Има ли мами за юли 2008?

  • 21 544
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
emeto77 на колко години си ?

Извинете ме бъдещи мами, но за първи път днес влизам в bg.mamma. Простете ми ако върша глупости. Embarassed

Да отговоря на въпроса: на 30 съм и имам сладко слънчице на 4 г. - Калоян.  Simple Smile
На всички бъдщи майки желая безгрижна и лека бременност!!!

# 271
  • София
  • Мнения: 53
Добре дошли на новите мамчета! Юлската ни групичка бързо се увеличава:)
Patishonka, и аз не бих издържала, ако всеки ден ги виждах. Аз дори не се обаждам толкова често на майка ми, за да не се изкуша да се похваля. Тя днес се обади, пита ме има ли нещо ново, аз не. Как да няма?!:) Утре след прегледа ще и се обадя веднага, горката много я изтормозих последната една година. След всеки м.ц. и се обаждах в истерия по телефона  newsm45...
Някои родители наистина реагират странно в началото, моя приятелка ми се оплакваше преди време от реакцията на майка и. Казала и "Големи хора сте, не сте ли чували за предпазните средства".
За казването на шефовете си, не се притеснявайте. Според мен би трябвало да го приемат нормално, няма да изпаднат във възторг, но това все пак е хубава новина и сигурно ще ви подкрепят:) Успех! Аз поне това ще си спестя, от три години с моя мъж имаме собствена фирма и от тази гледна точка ми е по-спокойно. Но пък имам ужасно много работа, която нямам идея на кого ще прехвърля. А и работата ми е свързана предимно със срещи с клиенти, обикаляне насам-натам, поне по 6 часа на ден. Ще бъда интересна гледка след няколко месеца  pregnant

# 272
  • Бургас
  • Мнения: 337
Какво греша 4е излиза тоѝзи грозен Х..тс тс тс много съм загубена Tired

# 273
  • София
  • Мнения: 123
Лелее,аз цял ден нямах интернет и сега като влезнах тук,какво да видя?Вие сте се скъсали да пишете,а и още нови попълнения към групата има,БРАВО  bouquet.
А сега да ви кажа по слу4ая  Grinning,аз само на майка ми и свекърва ми съм казала(като изклю4им мъжлето,нали Laughing),но и двете не реагираха така,както о4аквах,даже и едно 4естито нямаше Sad,майка ми първо ме попита-желано ли е.То нея я разбирам от една страна,4е два пъти води снаха ми да абортира,защото тя(снаха ми) и брат ми не ги искаха #2gunfire(имат ина4е едно мом4е) и сега жената сигурно се притесни и за мен така.Докато свекърва ми само ми каза-ми добре.Егати,аз о4аквах поне и от нея малко радост,ама няма,ина4е много оби4а Марио,даже той е кръстен на нея.Но,както и да е,важното е 4е ние с тати сме на седмото небе.Ина4е и аз се 4удя кога да кажа на шефа,защото е много готин,а и трябва да го пазаря да ме пише на по-висока заплата Laughing,но съм решила да из4акам до другия преглед и след като 4уя да тупка сър4ицето,тогава.За болките и аз имам ниско в корема и гърдите ме болят,гади ми се от време на време и спря да ми се пие твърд алкохол,като ракийка например,както и кафе.Поне с това няма да се боря.При първата бременност нямах никакви проблеми като гадене и сега силно се надявам да е моми4е Praynig.Пък съпружеството само ме бъзика,4е ако е моми4е ще забравя Марио.Щях да го  #2gunfire,викам,как можеш да си помислиш такова нещо.И така,нещо много се разписах,айде вие сте Laughing

# 274
  • София
  • Мнения: 123
А,и да ви кажа днес си направих кръвното изследване и ми пише кръвна захар 4,2,много ли е?Имате ли някаква представа?

