Серум и крем за избелване на петна/лунички

  • 135 804
  • 167
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 094
Моля за вашите впечатления относно серуми и кремове (също така и маска или стик за локално третиране) за избелване (не само за просто избистряне на тена) на лунички и пигментни петна по кожата на лицето, от които сте доволни. В аванс да уточня, че от сериите избелващи продукти на Шанел и на Лиерак не съм доволна.
Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 161
Същата тема я има  точно под твоята.
Погледни!

# 2
  • Мнения: 3 094
Същата тема я има  точно под твоята.
Погледни!

Благодаря ти - разгледах я, но за жалост нищо ново не видях - ужас! Повечето неща са ми познти (че и някои процедури) и нищо не става:(

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
крем Pally Peace

# 4
  • Мнения: 179
Аз лично имах петно на лицето от изгаряне, което третирах първоначално с крем Мелабел - предназначен е за избелване на хиперпигментни участъци, лунички, петна след бременност и др. После ползвах стика на Lierac. Абсолютно изчезна това петно, макар че дори дерматоложката се учуди, че няма и помен от него. Не мога да кажа точно кое е повлияло най-много. Иначе крем Achromin според моя близка, която е лекар, занимаващ се точно с изгаряния, белези, петна и т.н., било най-доброто за всякакви пигментации.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
имам лунички и миналата зима реших да започна ожесточена борба с тях ползвала съм Ахромин и Мелабел...не ми помогнаха...и на Ла Рош едно кремче и маски съм си правила...мисля, че луничките няма как да се махнат...дори и да избледнеят после пак се появяват... Peace

# 6
  • Мнения: 3 094

Благодаря ти! А на коя фирма е? От къде си си го закупила?

# 7
  • Мнения: 3 094
Аз лично имах петно на лицето от изгаряне, което третирах първоначално с крем Мелабел - предназначен е за избелване на хиперпигментни участъци, лунички, петна след бременност и др. После ползвах стика на Lierac. Абсолютно изчезна това петно, макар че дори дерматоложката се учуди, че няма и помен от него. Не мога да кажа точно кое е повлияло най-много. Иначе крем Achromin според моя близка, която е лекар, занимаващ се точно с изгаряния, белези, петна и т.н., било най-доброто за всякакви пигментации.

Благодяря! А този мелабел какъв е? от къде си го купила?

# 8
  • Мнения: 179
Аз лично имах петно на лицето от изгаряне, което третирах първоначално с крем Мелабел - предназначен е за избелване на хиперпигментни участъци, лунички, петна след бременност и др. После ползвах стика на Lierac. Абсолютно изчезна това петно, макар че дори дерматоложката се учуди, че няма и помен от него. Не мога да кажа точно кое е повлияло най-много. Иначе крем Achromin според моя близка, която е лекар, занимаващ се точно с изгаряния, белези, петна и т.н., било най-доброто за всякакви пигментации.

Благодяря! А този мелабел какъв е? от къде си го купила?

От аптеката, около 6-7 лв струва. Пробвай!  Peace http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4&id=10

# 9
# 10
  • Мнения: 473
Единственият крем, който има ефект срещу петна според мен е крема "Mela D"  на "Ла рош Позе"./не знам дали правилно изписах фирмата, ако не е простете!/.

# 11
  • Мнения: 898
Единственият крем, който има ефект срещу петна според мен е крема "Mela D"  на "Ла рош Позе"./не знам дали правилно изписах фирмата, ако не е простете!/.

А за по стари петна става ли?

# 12
  • Мнения: 3 094
Единственият крем, който има ефект срещу петна според мен е крема "Mela D"  на "Ла рош Позе"./не знам дали правилно изписах фирмата, ако не е простете!/.

А за по стари петна става ли?

 аз това се питам, че са стари петната и при мен - от няколко години Cry

# 13
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Мела Д съм го ползвала ,но нямам някакви очебиещи петна-кожата ми се избистри,но за силно изразени май е слабичък и сигурно трябва доста продължително време и терпение. Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
Палито го продават по аптеките,незнамколко е точно да не те излъжа,но знам че е много евтин 2-3лв май newsm78.Червена кутийка с една жена отпред.Майка ми и леля ми го ползваха с години,много бяха доволни. Grinning

# 15
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Карчева,всяка година си взимам  този крем и винаги го пренебрегвам,претиснявам се да не е комедогенен продукт,а наистина съм чувала много добри отзиви за него-на билкова основа е - производство на Тайлант-поне така пише в упътването. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 98
Депигментиращ гел на Neostrata-ефекта е гарантиран! Само че върху него трябва задължително да се слага слънцезащитен крем понеже гела съдържа гликолова киселина.

# 17
  • Мнения: 898
Депигментиращ гел на Neostrata-ефекта е гарантиран! задължително да се слага слънцезащитен крем понеже гела съдържа гликолова киселина.[

Неразбрах това предпазва от евентуални бъдещи пигментации или премахва вече образували се пигментации?

# 18
  • Мнения: 3 094
Депигментиращ гел на Neostrata-ефекта е гарантиран! задължително да се слага слънцезащитен крем понеже гела съдържа гликолова киселина.[

Неразбрах това предпазва от евентуални бъдещи пигментации или премахва вече образували се пигментации?

Не трябва ли да се слага само нощем? От аптеките ли се купува?

# 19
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Кожата става много чувствителна и трябва да се използва само нощем,иначе рискувате усложнения ,не стискайте никакви пъпки и пори докато се мажете с него. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 10 686
Специално за продуктите на Neostrata ми казаха в една аптека, че трябва да се ползват само по лекарско предписание. Имайте го пред вид.

# 21
  • Мнения: 78
Roc имат една серия за пигментации-Soya unify. Майка ми я ползва и е много доволна.Доколкото знам,става и за по-стари петна.Има и крем за ръце.

А луничките доколкото знам не се махат,те са генетично заложени и са голям чар...така че защо ви е да ги махате? newsm78

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 415
toni17, и аз така знам за луничките, затова се и отказах да се боря с тях...иначе нали знаеш, че принципно всеки иска това, което няма  Grinning на мен ми беше хрумнало, че искам да съм с изчистено лице, но няма как да стане явно  Peace

# 23
  • Мнения: 3 094
Roc имат една серия за пигментации-Soya unify. Майка ми я ползва и е много доволна.Доколкото знам,става и за по-стари петна.Има и крем за ръце.

А луничките доколкото знам не се махат,те са генетично заложени и са голям чар...така че защо ви е да ги махате? newsm78

Виж как всичко е индивидуално - аз и това се сетих, че съм го ползвала, а не останах доволна Cry

# 24
  • Мнения: 3 830
Единственият крем, който има ефект срещу петна според мен е крема "Mela D"  на "Ла рош Позе"./не знам дали правилно изписах фирмата, ако не е простете!/.

Да, добър е  Peace

# 25
  • Мнения: 78
Roc имат една серия за пигментации-Soya unify. Майка ми я ползва и е много доволна.Доколкото знам,става и за по-стари петна.Има и крем за ръце.


Виж как всичко е индивидуално - аз и това се сетих, че съм го ползвала, а не останах доволна Cry

Естествено,че всичко е индивидуално,нали затова обменяме мисли...та дано прехвръкне някоя мисъл,която да ни допадне! Party

# 26
  • Мнения: 3 094
Roc имат една серия за пигментации-Soya unify. Майка ми я ползва и е много доволна.Доколкото знам,става и за по-стари петна.Има и крем за ръце.


Виж как всичко е индивидуално - аз и това се сетих, че съм го ползвала, а не останах доволна Cry

Естествено,че всичко е индивидуално,нали затова обменяме мисли...та дано прехвръкне някоя мисъл,която да ни допадне! Party



Точно така! тази Неострата и в друг форум я мернах - освен нея да изпробвам - да мажа вечер само върху петънцата с клечка за уши:))).Имало и с по-високо съдържание на киселина от 10% прочетох някъде......Иначе аз съм си правила и пилинг при дерматолог и само се издух като печено пиле после Simple Smile, а пигментациите си останаха Cry

# 27
  • Мнения: 98
Депигментиращ гел на Neostrata-ефекта е гарантиран! задължително да се слага слънцезащитен крем понеже гела съдържа гликолова киселина.[

Неразбрах това предпазва от евентуални бъдещи пигментации или премахва вече образували се пигментации?

Не трябва ли да се слага само нощем? От аптеките ли се купува?
Избелва същесвтуващи петна.Може да се използва нощем,но ако се ползва през деня е задължително да е със слънцезащитен отгоре понеже гликоловата киселина е фото чувствителна .Купува се от аптеките.Продава се и без рецепта.

# 28
  • Мнения: 123
ПРОБВАЙ С ХУМА

# 29
  • Мнения: 3 094
Депигментиращ гел на Neostrata-ефекта е гарантиран! Само че върху него трябва задължително да се слага слънцезащитен крем понеже гела съдържа гликолова киселина.

В три аптеки влязох и в трите им звучало познато, но не знаели кое е Laughing Питаха ме как изглеждала опаковката и на кой производител е.........Счучайно да знаеш коя фирма го произвежда и откъде в България ки го купувала?

# 30
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Производител е Неострата Компания-САЩ,вносител е Булгермед ВЕ-телефон;02(942 70 70) Wink

# 31
  • Мнения: 776
Специално за продуктите на Neostrata ми казаха в една аптека, че трябва да се ползват само по лекарско предписание. Имайте го пред вид.

Продуктите на Neostrata, по мое мнение , са малко агресивни, не понасят на всяка кожа. Освен това съдържанието на гликолова киселина от рода на 10, 15 % в един такъв крем едва ли не, е равносилно на химически пилинг и трябва много да се внимава. Моята козметичка работи с тази козметика, когато прави пилинг ( така и не се престраших), но според дерматоложката ми, продуктите се използват само по лекарско предписание.  bouquet Peace И най-важното, използват се за лечебна цел на пъпки и петна от пъпки при проблемна кожа, никъде в каталога на фирмените продукти, който съм чела, не прочетох да действат срещу пигментни петна или лунички Thinking

# 32
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ползвала съм гела с 15 процента,но оплаквания нямам-стига да се знае как да се прилага е чудесен,за разлика от синия Рок #Cussing outТози сезон е подходящ за Неострата-хората зная как да го направят,за да произведат наистина качествен продукт,без да усещаш агресия върху кожата си. Peace

# 33
  • Мнения: 3 094
Производител е Неострата Компания-САЩ,вносител е Булгермед ВЕ-телефон;02(942 70 70) Wink

Благодаря ти много!  bouquet

# 34
  • Мнения: 3 094
Специално за продуктите на Neostrata ми казаха в една аптека, че трябва да се ползват само по лекарско предписание. Имайте го пред вид.

