Отчет на набор 2003 - 12

  • 9 839
  • 307
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 877
понито Принц от конната база в Борисовата!!!

я, я... разкажи за него, плз  Praynig
Бяло, с перчем, разхождаше деца срещу 2 лева на кръгче, сега може и да са се вдигнали цените - от няколко месеца не сме ходили, не знам дали през зимата предлагат тази услуга.
Много гот, слагат на детето жокейска шапка и две каки го разхождат - едната води понито, другата крепи детето. Една обиколка на заграждението с големите коне, но за малките е велика работа.

# 286
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
понито Принц от конната база в Борисовата!!!
я, я... разкажи за него, плз  Praynig
Бяло, с перчем, разхождаше деца срещу 2 лева на кръгче, сега може и да са се вдигнали цените - от няколко месеца не сме ходили, не знам дали през зимата предлагат тази услуга.
Много гот, слагат на детето жокейска шапка и две каки го разхождат - едната води понито, другата крепи детето. Една обиколка на заграждението с големите коне, но за малките е велика работа.

ТАМ сме, само лекинко да се позатопли.   bouquet

# 287
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Шани познай - нашият домашен любимец е морско свинче. Но на такъв терор е подложен от Томи, че съм го изкарала на стълбищната площадка /в къща сме/ да е далече от инквизитора си.
Преди време писах, че го подарявам. Все още важи офертата заедно с аквариума и това не е всичко + трици за два месеца.

# 288
  • Мнения: 2 839
Преди време писах, че го подарявам. Все още важи офертата заедно с аквариума и това не е всичко + трици за два месеца.
Добре, че децата ни не могат още да четат  Laughing

# 289
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

аааа, недей тъй. Много готини животинки са.
Аз пО-скоро дребен подарям, но морската свинкя - НЕ.
Очарователна ми е.  Hug
http://images19.snimka.bg/003750963-big.jpg

# 290
  • Мнения: 3 042
Здравейте, ние сме със златни рибки - 2 броя и още флора и фауна в аквариума. Лятото охлювите правеха непрекъснати опити за бягство, всяка сутрин ги събирах в коридора. Единият беше прекарал цял месец под табуретката Laughing и оцеля гадината Crazy. Естествено е ясно кой чисти аквариума, търка разни налепи, мие помпата и прочие. Мъжът ми ме сменя когато е на сушата, защото тези риби бяха негова идея.
От скоро време малчо ме врънка я за коте, я за куче. Оня ден и за зайче. Обаче аз не се навивам Naughty
На пони не се е возил, виж на магаре hahaha bowuu - да.
Шани, не успях да ти видя животинката, някаква грешка дава.

# 291
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148


ама е много голяма снимката и ще ни бият  Laughing

# 292
  • Мнения: 3 042
Шани, каква ви е рошавка пухенка! Grinning

# 293
  • Мнения: 4 970
Аз вече няма да се излъжа да гледам морски свинчета или хамстери. С мъжото докато нямахме деца имахме такива гадинки и беше ужасно.
Ние живеем на село - край София. Имаме двор, имаме 2 кучета кокери, имаме и кобила с малко конче. Яздим, но не много често напоследък, че времето все не стига. Иначе е голям кеф. Косьо има голямо желание да се занимава с кончетата и да язди.
Хъски е готино, но ако някой подарява златен ритривър - аз съм човекът - много ще го обичам!
Косе е хремав, но засега държим положението. Болничките да оздравяват! Hug

# 294
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Шани, страхотно е! И аз искам такова  Grinning
Ние нямаме никакви животни.Всички искаме куче но в апартамент вече не ми се гледа.Преди да се роди Алекс, имахме овчарка.Все говори за нея и как като стане по-голям , ще вземем друго и че ще спи при него в леглото.
Язди това лято и много му хареса но кон не мисля да купувам  Laughing
Бързо оздравяване на болните! Hug

# 295
  • Мнения: 696
Не искам животно в нас, ако живеехме в къща - може би. Голям ангажимент е все пак (имала съм и котка и куче). Момо искал да има братче или сестричка, а пък мъжът ми го бъзна вместо това да сме си вземели куче, дребният естествено иска (нали е още глупи).

# 296
  • Мнения: 4 390
Не можах да видя на Шани любимчето - "Server DataBase Update".

Имахме заек - порода "лъвска глава" - зъл, та, зъл. Mr. Green Гледахме го няколко месеца, но много хапеше и дереше - до кръв, та се принудихме да го подарим. Повече домашен любимец не взимам.  Stop

# 297
  • София
  • Мнения: 3 421
Да кажа за моят малчо сутринта - всички стоим готови и облечени и го чакаме. А той с някакво волско спокойствие си сгъва пижамата, ама бавнооо, бавно. Не дава да му помогна в обличането за да стане по-бързо. А съм му помогнала - съблича се и почва отначало ooooh!
И така стоим си и го чакаме, а той въобще не реагира на подвиквания-хайде, по-бързо и т.н.
Щерката ми ги правеше тези циркове в яслата- еми бавно си се развиват мъжете и това си е.

# 298
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
 hahaha Joy  Етиа, винаги ме развеселяваш с вашите истории.

Криско много обича котки. Иска да ги гушка и милва, а Бургас е котешки град. Навсякъде по улиците има котки, тъй като в централната част все още има кооперации и къщи с дворове. Аз обаче пощурявам само от идеята, че може да пипне улична котка, като знам какви болести разнасят. Като дете бях получила котешки лишей, който се махна много трудно и след много дълго лечение. А моята племенница постоянно се разболяваше и и се подуваха лимфните възли. Кръвните и изследвания бяха много притеснителни. Тогава една възрастна докторка се сети да попита, дали си нямат котка в къщи и понеже те си имаха, се оказа, че просто детето е алергично. Откакто махнаха животните спря да боледува толкова често и да се подува.

За това...животните в къщи са тема табу за нас. На село при баби и дейди има зайчета и кокошки, котки....там общува с живата природа Simple Smile

# 299
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... А съм му помогнала - съблича се и почва отначало ooooh!

тоз номер и моя го владее.  Tired С пълна сила.
Утре сме на контрола при Педката и дано всичко е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт