Отчет на набор 2003 - 12

  • 9 823
  • 307
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 201
Утре сме на контрола при Педката и дано всичко е ОК.
Дано! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Дани снощи беше с 39*C   ooooh!
Шани,пихте ли АБ за това чудо?

# 301
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 Mam4е76 - мерси за палцестискането.  Simple Smile

Аз отдавна вече съм обръгнала на дет. болести и току-тъй не давам АБ. Че даже и на д-р не ги водя - сама ги лекувам, ако е нещо лекичко...
Не съм му давала и сега АБ. Всъщност той само 1 нощ и 1 ден имаше Т, която аз така и не премерих. Той много го мрази това деяние, но аз мога да ги преценявам врелите чела. Някъде м/у 38 и 39 градуса имаше.
Давам много чай, нагревки му правя, че е яко хремав и много вит. С. Постояхме 2 дни у дома, а от вчера го извеждам. Днес е мъгливо и не е за него. Направо утре за ДжиПи-то ще го изведа.
Ааааааа, забравих... имаше и леко разстройство. Та мина на лека диетка и едно хапченце. Мина му, според мен.
Абе няма нищо страшно в леките болестни състояния. Но аз съм твърдо против да се води дете на ДГ в недоизлекуван докрай вид. Затова в петък контрола (след 1 седмица "лечение") и живот и здраве - от понеделник на ДГ.

# 302
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Браво на Томката и на теб Шани. АБ са кфти работа. Преди да си намерим хомеопат в Бургас, Крис ми се беше поразболял. Без температура, но с много зачервено гърло и кашлица. Спрях го за седмица от детска и баба му го гледа. Разходки на слънчице, билков сироп за кашлица и коларгол в носа и се оправи. Лекарката му беше изписала цяла рецепта, като дори имаше и неща записани на обратната страна. Аз и казах, че той не е пил много лекарства и тя тегли една черта да съм вземела до половината само. Аз обаче и тях не взех. Слагах компреси с мед и му давах течен вит С.

Дано тази зима малчовците не боледуват много Praynig

# 303
  • Мнения: 7 201
Благодаря ти за отговора Шани!  bouquet
Аз Дани вчера го водих на GP-то и му изписа суметролим и сироп за кашлица.Но той мнооого кашля,особено вечер и се опасява да не направи бронхит.Т от снощи не е вдигал-надявам се повече да не вдига! Praynig

# 304
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Забравих...
И аз давах сироп за кашлица. Биокс-Тими се казва. Много съм доволна от него.

Лого5ка - лоша, не лоша раб'та, ако заболяването е кофти, се нала да се пие АБ. Аз на хомеопатОЦи не се доверявам, само на себе си и на 2-3 доверени специализирани д-ри.

# 305
  • Мнения: 3 211
да ви се оплача.
на Габи цялата уста е в рани, първо й излезе една пъпка под устната, която много е болеше, после й излезе стресница на долната устна, сега имам чувството, че излизат още 2 до нея, а до пъпкаа вече има още 2 Shocked
отделно ми казва, че в устата има пъпки, явно афти, какво е това чудо, не знам Twisted Evil
едно момиче от градината си смуче пръстта и постоянно ходи при Габи и й казва и тя да си го смуче, даже дава своя пръст Габи да й го смуче Twisted Evil тя се маха от нея (аз така съм й казала)л, другата върви след нея, госпожата я наказва, тя пак.
явно от това пъхане на боклуци и мръсни ръце Sick в устата, всичко се е замарсило там
лекуваме се, но й е доста неприятно
а какво ще правим с това момиче от градината, не знам Close
и госпожите съмм предупредила да ги разделят и на Габи казвам да я заплашва с мен, с баща си, какво повече да направя Twisted Evil

# 306
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
very nice, само да вметна, че има вирусни афти.
Заведи си детето на д-р.

# 307

Общи условия

Активация на акаунт