Продуктите на Neostrata, по мое мнение , са малко агресивни, не понасят на всяка кожа. Освен това съдържанието на гликолова киселина от рода на 10, 15 % в един такъв крем едва ли не, е равносилно на химически пилинг и трябва много да се внимава. Моята козметичка работи с тази козметика, когато прави пилинг ( така и не се престраших), но според дерматоложката ми, продуктите се използват само по лекарско предписание.  bouquet Peace И най-важното, използват се за лечебна цел на пъпки и петна от пъпки при проблемна кожа, никъде в каталога на фирмените продукти, който съм чела, не прочетох да действат срещу пигментни петна или лунички Thinking


Аз мисля да го занеса на козметичката ми, след като го закупя, и тя да ми го слага и то само върху петната - моите са точно от пъпки, когато съм карала ски, там по някакви причини слънцезащинтото средство не е било достатъчно или се е абсорбирало по-бързо отколкото върху останалата кожа.

# 35
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 Ползвате  ли продуктите на Неострата,не стискайте по никакъв повод кожата на лицето-комедони ,пъпки-има опасност от изгаряне на въпросното място и съответно пигментация. Wink

# 36
  • Мнения: 898
A някой знае ли нещо за продуктите за избелване и премахване на петна CLAIRIAL. Тоест дали го е ползвал този препарат.

Иначе в характеристиката на препарата е написано.
ПОКАЗАНИЯ: Всички хиперпигментации. Лентиго МЕЛАЗМА. Хлоазма. Постинфламаторни хиперпигментации. Петна от фотосенсибилизация.

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 11:41 от ВАНИНАА

# 37
zdraveite na vsi4ki!i az imam 1 vapros4e.nqkoi sly4aino da e polzval izbelva6tiq-dneven krem na EVELINE?molq napi6ete otzivi.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 161

Аз мисля да го занеса на козметичката ми, след като го закупя, и тя да ми го слага и то само върху петната - моите са точно от пъпки, когато съм карала ски, там по някакви причини слънцезащинтото средство не е било достатъчно или се е абсорбирало по-бързо отколкото върху останалата кожа.

А , намери ли го  вече в някоя аптека ?

# 39
  • Мнения: 201
Аз съм доволна от една супер елементарна избелваща маска за лице, която открих в нета преди време - част от кубче мая за хляб и няколко капки слаб разтвор на кислородна вода се разбъркват /в съд и с шпатула, които не са метални!/ на не много гъста  каша и с нея се мажат проблемните участъци. С маската се стои не повече от 5-10 мин., т.к. кислородната вода щипе и зачервява кожата, после след измиването  лицето се маже с подхранващ крем или се нанася успокояваща маска /например от розова вода, бадемово масло и хума, или останалата част от маята/.
С тази маска успях да туширам пигментните петна от бременността по лицето си, а есенно време си изсветлявам луничките. Когато не ме мързи я правя веднъж седмично вечер, нанасям върху цялото лице без зоните около очите и устните. Не бива да се прекалява с количеството кислородна вода - изгаря!!!

# 40
  • Мнения: 4 496
Аз съм много доволна от Талодерма- лосион и крем! Луничките ми избледняха още в края на първата седмица, а сега, след месец употреба, почти ги няма!
Преди време бях ползвала Ахромеджик/не Ахромин/, също бях много доволна, но вече не се произвежда. Аптекарката ми предложи Талодерма, добре, че я послушах!

# 41
  • София
  • Мнения: 215
Наистина Ахромеджика беше добро избелващо средство,но се установи ,че съдържа живак и го спряха от производство.

# 42
  • Мнения: 3 410
 Ето един според мен добър избелващ крем, защото не само балансира цвета на кожата , но също така я овлажнява и подхранва с чист стабилизиран гел от Алое Вера и растителни екстракти от мечо грозде, лапад и витамин Е. Peace

# 43
О аз никога не съм била пъпчива само понякога преди цикъл ми излиза по някоя малка пъпка и аз като я изцедя, защото обожавам гледката то не пада като при другите хора онова якото бяло топче ами само нещо като вода после се подува и остава белег. Сега имам 3-4 петънца такива и много ги мразя. Дали това Коунтрабекс ще помогне?

# 44
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Мама Тин ,безкрайно съм доволна от вълшебното действие(така казва дъщеря ми)на гела и спрея.Ползваме ги за всякакъв вид наранявания.Това е идея да пробвам избелващия крем,надявам се да е толкова ефикасен,колкото продуктите които ползваме нашето семейство. Peace

# 45
  • София
  • Мнения: 156
Аз съм много доволна от Талодерма- лосион и крем! Луничките ми избледняха още в края на първата седмица, а сега, след месец употреба, почти ги няма!
Преди време бях ползвала Ахромеджик/не Ахромин/, също бях много доволна, но вече не се произвежда. Аптекарката ми предложи Талодерма, добре, че я послушах!
                                                                                                                                                                                                Аз също съм много доволна от избелващия лосион на "Талодерма" .  smile3521                 Сега съм решила да пробвам и избелващия крем.                                                                                                                                                                                   

# 46
  • гр.София
  • Мнения: 430
Доволна съм от избелващия крем на Био Трейд Heart Eyes
Премахна ми едни гадни петна от лицето  Wink

# 47
  • Мнения: 10 686
Да похваля избелващия крем на Орифлейм - доволна съм от него, струва ми се, че наистина дава ефект  Peace

# 48
zdraveite momi4eta!taka zna4i da se priob6tq i az kam ob6tata grypa s takiva problemi.zna4i sled kato pro4etox tyk vav foryma za izbelva6tiq krem na melabel i eksfolianta pure skin(na sa6tata firma),si gi kypix ot aptekata i re6ix i az da probvam da se izbelvam  Grinning,namazaxse to4no 3 pati sas losiona i kojata mi zap4na da se beli(VNIMANIE-SAMO ZASEGNATITE Y4ASTACI SAS PIGMENTACIQ)i sega sled kato nacqlo mi se oly6ti liceto  te ve4e se zabelqzvat minimalno  Simple Smile,i prodaljavam da se maja sas krema.taka4e az sam o4arovana ot rezyltata koito postignax.kato si pomislq samo 4e se borq ve4e 2 goini sas tiq gadni petna(mrazq gi!!!)       

# 49
  • Мнения: 898
zdraveite momi4eta!taka zna4i da se priob6tq i az kam ob6tata grypa s takiva problemi.zna4i sled kato pro4etox tyk vav foryma za izbelva6tiq krem na melabel i eksfolianta pure skin(na sa6tata firma),si gi kypix ot aptekata i re6ix i az da probvam da se izbelvam  Grinning,namazaxse to4no 3 pati sas losiona i kojata mi zap4na da se beli(VNIMANIE-SAMO ZASEGNATITE Y4ASTACI SAS PIGMENTACIQ)i sega sled kato nacqlo mi se oly6ti liceto  te ve4e se zabelqzvat minimalno  Simple Smile,i prodaljavam da se maja sas krema.taka4e az sam o4arovana ot rezyltata koito postignax.kato si pomislq samo 4e se borq ve4e 2 goini sas tiq gadni petna(mrazq gi!!!)       

Интересно на мен със ексфолианта pure skin пигментациите се засилиха и го спрях.

Има ли някой който си е намалил и премахнал пигментация над горната устна и със какво точно? Да знам че при всеки е индивидуално, но все пак.

# 50
  • Мнения: 20
Аз последно се мажа със крем Майка на Кокона ,много слаба работа .

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Аз съм много доволна от Талодерма- лосион и крем! Луничките ми избледняха още в края на първата седмица, а сега, след месец употреба, почти ги няма!
Преди време бях ползвала Ахромеджик/не Ахромин/, също бях много доволна, но вече не се произвежда. Аптекарката ми предложи Талодерма, добре, че я послушах!
                                                                                                                                                                                                Аз също съм много доволна от избелващия лосион на "Талодерма" .  smile3521                 Сега съм решила да пробвам и избелващия крем.                                                                                                                                                                                   
Добре, че ме подсетихте. И аз го имам, есента го ползвах и бях доволна. Дали няма да му е станало нещо, че е отворен от около 5-6 месеца  newsm78

# 52
  • Мнения: 65
След като е отворен от толкова време вече е изветрял или се е окислил. Аз съм много доволна от една мед. козметика Иклен - има серум за активно избелване и крем за поддържане. Не са фоточувствителни и могат да се ползват като дневни кремове. Освен това имат една превъзходна маска за домашен " химичен пилинг", ползва се веднъж седмично за един месец.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 161
Шушонка , къде я продават тази козметика , в кои аптеки ?

# 54
  • Мнения: 3 094
zdraveite momi4eta!taka zna4i da se priob6tq i az kam ob6tata grypa s takiva problemi.zna4i sled kato pro4etox tyk vav foryma za izbelva6tiq krem na melabel i eksfolianta pure skin(na sa6tata firma),si gi kypix ot aptekata i re6ix i az da probvam da se izbelvam  Grinning,namazaxse to4no 3 pati sas losiona i kojata mi zap4na da se beli(VNIMANIE-SAMO ZASEGNATITE Y4ASTACI SAS PIGMENTACIQ)i sega sled kato nacqlo mi se oly6ti liceto  te ve4e se zabelqzvat minimalno  Simple Smile,i prodaljavam da se maja sas krema.taka4e az sam o4arovana ot rezyltata koito postignax.kato si pomislq samo 4e se borq ve4e 2 goini sas tiq gadni petna(mrazq gi!!!)       

Интересно на мен със ексфолианта pure skin пигментациите се засилиха и го спрях.

Има ли някой който си е намалил и премахнал пигментация над горната устна и със какво точно? Да знам че при всеки е индивидуално, но все пак.

Съвсем е естествено след ексфолииране да се получат пигментации. Кожата , която излиза след премахването на старите клетки е все още длаба, ранима и чувствителна - тя е с неизградена напълно защита и е много по-уязвима от слънцевите лъчи. Друго - от ексфолиирането или пилинга се получават микро ранички по кожата, невидими с просто око ( някои , които се жулят като обезумели) ги правят и съвсем видими - там хидро-липидният слой на кожата е уязвен и петната са гарантирани.
Опитах и Neostrata - предложено тук в темата, но за жалост инщо не нваправи при мен. Имам някакво подобрение след като 2-3 месеца вече (през 2 седмици) ходя на избелваща терапия с Джерард"с в козметичен салон и най-вече след като почнах да се мажа в дълбоко избелващия серум на Гино и един спот ирейзър на Ланком. Има ги в Ягодката, които пазаруват могат да го вземат и опитат от там.

# 55
Бих могла да кажа, че имам подобен проблем. Имам петна от пъпчици, нали пък съм дебелоглава тийнейджърка и ги чопля. Е, вече спрях, но е твърде късно - петната са на лице.
Бях преди месец с една приятелка, понеже тя си прави пластична операция на носа и случайно попитах мед. сестра в центъра по пластична хирургия, която беше много отзивчива, какви процедури се правят за премахване на подобни петна. Не бях запозната. Тя ме попита за какво са ми, аз й обясних за какво е. Тя погледна и нарече тези петънца нещо като "лишеи" и ми каза да ги мажа с някакъв крем срещу белези. Колкото по-стар е белегът, толкова по-добре. Видяло се е, че ще отида на дерматолог, но преди това искам и ваш съвет относно това.

Накратко, и аз се интересувам от препоръките.   Wink

# 56
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не ти ли препоръча крем против белези?

# 57
  • Мнения: 170
И аз водя дългогодишна битка с гадните петна, ползвала съм какво ли не на прехвалени марки. В тема за подкожните косми и петната от тях едно момиче каза как се е отървала от този проблем и аз си купих кремчето Мела бел и както си мажех петната от пъпки по краката реших, че нищо не пречи да пробвам и на лицето - все пак това е крем за лице и това,че е евтин не значи нищо. Та, ползвам го вече две седмици и петната не са изчезнали, но мисля че избледняват, като цяло  тена ми се промени защото моите са по цялото лице. Не се надявам да се отърва от тази гадост завинаги, но ще съм доволна да не са така очевадни. Така че,пробвайте - този крем е добро попадение.   

# 58
  • Мнения: 15
И аз водя дългогодишна битка с гадните петна, ползвала съм какво ли не на прехвалени марки. В тема за подкожните косми и петната от тях едно момиче каза как се е отървала от този проблем и аз си купих кремчето Мела бел и както си мажех петната от пъпки по краката реших, че нищо не пречи да пробвам и на лицето - все пак това е крем за лице и това,че е евтин не значи нищо. Та, ползвам го вече две седмици и петната не са изчезнали, но мисля че избледняват, като цяло  тена ми се промени защото моите са по цялото лице. Не се надявам да се отърва от тази гадост завинаги, но ще съм доволна да не са така очевадни. Така че,пробвайте - този крем е добро попадение.   


zdravei emi!az iskam da te popitam sled kato izpolzva6 tozi krem na melabel-kojata ti beli li se?za6toto i az sa6to go polzvam,i za sega sam dovolna ot nego,samo me pritesnqva da ne ostana bez koja na liceto Grinning.tq se vazstanovqva barzo no  newsm78 znam li pritesnqvam se vse pak.ili pak da vzema da razredq mazaneto,primerno prez den-dva.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз съм използвала избелващия лосион на Талодерма и нямаше особен ефект. И защо искаш да си махаш луничките, те са готини Grinning

# 60
здравейте на всички!аз също имам пигментни петна по лицето които получих по време на бременноста си,и вече безуспешно 2 год.се опитвам да ги изчистя но ефект от всички кремове който съм ползвала няма.вече съм се отчаяла Sadкажете ми моляви нещо наистина ефикасно което ще ми помогне.

# 61
  • Мнения: 147
Депигментиращ гел на Neostrata-ефекта е гарантиран! Само че върху него трябва задължително да се слага слънцезащитен крем понеже гела съдържа гликолова киселина.

В три аптеки влязох и в трите им звучало познато, но не знаели кое е Laughing Питаха ме как изглеждала опаковката и на кой производител е.........Счучайно да знаеш коя фирма го произвежда и откъде в България ки го купувала?
   Neostrata се продава в аптека Орфей. на Скобелев малко преди Руски паметник. Аз ползвам обаче само продуктите от зелената серия, защото четох в каталога, че сините са с гликолова киселина, която засилва фоточувствителността. Зелената серия е anti-age, и на повечето продукти пише, че намаляват пигментните петна. Още няма такъв ефект при мен, но кожата ми е много  "по-жива" и по-избистрена, петната си седят обаче, поне за сега.

# 62
  • Мнения: 3 094
два месеца използвах Неострата - като мажех и сутрин и вечер, ефект никакъв. А си я купих от аптека Ремедуим, която е на ъгъла на улиците Добруджа и Алабин.

# 63
  • Мнения: 147
два месеца използвах Неострата - като мажех и сутрин и вечер, ефект никакъв. А си я купих от аптека Ремедуим, която е на ъгъла на улиците Добруджа и Алабин.

Кой крем си използвала?

# 64
  • Мнения: 3 094
този  - за избелване на пигментации, на картинката

# 65
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аз съм ползвала гела с 15% процента гликолова киселина.....,за мен е по добрия вариант.

# 66
  • Мнения: 126
Момичета, някоя от вас успяла ли е да избели пигментните петна  с по - висока концентрация кисл. вода /перхидрол/?
 Hug

# 67
  • Мнения: 32
Момичета, някоя от вас успяла ли е да избели пигментните петна  с по - висока концентрация кисл. вода /перхидрол/?
 Hug

Аз като ученичка пробвах веднъж с перхидрол, като с памук на клечка намазах само луничките една по една. Първо кожата започна да щипе и побеля, след това сякаш петната потъмняха повече, след ден-два кожата започна да се бели и отдолу беше като рана. Минаха няколко дена, докато ми се успокои кожата, а петната пак излязаха.
Препоръчвам ти много внимателно с перхидрола!!!

# 68
  • Мнения: 776
Момичета, някоя от вас успяла ли е да избели пигментните петна  с по - висока концентрация кисл. вода /перхидрол/?
 Hug

Как така с перхидрол??? #Crazy Плашите ме Crazy Недейте така, може да си навлечете някоя беля ooooh! Naughty

# 69
  • Мнения: 15
Момичета, някоя от вас успяла ли е да избели пигментните петна  с по - висока концентрация кисл. вода /перхидрол/?
 Hug

във отчаянието си човек да се избави по-бързо от досадните петна/лунички,е готов да пробва всичко дори и перхидрол  Simple Smile.аз бях чела някъде във форума,че 1 момиче се е мазало но със кислородна вода и "мустакът и"изчезнал.аз лично не бих опитала.но прочети по-нагоре за маската със мая и кислородна жода,това е по приемливо,дори бих пробвала.

# 70
  • Мнения: 15
    
Re: Серум и крем за избелване на петна/лунички
« #39 събота, 02 февруари 2008, 00:08 »
   Отговори с цитат
Аз съм доволна от една супер елементарна избелваща маска за лице, която открих в нета преди време - част от кубче мая за хляб и няколко капки слаб разтвор на кислородна вода се разбъркват /в съд и с шпатула, които не са метални!/ на не много гъста  каша и с нея се мажат проблемните участъци. С маската се стои не повече от 5-10 мин., т.к. кислородната вода щипе и зачервява кожата, после след измиването  лицето се маже с подхранващ крем или се нанася успокояваща маска /например от розова вода, бадемово масло и хума, или останалата част от маята/.
С тази маска успях да туширам пигментните петна от бременността по лицето си, а есенно време си изсветлявам луничките. Когато не ме мързи я правя веднъж седмично вечер, нанасям върху цялото лице без зоните около очите и устните. Не бива да се прекалява с количеството кислородна вода - изгаря!!!

# 71
  • Мнения: 126
Момичета, някоя от вас успяла ли е да избели пигментните петна  с по - висока концентрация кисл. вода /перхидрол/?
 Hug

Аз като ученичка пробвах веднъж с перхидрол, като с памук на клечка намазах само луничките една по една. Първо кожата започна да щипе и побеля, след това сякаш петната потъмняха повече, след ден-два кожата започна да се бели и отдолу беше като рана. Минаха няколко дена, докато ми се успокои кожата, а петната пак излязаха.
Препоръчвам ти много внимателно с перхидрола!!!


Mersi Milanela.
Аз от известно време се мажа с кисл.вода 30 % и наистина много боли и щипе. Кожата се обели и отдолу петната отново избиха, но са изсветляли и по - скоро червени, а не кафяви. мисля да продължавам...
Надявах се някоя от вас да е прилагала този метод на лечение по - дълго време и ако е бил успешен да сподели.
  bouquet

# 72
  • Мнения: 126
Момичета, някоя от вас успяла ли е да избели пигментните петна  с по - висока концентрация кисл. вода /перхидрол/?
 Hug

във отчаянието си човек да се избави по-бързо от досадните петна/лунички,е готов да пробва всичко дори и перхидрол  Simple Smile.аз бях чела някъде във форума,че 1 момиче се е мазало но със кислородна вода и "мустакът и"изчезнал.аз лично не бих опитала.но прочети по-нагоре за маската със мая и кислородна жода,това е по приемливо,дори бих пробвала.

да, наистина в отчаянието си човек е готов на всичко....Пробвала съм и с мая - ефект нулев Cry

# 73
  • Мнения: 15
Момичета, някоя от вас успяла ли е да избели пигментните петна  с по - висока концентрация кисл. вода /перхидрол/?
 Hug

Аз като ученичка пробвах веднъж с перхидрол, като с памук на клечка намазах само луничките една по една. Първо кожата започна да щипе и побеля, след това сякаш петната потъмняха повече, след ден-два кожата започна да се бели и отдолу беше като рана. Минаха няколко дена, докато ми се успокои кожата, а петната пак излязаха.
Препоръчвам ти много внимателно с перхидрола!!!


Mersi Milanela.
Аз от известно време се мажа с кисл.вода 30 % и наистина много боли и щипе. Кожата се обели и отдолу петната отново избиха, но са изсветляли и по - скоро червени, а не кафяви. мисля да продължавам...
Надявах се някоя от вас да е прилагала този метод на лечение по - дълго време и ако е бил успешен да сподели.
  bouquet



i pri men e sa6tata sityaciq samo 4e az pak polzvax krema na melabel.v na4aloto mi xaresa efekta,no posle-ox yjas,sa6tata istoriq-petnata mi sa sas neopredelen cvqt mejdy rozovo i kafqvo.ive4e nemoga da gi ponasqm,vmania4ila sam se zaradi tqx   :)neznam ve4e kakvo da opitam.

# 74
  • Мнения: 126
apokaliptika и при мен нямаше особен ефект от Мелабела  Sad ..щипеше и петната сякаш потъмняха..

# 75
  • Мнения: 15
apokaliptika и при мен нямаше особен ефект от Мелабела  Sad ..щипеше и петната сякаш потъмняха..

ТОВА ЧЕ МИ ЩИПЕШЕ НЕ Е ПРОБЛЕМ-ТЪРПИ СЕ,НО ПЪК КОЖАТА МИ СЕ БЕЛЕШЕ АДСКИ МНОГО(КАТО ЗМИЯ БЯХ Grinning).И ЗА КАКВО БЕШЕ ЦЯЛАТА ТАЗИ РАБОТА,ПОНЕ ДА ИМАШЕ ЕФЕКТ,3 СЕДМИЦИ НЕМОЖАХ ДА ИЗЛЕЗНА НАВЪН.РАДВАМ СЕ ЗА ТЕЗИ НА КОИТО ТОЗИ КРЕМ Е ПОМОГНАЛ НО ЯВНО ПРИ МЕН И ПРИ ТЕБ ИМА ОБРАТЕН ЕФЕКТ ooooh!.ТАКА МИ СЕ ИСКА И АЗ НЯКОЙ ДЕН ДА НАПИША ТУК ВЪВ ФОРУМА-МОМИЧЕТА ОТЪРВАХСЕ ОТ ГАДНИТЕ ПЕТНА Praynig
А ТИ СЕГА СЪС КАКВО СЕ МАЖЕШ?ЗАЩОТО НА МЕН МИ ОМРЪЗНА ДА ДАВАМ ЛУДИ ПАРИ ЗА КРЕМОВЕ,И ОТИДОХ И СИ КУПИХ 1 АХРОМИН,ПЪК КАКВОТО СТАНЕ.

# 76
  • Мнения: 126
apokaliptika и при мен нямаше особен ефект от Мелабела  Sad ..щипеше и петната сякаш потъмняха..

ТОВА ЧЕ МИ ЩИПЕШЕ НЕ Е ПРОБЛЕМ-ТЪРПИ СЕ,НО ПЪК КОЖАТА МИ СЕ БЕЛЕШЕ АДСКИ МНОГО(КАТО ЗМИЯ БЯХ Grinning).И ЗА КАКВО БЕШЕ ЦЯЛАТА ТАЗИ РАБОТА,ПОНЕ ДА ИМАШЕ ЕФЕКТ,3 СЕДМИЦИ НЕМОЖАХ ДА ИЗЛЕЗНА НАВЪН.РАДВАМ СЕ ЗА ТЕЗИ НА КОИТО ТОЗИ КРЕМ Е ПОМОГНАЛ НО ЯВНО ПРИ МЕН И ПРИ ТЕБ ИМА ОБРАТЕН ЕФЕКТ ooooh!.ТАКА МИ СЕ ИСКА И АЗ НЯКОЙ ДЕН ДА НАПИША ТУК ВЪВ ФОРУМА-МОМИЧЕТА ОТЪРВАХСЕ ОТ ГАДНИТЕ ПЕТНА Praynig
А ТИ СЕГА СЪС КАКВО СЕ МАЖЕШ?ЗАЩОТО НА МЕН МИ ОМРЪЗНА ДА ДАВАМ ЛУДИ ПАРИ ЗА КРЕМОВЕ,И ОТИДОХ И СИ КУПИХ 1 АХРОМИН,ПЪК КАКВОТО СТАНЕ.

Melabela за съжаление има обратен ефект не само при нас, ами и при много дуги момичета..
С ахромин също съм се мазала и от него няма ефект Sad
Всичко е много индивидуално.
В момента се мажа с кисл. вода /споменах го в горният си постинг/. Боли, щипе, но търпя. Кожата се обели. Петната са все още там, но избледнели и почервеняли, а не кафяви...
Ще продължавам и ще пиша за резултата Peace

# 77
  • Мнения: 3 094
Значи да докладвам - след като години наред ползвах какво ли не за избелване на хаотични петна и на петна от пъпки - от мазила у дома и терапии в салони, плюс дълбок ензимен и химически пилинг - на някои продукти дори вече и не си спомням имената- последните месеци на зимата изкарах с десетина избелващи салонни терапии с Джерард'с, а в къщи с дълбоко избелващия серум на Гино и спот-ирейзъра на Ланком. Смея да твърдя, че бледите хаотични мъглявини по лицето ми изчезнаха с изключение на една. Петната от пъпки не промениха цвета си особено. Преди 10 дни ходих на дерматолог по друга работа и той ми предложи да ми изгори с електрическа 4 от общо 6 петна от пъпки, които имам по лицето. Те си бяха локализирани и приличаха на бемки. Резултатът е, че коричките паднаха уикенда и там вече няма петна от пъпки. Останалите 2 ще третирам догодина. Иначе и този месец си допродължавам с Гино и Ланком у дома с цел да избеля доколкото мога останалото едно хаотично петно. Това е положението 10 години борба с петна и преразход на финанси се сведе до малко болка, не много пари, 10-тина дни неудобство от раните по лицето и носене на маска от коректор, фон дьо тен и пудра. Де да бях знаела по-рано......

# 78
  • Мнения: 201
Bastet би ли споделила къде си си правила тези избелващи терапии, за които споменаваш,че и на мен са ми проблем едни пигментации и все намирам временно решение и после пак същото.А също и за това изгаряне с игла малко повече инфо от извора WinkАз имам едно петънце на челото от една пъпка,коята на времето разраних много с целия си акъл и остана лек белег.Първо беше червен,после стана кафяв, с времето избледнява, но ужасно ме дразни.Мажа го с контрактубекс, но не помага особено Sad

# 79
  • Мнения: 126
bastet  4акаме да споделиш Peace
.. ако може и имато на дерматолога и къде работи /ако е в СФ/

  bouquet  bouquet  bouquet

# 80
  • Мнения: 2 631
Аз нямам такъв проблем (засега, чукам на дърво и занапред да нямам), но само искам да кажа, че от Била (Хасково) по погрешка си купих маска за лице, която сбърках в бързината с на Гарние.
Маската се оказа точно за избелване на петна и лунички, не само избистряне на тена на лицето. 2 дози са за към 2 лева, както са на Гарние пакетчетата.

# 81
  • Мнения: 3 094
Bastet би ли споделила къде си си правила тези избелващи терапии, за които споменаваш,че и на мен са ми проблем едни пигментации и все намирам временно решение и после пак същото.А също и за това изгаряне с игла малко повече инфо от извора WinkАз имам едно петънце на челото от една пъпка,коята на времето разраних много с целия си акъл и остана лек белег.Първо беше червен,после стана кафяв, с времето избледнява, но ужасно ме дразни.Мажа го с контрактубекс, но не помага особено Sad

избелващите терапии в козметичен салон - почти всеки салон ги прави - но вече е късно, слънцето стана силно - около 20 процедура на 10 дни - 2 седмици трябва да се направят през зимата. В повечето салони предлагат 3-4 процедури, което обаче по мои наблюдения не решава въпроса. Така че като стане ноември живот и здраве започвай.

с иглата - бие се капка упойка в петното и после се изгаря с ток чрез накрайник във формата на игла. Процедурата е болезнена , затова е упойката. После мястото е като рана, подуто и 10-тина дни се чувства човек некомфортно, защото на цялата работа за похлупах е и здраво намазан с фон дьо тен и пудра за да не се виждат раните и да се пазят от слънцето и евентуална вторична пигментация.

