Отчет на набор 2003 - 12

  • 9 837
  • 307
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 3 679
Таня е от тези, които не обичат никакви алкохоли и газирано, което ме радва  Simple Smile, но не се знае в последствие де - може пък да и се отвори глътката  Mr. Green
Аз покрай бебето нямам много време да пиша, но ви чета редовно. Таня е още по-зле от преди - ляга си с рев и става с рев и отрича всичко, отказва да си мие зъбите, да се къпе, да яде каквото има на масата - всичко става насила  Sad направо ми се реве вече...Крещи като обезумяла незнайно за какво, като и откажа нещо и почва да блъска и удря...Вече взех да се съмнявам, че е ревност...
И тя иска пони за Коледа, също иска и сто хиляди кукли - от всички пиказки и филмчета трябва да има,  а като се опитвам да и обясня, че няма да ни стигнат паричките за толкова много неща и тя отговаря: Ми какво го гледаш това бебе тука, отивай на работа да ти дават парички  Shocked Shocked Shocked
Та такива ми ти весели работи вкъщи...
Утре ще имат открит урок и тя ще играе мишка, още се чудя как да я облека  newsm78, поне имаме уши  Mr. Green
Поздрави на всички наборчета   bouquet

# 271
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
В същност лятото, когато ходехме на цирк и яздеха там понитата искаше, как да не е искала.....  Crazy Нали ви казвам, скромна е една такава.... Mr. Green Обяснихме се тогава и се разбрахме за живото пони. Та компромиса сега е онова другото.
П.С. Дане говорим, че аз все още мечтая за кон.... Blush и за къща с голям двор към него... Flutter


Все едно говориш за мен и за моята голяма принцеса.

# 272
  • Мнения: 2 839
Аууу, като заговорихте за живи понита се сетих ... Георг много ме притиска да си взимаме всякакви добитъци вкъщи. Като започне да ги изброява, няма спиране.
Преди 2 дни така започна да ги реди какви животни да си вземем и проведохме следния разговор:
- Искам ....
- Спри се малко, не може да правим зоологическа градина вкъщи
- Добре, щом не може тогава искам САМО куче, котка, заек, риби и папагал. Може и игуана!

 newsm78

# 273
  • Мнения: 14 133
Покрай тези филмчета за Франклин и у нас на моменти е голям тормоз да му вземем домашен любимец. Аз съм навита само за рибки, но ще отлагам, докато положението стане нетърпимо.  Laughing

# 274
  • Мнения: 2 839
Аз съм им казала твърдо, че домашен любимец ще имат тогава, когато могат сами да се грижат за него. Но това явно не му пречи да ме пробва от време на време  Laughing

# 275
  • Мнения: 14 133
Аз съм им казала твърдо, че домашен любимец ще имат тогава, когато могат сами да се грижат за него.
О, това е чудесна идея.  Peace

# 276
  • Мнения: 7 201
Дани пък от снощи е с хрема и много гадна кашлица... Sad
И днес си го взех на обяд.Тия дни ще сме си вкъщи,а така иска да ходи на градина..!

# 277
  • Мнения: 14 133
Бързо оздравяване на Дани!!!  Praynig

# 278
  • Мнения: 7 201
Бързо оздравяване на Дани!!!  Praynig
Благодаря!  bouquet
В момента го слушам как буха от другата стая. ooooh!

# 279
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Дани пък от снощи е с хрема и много гадна кашлица... Sad

и ние сме тъй.  Tired
Но вървим към оздравяване  Party

Наш'то домашно добиче е морска свинкя. Естествено, стопанка й е щерката, но и малчо проявява не малко чувства към нея. Вече доста по-рядко я бие и хвърля. Повечето пъти й сипва яко храна... да не е гладничка  Hug... 1-во хапва той, после тя и после пак той и т.н. Щях да припадна. ooooh!

# 280
  • Мнения: 14 133

Наш'то домашно добиче е морска свинкя. Естествено, стопанка й е щерката, но и малчо проявява не малко чувства към нея. Вече доста по-рядко я бие и хвърля. Повечето пъти й сипва яко храна... да не е гладничка  Hug... 1-во хапва той, после тя и после пак той и т.н. Щях да припадна. ooooh!
Joy hahaha Загрижено е човечето!!!  Laughing

# 281
  • Мнения: 2 125
За децата и домашните любимци....
По стачно време, Али беше при свеки в Ямбол. Неговата кръстница, която е прекрасен човек и много готина, му купила рибки и аз живеех с надеждата, че рибите ще си останат там..
Но, когато ми го доведоха (за пореден път) в София, хлапето си вървеше с рибите и направих аквариум. Между другото действа доста успокояващо да ги гледаш как плуват. Едната риба направи два опита за самоубийство, първия път малкия я видя и я спаси, но втория - вече беше късно. Естествено, умрялата риба я преживя тежко, защото се чувстваше виновен, че не я е спасил. На горкото дете  Cry.....купих му нови две и естесвено интересът му беше за 5 мин. Познайте какво правя в неделя сутрин - ходя на риболов, мия аквариуми, подреждам камъни и водорасли. С две думи - гледам ги само аз.
Новото е, че кръстницата ще му подарява хъски Shocked Сега я моля Praynig, да не го прави, че мъжо е скаран с кучетата и ще се окаже, че ще си го гледам сама Tired, а и то ще има нужда от пространство, а в нас такова липсва.
Ако не изперкам до нова година, след това със сигурност ще съм Mr. Green #Crazy

# 282
  • Мнения: 14 133
Затова отлагам купуването на домашните любимци.  Laughing Иначе и аз "ще ходя на риболов" в неделя.  Joy

# 283
  • Мнения: 2 839
Новото е, че кръстницата ще му подарява хъски Shocked
В апартамент ли сте  Shocked ОСвен за теб, и за животното ще е голямо мъчение.

# 284
  • Мнения: 2 125
Новото е, че кръстницата ще му подарява хъски Shocked
В апартамент ли сте  Shocked ОСвен за теб, и за животното ще е голямо мъчение.

Да, за съжаление. Тяхното хъски е в прекрасен двор в къща и аз затова не го искам, защото ще го измъчим.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт