А идват празници........

  • 2 832
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 315
Хо-хо! Само да сме здрави! Миналата година по празниците бяхме в болница иначе плановете бяха на Бъдни вечер да сме с маман, а на Коледа - с приятели у нас. Тази само да сме здрави!

Много обичам коледа, правя фигурки от тесто, боядисвам ги и доукрасявам и окачам насам - натам из къщата. Йоан с такова нетърпение чакаше миналата Коледа. Дано само да сме здрави!

Аз също съм за Коледен детско-мамешки купон Simple Smile.

# 31
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Момичета завъртя ми се една идейка за Новогодишен купон. Може би не всички са разбрали, че двете с Каси сме съседки, врата до врата. Така че може да си направим купон в двете къщи, когато на децата им се приспи, просто ще ги пренасяме в съседство. Споделих го с Каси, тя рече, че има идейка, ама още не е съвсем за. Но ако се намерят навити мами, много бързо ще я съгласим. Има ли мераклийки ....... малки са ни къщичките, но сърцата са ни широкииии

# 32
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Мариели,нали знаеш ,че аз само се чудя къде да отида???На гости на купон,на събиране(винаги съм за) Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 17 283
Моята къщичка (апартаментче де  Wink ) също става, далече е (в Люлин), но пък за една нощ можете да се донесете насам.
С две думи - предлагам терен. Ще има място достатъчно.
Да го имаме и това като вариант, а и хубавото е, че и с малки и големи деца ще могат да се занимават едни други и да можем да пием по едно пиене като хората (само за готвенето не ме бива!).

# 34
  • Мнения: 189
Честно да ви кажа, въобще не се сещам за празниците от такъв аспект - че съм сама. Ще съм с детето, с родителите ми, с баба ми. Има други моменти, когато се чувствам самотна, но явно така ще е занапред. Има толкова хубави неща в живота.

# 35
  • Мнения: 2 336
Аз пък ги чакам вече с нетърпение. Ще бъда с майка ми, баща ми, баба ми, сестра ми и живот и здраве с двете си деца. А като си помисля за БНД - ще е с курвата най - много. Нека да му е празнично! Искам да има сняг по Коледа, искам да е весело и шумно, да има много подаръци. Размечтах се!

# 36
Здравейте и от мен.
Аз първо да отговоря на Бебешорка-точно миналата Коледа бях в абсолютно същото положение, пренесох се два дни преди Коледа. Не мога да излъжа, че беше тежко първите 2-3 нощи, но после тишината, спокойствието и това, че сме самостоятелни със сина ми ми даде такова самочуствие, че се почуствах щастлива в своя дом. Направих си страхотна елха-истинска, окрасих цялата къща, въпреки, че не беше все още обзаведена напълно. Поканих родителите и брат ми на коледната вечер и за освещаване на новия ни дом. Прекарахме чудесно и аз се почуствах по добре. Всеки около мен ми сваляше шапка, че съм го постигнала всичко това сама, но само аз си знам колко ми е коствало. На нова година се изнесох извън София, защото не си го представях да си стоим двамката в къще. Но тази май няма да стане. И въпреки това както казват момичетата от рано трябва да си подготвим програмка за забавления и да се радваме на децата ни.
За това мацки, давайте идеи за новогодишните дни. Аз съм с кола, забравих да кажа, че съм от София и съм готова във всеки момент да тръгна на някъде. Също идеята за купон е добра. И аз мога да предложа да го направим у нас.
Също ми хрумна идея разходка до площада в новогодишната нощ.
Вчера, когато го загрях, че ще бъда сама ми стана доста кофти, но вече се оправих.
Купона ще бъде купон, всичко зависи от нас самите.

# 37
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Сега в Балчик ли ще се събираме или в София? Laughing Аз съм по готвенето, много обичам Колед аи приготвям десетки неща за ядене, така че място за притеснения няма, Birdy.

# 38
  • София
  • Мнения: 17 283
Джема, мисля, че няма форумка, която да не си мечтае да прекара Коледа с твоите сладки – как се слюнча на снимките на произведенията ти само аз си знам  Laughing
А дали в Балчик или в София предлагам да решим по-нататък, че до декември кой знае какво ще се случи – засега да събираме агитката по списък и бройка  Laughing

# 39
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Май клони повечве към София Party,Бърди , организация трябва да има от по-рано,вярно ,че има време но .... newsm78

# 40
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да, раничко е още наистина. Всичко може да се случи до тогава.  Но предчувставм весело изкарване, където и да е. Laughing

# 41
  • Мнения: 710
Ако ме приемате с малкото,батковците ще са при баща си.  Embarassed,интересно ще е да видя морето през зимата.

Общи условия

Активация на акаунт