоз Mr. Green  Първият е Тото, вторият -  Цецо, а третият- Владо Mr. Green
Браво на тебе.   bouquet

# 54
  • Мнения: 4 435
Айде още малко и започват.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 884
Айде още малко и започват.

Айде нямаме търпение Flutter

# 56
  • Мнения: 865
и аз ги чакам да започнат вече,че ми омръзна да гадаем.най-много да излезне някоя тъпотия Mr. Green.като гледам има само playboy-ки и разни тинейджърки. трябва да си луд да отидеш там като двойка,да ги видим какви да ги вършили Сашо и Тони там като такива Mr. Green-няма по-странни птици от тях Thinking

# 57
  • София
  • Мнения: 10 858
снимай бързо с фотото Simple Smile

Айде снимах Joy Joy   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=187993   Кофти, ама толкоз Mr. Green  Първият е Тото, вторият -  Цецо, а третият- Владо Mr. Green

Боже мой! Тото е приятел на моя мъж Shocked Аз се чудя защо един ден докато течеше рекламата, той ми каза, че този много прилича на Тото, а аз му викам да бе, Тото в "Остора на изкушението", а мъжа ми вика - а, ми като нищо, той си е точно такъв.
Само не мога да си обясня, как така не знаехме че участва Laughing

Вече не ми е просто интересно, а направо ми е ужасно интересно.

# 58
  • Мнения: 2 957
Я кажи някоя пикантерийка ,че и на анс ни е ужасно интересно:)

# 59
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз много не знам за него, не го познавам лично, само по снимки, но довечера ще разпитам мъжа ми и утре ще ви разкажа. Иначе е от тия, дето са гъзарите с моторите.

Общи условия

Активация на акаунт