Хубаво място около Варна за през уикенда?

  • 35 037
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 603
Комплекс Белведере - с. Аспарухово е меко казано мизерен. Аз цяла нощ стоях будна и не смеех да вляза вътре в стаята от ужас. Паяци, буболечки, чаршафи - не знам от кога непрани, мазилка - вар, прозорци - замазани. Пред стаите имаше асми и много оси, заради гроздето.
Просто е кошмар. Не бих отишла там.

# 31
  • Мнения: 8 769
Комплекс Белведере - с. Аспарухово е меко казано мизерен. Аз цяла нощ стоях будна и не смеех да вляза вътре в стаята от ужас. Паяци, буболечки, чаршафи - не знам от кога непрани, мазилка - вар, прозорци - замазани. Пред стаите имаше асми и много оси, заради гроздето.
Просто е кошмар. Не бих отишла там.
Ай, верно ли? Добре,че съм се отказала оттам. В същност и на снимките не изглеждаше много вдъхновяващо... Stop

# 32
  • Мнения: 674
Около Шабла няма ли нещо диво и хубаво??? newsm78 newsm78

# 33
  • Мнения: 94
Кажете с преспиване къде може да се отиде около Варна?Но да не е мизерно.
Ако искате да ходите до мидената ферма, можете да пренощувате в комплекс Хиподрума в Българево. Наскоро по молба на мои познати се обаждах да питам за цените и ми обявиха цена за двойна стая 40 лв. Аз лично не съм спала  там, защото като ходим отсядаме при родителите ми,но хотела е открит миналото лято и е нов, така че трябва да е добър. Има и басейн. Единственото което може да е проблем е, че долу има ресторант с оркестър и не знам дали музиката не се чува в стаите.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Давайте още идеи. следя темата и също търся нещо подходящо.

# 35
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Препоръчвам ресторант и хотел " Златна рибка" .Намира се на брега на Дуранкулашкото блато на 6 км. от границата с Румъния. Много е красиво .http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=1330.0;prev_next=next

# 36
  • Мнения: 1
Има много красиви места но не се лъжете по интернет и красивите снимки.Ходихме в с.Аспарухово преди два месеца.Хотелски комплекс "Белведере"какъв ужас преживяхме,детето ми получи алергия от мръсотията там.Басейна беше направо кална вода,езерото беше по чисто.Имаше лодки но те не са в движение,а рекламата беше ,че има и интернет-НЯМА,сауна-НЯМА,климатици-НЯМА,джетове-няма,стаите мизерни,разхождаха се някакви плашила ,които не можеш да разбереш дали са чистачки ,"барманки",сервитьорки-смешна история-ПАРОДИЯ!!!Не водете децата си там дори да са тинейджъри.Там някаква намусена "дама" ги накара да намалят музиката,така ,че и ние самите не я чувахме.НЯМА ЛИ ОРГАНИ ,КОИТО ДА ПРОЧЕТАТ ТОВА И ДА ПРОВЕРЯТ И ЗАТВОРЯТ ТОЗИ КОМПЛЕКС?В тази криза за 15 лева не си жертвайте здравето и нервите.НЕ ХОДЕТЕ В БЕЛВЕДЕРЕ-АСПАРУХОВО ще ви се стъжни живота и ще дадете 150 лв да се лекувате и себе си и децата си.Толкова бяхме поразени,че нямахме сили да рагледаме други семейни хотелчета ,които нямат реклама в интернет. Stop Stop Stop

# 37
  • Мнения: 1 448
Това мисля, че не е пускано:

http://www.yanitza-hotels.com/index.php Simple Smile

# 38
  • Мнения: 603
Лятото има варианти - всичко работи - комплексите, Кранево, Бяла. На изхода на Приселци видях, че има нещо - стил Барите, но не знам как се казва  и дали има хотелска част.

# 39
  • Мнения: 674
Лятото има варианти - всичко работи - комплексите, Кранево, Бяла. На изхода на Приселци видях, че има нещо - стил Барите, но не знам как се казва  и дали има хотелска част.
Казва се Гергьовден и няма хотелска част.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 129
Този уикенд бяхме тук:
http://www.viliray.hit.bg/index.html
Много е шаренко и весело, добре поддържано и децата бяха много щастливи. Близо е до плажа (за лятото). Цените вече са по-ниски от обявените на сайта

# 41
  • Мнения: 2 032
http://www.hotel-in-bulgaria.com/bg/2195/complex-izvorite.html

Не съм ходила, но ми казаха, че е хубаво.

# 42
  • Мнения: 674
В Осеново имало хубави къщички под наем Вики Парк някой ако е ходил да каже???

# 43
  • Варна
  • Мнения: 522
Много ми харесва в с. Мадара. Близо е до Варна по магистралата за 35мин се стига. Природата, скалите ,страшно се разтоварвам .Има и еко пътека за любителите на туризма. В подножието на скалите има много барчета а и хубав ресторант. Всички мои познати, който съм ги водила там остават очаровани от местото. #Crazy
А за преспиване  препоръчвамwww.madaraomaya.com.
Много чисто с голям подържан двор и басеин.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 336
В Мадара наистина е красиво  Heart Eyes
След село Арковна има един комплекс, но му забравих името  newsm78 Ако някой се интересува мога да погледна. По-напред в темата се споменава с. Арковна, но незнам дали за същото място иде реч.
За хотел Чудните скали - не съм нощувала там, моите родители да - доволни са. Семейно сме ходили на еднодневна екскурзия до там, обядвали сме в хотела, кухнята е добра. Има люлки, но според мене е по-подходящо за по-големички деца. Мъници няма къде да бъдат оставени да си играят без непрекъснат контрол  Naughty /имам предвид наистина непрекъснат/
Мидената ферма - миналата година ходихме там, на мен рибното меню ми се стори доста скъпичко!

Общи условия

Активация на акаунт