имат ли осиновителите нужда...............

  • 7 968
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 722
СПАМ Мата - без прашки, гол протест пред МТСГ. Поне внимание ще привлечем. /идеята не е моя, ваша си е/

Сега по темата - чакам мненията и коментарите ви за така назначената среща за другата неделя, моля бъдете активни.

# 46
  • Мнения: 2 084
Като пишете за такива срещи все се сещам в КОЕ на географията живея.
Пак пиша - да имат - и осиновителите, и кандидатите. Аз лично виждам най-голяма полза за децата, които чакат своите родители, чакат да се промени прословутата народопсихология, чакат да узрее едно общество и да живеят в него като небелязани. То стана като очакване на Годо.
Аз лично виждам целта на такава организация свързана с повишаване на информираността /друга трябва да е формулировката/ . Нещо от сорта на просветителство. За създаването на такава организация трябва да се направи формулировка на цел, - мисия, визия и политика, някаква стратегия за развтие, да има доброволци, да се планира дейност. .
Мисля, че това бих споделила, ако съм на срещата.
Мисията според мен трябва да "произлиза" от името, което би представяло тази организация. Общо взето това са моите сфери на компетенция - ще присъствам виртуално на срещата.

# 47
  • Мнения: 3 715
Добре де, ние хубаво ще се срещнем, тези, които сме от София, ама не може ли да си направим и една виртуална среща в скайп с тези, които не са от София и пак да направим едно обсъждане. Само час и ден трябва да определим.

# 48
  • Мнения: 2 722
Куку, идеята е добра, аз съм за.
Калина, и в точката на географията на която си ти, ще има нужда от сериозни хора, така че стой в течение на нещата.
София не е България. /е, това последното нямаше да го напиша, ако така не се бях издразнила когато на излизане от Люлинския тунел видях светещия надпис "Добре дошли в София"/  Mr. Green А аз до сега живеех със самочувствието, че Люлин е столицата на София  newsm78

# 49
  • Мнения: 2 084
ние имаме скайп с вече изтръгнат микрофон - ама аз пиша бързо. Обаче моето ефирно време започва след или около 10 вечерта.

# 50
  • Мнения: 2 722
Май всички с деца ще са най-навити и активни за след 22 часа  Laughing

# 51
  • Мнения: 4 138
това, от което зависи една организация са хората в нея и устава и. и това, той да е приет от учредителите, после и от членовете на организацията. и стриктното му спазване. така че, тук ще публикувам съвсем скоро, тоест в другата тема, проекта за устав на Гражданската инициатива на осиновени и осиновители. ще имате възможност да направите вашите забележки и предложения. основното, естествено са децата и тяхното добро, после идват осиновителите и техните интереси.

# 52
  • Русе
  • Мнения: 729
Добре де, ние хубаво ще се срещнем, тези, които сме от София, ама не може ли да си направим и една виртуална среща в скайп с тези, които не са от София и пак да направим едно обсъждане. Само час и ден трябва да определим.

Май всички с деца ще са най-навити и активни за след 22 часа  Laughing

Момичета не ме забравяйте и аз искам да се включа.

# 53
  • София
  • Мнения: 9 517
Скайп и аз имам, пък и уеб камера и микрофон - не ме забравяйте  Praynig

# 54
  • Мнения: 3 715
Оф, днес съм тотално изперкала, та се копирам от другата тема:
Вие кажете сега на кой адрес да си довлека провисналото шкимбе в неделя, че ще ходя да си купувам официален анцуг, както споменах вече на някои от вас.
Сега отивам да трия в другата тема.

# 55
  • Мнения: 1 843
Сбирката е другата неделя, има време, ще ти кажем, че и ще те вземем, ако трябва.

Ако за първи път ти провисва шкембето, да те успокоя - не е за вярване, но наистина после се позаглажда доста. А до другата неделя, ще си значително по-свежа, поне откъм провисване. Официален анцуг, обаче си трябва, кога друг път ще имаш повод да се одрънкаш за трико с известен етикет!  Wink

# 56
  • Мнения: 4 138
да е розов обаче, моля. аз съм естет човек. куку, ние ще те вземем, нали сме съседки.

# 57
  • София
  • Мнения: 9 517
Специално за мата
Прогноза за периода 11.11.2007–16.11.2007
В неделя времето ще е студено, с променлива, често значителна облачност.На места в Западна България ще превали съвсем слаб сняг. Вятърът малко ще отслабне, но ще бъде умерен, от запад. Максимални температури между 3 и 8°. В понеделник сутринта ще е студено, с минимални температури между минус 5 и 0°. През деня ще е облачно, с превалявания от дъжд и на отделни места в сутрешните часове е възможно да се образуват поледици. Максимални температури между 5 и 10°. Във вторник валежи не се очакват. Облачността ще е разкъсана. В средата на седмицата температурите слабо ще се повишат. Облачността ще е променлива, често значителна и е възможно да превали дъжд.

До другата неделя няма да изкара колата на вода. Naughty

# 58
  • Мнения: 3 715
Добре, че има цяла седмица, та да имам време да намря розов анцуг, в краен случай, ще се довлека с розовото яке, да не съм капО.

Ама вземете го сменете този антифриз, че Фокси съвсем ви взе за мезе.

# 59
  • Мнения: 2 722
Среща
на 18.11.2007 /неделя/
в 16 часа
адреса на лични при поискване /в идеален център е/

Общи условия

Активация на акаунт