Каква е най-добрата разлика между двете деца?

  • 13 473
  • 125
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 053
Мисля, че няма значение каква е разликата между децата. Ако искаш второ или трето дете, просто ги създай, а не цели някакви недоказани и недоказуеми идеали.

 Peace

# 61
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Мисля, че няма значение каква е разликата между децата. Ако искаш второ или трето дете, просто ги създай, а не цели някакви недоказани и недоказуеми идеали.

 Peace



абсолютно подкрепям написаното

# 62
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 Според мен между 3-4г.Винаги ми е звучало ужасно когато някой родител каже, че иска голямото дете да се грижи за малкото. Confused

# 63
  • Мнения: 3 456
3-4 години

# 64
  • Мнения: 102
Нашата ще бъде точно 7год.Незнам дали е най-добрата, но знам, че появата на рожба е изцяло божа работа LaughingТа Господ реши сега да ни дари със втора рожба...

# 65
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Според мен 3-4 години  е хубава разлика!Моите са с голяма разлика , но не съжалявам !


не искам да съм на 60 години,когато децата ми са на 20.

И аз не искам, за това ще съм на 61
Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 666
Гласувах за 2-3 но докато станем на толкова знае ли човек какво още ще ми мине през главата. Иска ми се преди да стана на 35 години да имам 2 дечица, но както е рекъл Господ.  Flutter

# 67
  • Мнения: 25
иа з гласувах за 2-3 защото си мисля че е перфктната разлика. GrinningС брат ми разликата ни е 3 години и мисля че не ни беше зле

# 68
  • Мнения: 332
Като тръгне голямото първи клас е хубаво мама да си е вкъщи по майчинство с братче или сестриче. baby_neutral
Това е и моето мнение  Peace

# 69
  • Мнения: 2 309
Малката...Макар,че понякога децата не идват,когато ги искаме...

# 70
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Според мен е 2-3 години. Ама аз съм пристрастна, както се вижда от линийките  Wink

# 71
  • Мнения: 1 328
Аз залагам за 2-3. Не знам защо, така съм се нагласила психически:)

# 72
  • Мнения: 1 768
Ще следя темата с интерес.
И аЗ. Peace

# 73
  • Мнения: 1 029
Изцяло зависи от гледната точка. Чувала съм доста изказвания по този повод - за едни родители голямата разлика е по-добра, за да може по-голямото дете да е по-самостоятелно и така да се каже "отгледано" и даже да помага, за други по-малката разлика, за да могат да се отгледат едновременно почти и уж да мине наведнъж всичко...  Mr. Green
Според мен за самите деца е по-добре разликата да бъде около 2-3 години, защото в по-голямата част от деството си са на почти едно и също ниво на развитие, споделят общи игри и интереси... По-голямата разлика лишава децата от този вид общуване, но пък сигурно дава нещо друго в замяна, а и с годините тази разлика става все по-несъществена.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 640
Децата ми имат разлика от 5г. ,каката ми помага наистина много, съзнателна и разумна е, но като ли е по-добре по- малка разлика,  въпреки, че сигурно е по-трудно,особено ако няма баба наоколо.Всъщност няма особено значение,чудесно е, че искате още деца

Общи условия

Активация на акаунт