Всичко за "Островът на изкушенията"

  • 22 771
  • 597
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 738
снимай бързо с фотото Simple Smile

Айде снимах Joy Joy   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=187993   Кофти, ама толкоз Mr. Green  Първият е Тото, вторият -  Цецо, а третият- Владо Mr. Green

Боже мой! Тото е приятел на моя мъж Shocked Аз се чудя защо един ден докато течеше рекламата, той ми каза, че този много прилича на Тото, а аз му викам да бе, Тото в "Остора на изкушението", а мъжа ми вика - а, ми като нищо, той си е точно такъв.
Само не мога да си обясня, как така не знаехме че участва Laughing

Вече не ми е просто интересно, а направо ми е ужасно интересно.

Ауу, Вивиан, страшно ми е познат Тото, да не е работил барман в Слънчев бряг Thinking

# 61
  • София
  • Мнения: 10 858
Ауу, Вивиан, страшно ми е познат Тото, да не е работил барман в Слънчев бряг Thinking

Идея си нямам, аз не съм го виждала на живо, а и той не е чак супер близък приятел на мъжа ми. По-скоро е приятел на негов много близък приятел, но се познават много добре.
Не ми се вярва да е работил там, той малко надут си пада и така...с огромно самочувствие, та едва ли ще се "прежали" да работи като барман, но знае ли човек...

Днес като показах снимката на мъжа ми да ми каже със сигурност дали е той, му казах че Тото е най-грозен от тримата, дето сте им пуснали снимки, а моя вика:" Малей, ако те чуе ще ми се разсърди, а и не само на мен, а и на Сашо /общият им приятел/". Има да чупи стойки на Острова...

# 62
  • Berlin
  • Мнения: 11 282
вие да не познавате всички участници от двойките, че им говорите на малки имена? Grinning

# 63
  • Мнения: 11 607
Нали днес започва Островът? Дали ще е интересен newsm78...

# 64
  • София
  • Мнения: 10 858
вие да не познавате всички участници от двойките, че им говорите на малки имена? Grinning

То както е тръгнало, ще се окаже, че всеки от форума познава по някой от учасниците Joy

# 65
  • Мнения: 4 435
Само да ви кажа,че тая вечер  ще представят май само двойките.Поне така ми беше подшушнато. Wink

# 66
  • Мнения: 2 958
В момента в "Часът на Милен Цветков" говорят за "Острова на изкушението" .
Хммм....аз сега разбрах,че само 2 седмици са били на острова.Мислех че е повече.

# 67
  • София
  • Мнения: 10 858
Вече изгарям от нетърпение Whistling

а в "Часът на Милен Цветков" казаха, че финалът е жесток! Някой до последно е отричал нещо, което в крайна сметка всички са знаели.
Егати сериала Joy

# 68
  • Мнения: 4 447
Изчетох всички страници, минах през спамо-чат-а ви  Mr. Green, ама изкусители НЕ видях. Къде са?  Shocked newsm78

Оф, аре да започва, вечеееее, нямам търпение да видя кой с кого, защо, как и кога  Twisted Evil Whistling

# 69
  • София
  • Мнения: 10 858
На мен ще ми бъдат най-интересни изкусителките Mr. Green
На-пълно ще ми е окото Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 4 447
На мен ще ми бъдат най-интересни изкусителките Mr. Green
На-пълно ще ми е окото Heart Eyes

Жените винаги са били по-интересни от мъжете, но все пак.... Whistling

# 71
  • Мнения: 6 417
Олеее, Каскета къде е? Ще има драми май  Thinking

# 72
  • Мнения: 4 435
Изкусители имаме 3-ма на предната страница.Тях утре ще ги дават.Днес само двойките.

# 73
  • Мнения: 4 447
Мисля, че току що "Сървайвър2" отече....

Само като видях изкусителите и.. ми се насълзиха очите  Whistling Twisted Evil

Сигурна бях, че ще е тъпкано с реклами  ooooh!

Но, интригата ще е велика Joy

# 74
  • Мнения: 4 435
Олеее, Каскета къде е? Ще има драми май  Thinking


В София са ,гледат предаването, почти всичките участници са се събрали . Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт