София VS. малкия град

  • 5 871
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 315
Браво Бърди!

не се включих до сега, защото мнението ми беше против местене. София не е България, но все пак тук има повече възможности. Аз бих се махнала с огромно удоволствие от тук, но да съм наблизо и ако може да работя това, което правя в момента  Laughing. Тъй като такъв вариант няма - за мен също София е оптимален вариант.

Май искам гадже, с което да се забавлявам. И нищо сериозно  Crossing Arms
Опасни желания са тези, да знаеш Wink
Много им бие по егото на мъжовете жена да ги третира... по техния начин Mr. Green
И се почват тогава едни драми и епитети от типа на 'безчувствена корпоративна кучка'  baby_neutral Joy, 'щото не можело така,

Според мен подобни отношения са опасни и защото, когато им бягаш започват да те искат твърде много. Нещо, което аз хич не разбирам, а и не желая де. Laughing

# 76
  • София
  • Мнения: 17 283
Маргаритке, шЪ тЪ бия  Joy Joy
Аз тая тема не я пуснах само за подкрепа, исках и отрицателни мнения да прочета  Laughing
Така или иначе, сега съм на нова вълна – на какви извънкласни да запиша Иво, че се оказа, че избора е толкова голям, че чак се застъпват  Mr. Green

Каси, направо шапка ти свалям как ме надуши какъв ми е проблема  hahaha

# 77
  • Мнения: X
Ами това е - шило в торба не стои.
Аз дотам съм се докарала вече, че приемам всичко като работа, която трябва да се свърши - като цел, която да се гони. Дори и удоволствията хахахахаха  hahaha

# 78
  • София
  • Мнения: 17 283
Ама то си е баш така, особено в нашето положение сами с децата, удоволствията са нещо, за което сериозно трябва да се потрудим  Joy

# 79
  • София
  • Мнения: 6 477
Каси, и аз така - почти всичко се приема за работа, ама какво да се прави? Живот!
По темата - аз може би нямам право да казвам каквото и да било понеже никога не бих могла да живея в малък град. Вярно, че тук е мръсно, шумно, движението е адско, но целия ми живот е преминал тук. А колкото до емиграция - мина ми времето и поканите за работа преди дребната да се появи....Но нещо не ме кефеше особено идеята и сега тук се боря като...как вече се наричаме? Гадна, корпоративна кучка Joy Joy Joy Joy Joy

# 80
  • Мнения: 420
Вярно е, че емиграцията, както и гурбетчийството не са за всеки. И от двете имам лични впечатления, израстнах из Африка, с родители-гурбетчии. Гадно ми беше, най-големият им разход: таксите за колежа ми, а аз се чувствах длъжна да съм винаги първа в класа, първите 2 години взимах по 2 класа наведнъж, да се изравня с наборите. Въпреки всичко, това бяха най-щастливите ми години, в БГ мислех, че съм временно, въпрос на психо нагласа, затова може би тук ми е добре, не бях щастлива в родината...

А борбата е навсякъде, и по-добре като корпоративна кучка да се бориш, отколкото живот на шерп да водиш.

# 81
  • София
  • Мнения: 17 283
Ааа, Морги, CTramell е кучка, аз съм еволюирала до корпоративна хиена  hahaha hahaha

# 82
  • Мнения: 6 315
Ни мЪ бийй, молА те  Laughing. Де да знам, може би защото аз съвети много не приемам и затова не писах. Като си наумя нещо, независимо дали решението е спонтанно или дълго обмисляно, много трудно си променям мнението.

Аз ако напускам Софията ще е сигурно в чужбина  Rolling Eyes. За такова нещо не съм мислила сериозно в момента де. Тук е целия ми живот.

Общи условия

Активация на акаунт