# 275
о мамите днес се увеличиха маи? аз днес сам малко по в час но е толкова неочаквано че не е истина, аз съм от софия на 30 години

# 276
  • Мнения: 326
Как е при вас този сценарии? Как сте с гърдите? Казвайте си и г.с., за да преценя до къде съм с материала.
Няма никаква промяна, ни видима ни на усещане. Но то и предната бременност до 9-ти месец си бях със същите сутиени. Виж вече като родих и като започнах да кърмяяяяяяяяя. Е тогава вече бях за снимка  Mr. Green Mr. Green

# 277
  • София
  • Мнения: 1 946
При здрав човек стойностите на кръвната захар на гладно са между 3,89 и 6,1 mmol/l с преходно увеличаване на стойностите 1-2 часа след хранене.
източник: http://www.doctorbg.com

Руми_, emeto77 ползвайте бутона РЕДАКТИРАЙ!  Намира се горе вдясно и изглежда така


PS. Ама и аз съм станала една.. бясна.. бясна...  Embarassed Ще опитам сега малко по-ведро...
 welcome ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ МОМИЧЕТА, РАДВАМ СЕ ЧЕ ЩЕ СИ ПРАВИМ КОМПАНИЯ!
ДАНО ЮЛИ МЕСЕЦ ВСИЧКИ ГУШКАМЕ ЗДРАВИ СЛАДКИ БЕБЧЕТА!  newsm32

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 18:23 от saxophone

# 278
  • Мнения: 94
Здравейте всички,
чак сега успях да се откопча от работа. Направо не знам как ще издържа - и на мен ми се спи по цял ден, а вечер ме обхваща една странна бодрост... Иначе и аз страдам от болки в корема- понякога са ниско долу, понякога на нивото на пъпчето- имам чувството, че храната ме дразни. А при вас има ли промени в апетита- при мен намаля и понякога дори не се сещам, че е време за ядене. А иначе си страдам от лакомийка Confused

# 279
Здравейте на всички нови мамчета Wink
Искам да питам има ли тука варненски мамчета?Дали знаят някой добър гинеколог в Курортна поликлиника или някой добър ,който работи със здравната каса и е в районите Левски,Чайка.Трябва да ходя на преглед скоро ,а не съм си избрала,така че ще съм ви много благодарна ако можете да ме насочите Hug
А нещо да сте чували за този Марков във Военна болница?

# 280
  • Мнения: 2 171
Здравейте пак от мен Hug
Аз както си смятам г.с., трябва да съм към края на 4-та. Петък би трябвало да вляза в пета седмица. Засега нямам по-особени симптоми, май гърдите ми са понаедрели, но изобщо не са болезнени, докато миналата бременност ме боляха ужасно силно още преди закъснението. Все още не ми се гади, само на моменти и съвсем за кратко. Вкусът ми не се е променил, само дето по-бързо огладнявам, а като съм гладна, чак ме заболява стомаха, не го издържам това чувство на глад Embarassed. Спи ми се, трудно ми е да се концентрирам, мързеливо ми е, но това пак не ми е кой знае каква пречка засега. Единственото, което ме плаши много са болките в корема Sad. Въпреки че знам, че са нормални, знам че с Алекс ме боля силно корем до края на петия месец, и въпреки това, като ме заболи силно, ме обзема паника, че ей сега нещо ще стане и приказката ще свърши. С този страх май няма да успея да се преборя. Надявам се събота като отида на доктор да се види точицата на мястото си, за да се поуспокоя малко.

# 281
  • София
  • Мнения: 53
Здравей Астарта, стискам палци за събота:) Сигурна съм, че всичко ще е наред и ще се успокоиш скоро! Първи епизод на приказката ще свърши през юли, когато всички ще гушкаме сладките си бебчета   ylinfant

# 282
Това с гаденето при мене се почна.Ужасно е.А пък и ме боли кръста от тогава,когато би трябвало да съм втора седмица.Сега съм почти на месец.Вас мамчета боли ли ви?Пия Но ШПА ,ама продължава да боли.И да ми се гадиииииии TiredСигурно ще става и по зле-все пак сме в началото  newsm78
Дано ни се размине по-леко  Rolling Eyes

# 283

Общи условия

Активация на акаунт