# 82
  • Мнения: 3 094
bastet  4акаме да споделиш Peace
.. ако може и имато на дерматолога и къде работи /ако е в СФ/

  bouquet  bouquet  bouquet

В софия е - в центъра - пиши на лични да ти дам координати.

# 83
  • Мнения: 201
Bastet ще споделиш ли и на мен за дерматолога, а и центъра, където си правила тези процедури,за да знам за следващата зима LaughingМоже и на лични,както прецениш Hug

# 84
  • Мнения: 3 094
Bastet ще споделиш ли и на мен за дерматолога, а и центъра, където си правила тези процедури,за да знам за следващата зима LaughingМоже и на лични,както прецениш Hug

По-добре на лични - пиши ми като искаш - ще ти го дам - да не излезе, че му правя реклама и прочие Hug

# 85
  • Мнения: 15
Момичета, някоя от вас успяла ли е да избели пигментните петна  с по - висока концентрация кисл. вода /перхидрол/?
 Hug


миграция хайде какво става,пиши имали ефект от мазането с кислородна вода?



а аз на свои ред искам да питам някои ползвал ли е козметиката на талодерма?и по-специално избелващата серия?доволни ли сте? Hug

# 86
  • Мнения: 3 410
Според моята козметичка избелващата серия на Талодерма е страхотна!

# 87
  • Мнения: 4 496
Аз писах и по-напред в тази тема, че съм много доволна от избелващите лосион и крем на Талодерма. Продължавам да си ги ползвам веднъж на два дни.

# 88
  • Мнения: 10 758
А тва на Талодерма става ли за тяло?Или е само за лице?

# 89
  • Мнения: 126
apokaliptika, има някакъв ефект от мазането, но става много бавно и иска много постоянство,а и е много болезнено..Петната са все още там, но малко по - бледи и по - скоро червени, а не кафяви. Засега временно съм спряла с кисл. вода.
Едно момиче във форума беше писало, 4е е успяло да ги премахне с PTF в козметично студио. Тези дни смятам да отида и да проуча /тъй като се оказа 4ее много близо до нас/ и пак ще пиша
 Hug

# 90
  • Мнения: 1 629
И аз мога да предложа нещо за избелване  http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=11&id=26    етова също не е лошо!Прочетх в началото,че са предложили крема и предполагам, че крема заедно с това ще ти докарат добър ефект. Аз мисля да си купя крема допадна ми, пък и скоро ми свърши избелващия тоник! Друго,което също действа е мед с лимон, слагах една чаена лъжичка мед и една чаена лимон и мажеш на лицето,стои се 30 мин! Ако не те избелва поне е много полезна за лицето и за дезинфекция. И вече най-новото,което аз си взех е на Лиеарк серията Анти-Ташес (тачес) не съм наясно ммного как се произнася. Аз си взех комплекта и крема за избелване с фактор 12! Доста солено ми излезна, но и аз водя една борба с тея петна и ми омръзна вече  #Cussing out Другото,което бих посъветвала всички е през лятото задължително як фактор на лицето особено тези с акне.Аз лично ползвам на Ла рош - Позе (Посе) (все тая ooooh!) едно с фактор 60 беше преди сега мисля е с фактор 50.Това е само за лицето истината щото иначе безброй пъпки и нови петна.  bouquet

# 91
  • Мнения: 15
здравейте момичета! Hug

досега не бях ходила на дерматолог но днес вече се реших и отидох.първо останах очарована от вниманието и после дерматоложката ми каза че проблема не е неразрешим стига да знаеш как да се лекуваш.та изписа ми крем на еуцерин,и сега аз пак със моето недоверие дори и към специалиста защото съм се отчаяла-кажете ми моля ви някой ползвал ли го е,и какъв е ефекта.
  bouquet

# 92
  • Мнения: 836
...та изписа ми крем на еуцерин...
Кой по-точно?
Аз използвам крем на Еucerin  със SPF 30, но пак ми се появяват лунички  ooooh!

# 93
  • Мнения: 15
...та изписа ми крем на еуцерин...
Кой по-точно?
Аз използвам крем на Еucerin  със SPF 30, но пак ми се появяват лунички  ooooh!


http://www.ciao.de/eucerin_anti_age_anti_pigment_fluid__1833998

ето този ми изписа.ох дано само ми помогне да се избавя от гадната пигментация Praynig

# 94
  • Мнения: 836

http://www.ciao.de/eucerin_anti_age_anti_pigment_fluid__1833998

ето този ми изписа.ох дано само ми помогне да се избавя от гадната пигментация Praynig
Дано помогне!
Моят е друг, явно ще го сменям.

# 95
  • Мнения: 15
И аз мога да предложа нещо за избелване  http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=11&id=26    етова също не е лошо!Прочетх в началото,че са предложили крема и предполагам, че крема заедно с това ще ти докарат добър ефект. Аз мисля да си купя крема допадна ми, пък и скоро ми свърши избелващия тоник! Друго,което също действа е мед с лимон, слагах една чаена лъжичка мед и една чаена лимон и мажеш на лицето,стои се 30 мин! Ако не те избелва поне е много полезна за лицето и за дезинфекция. И вече най-новото,което аз си взех е на Лиеарк серията Анти-Ташес (тачес) не съм наясно ммного как се произнася. Аз си взех комплекта и крема за избелване с фактор 12! Доста солено ми излезна, но и аз водя една борба с тея петна и ми омръзна вече  #Cussing out Другото,което бих посъветвала всички е през лятото задължително як фактор на лицето особено тези с акне.Аз лично ползвам на Ла рош - Позе (Посе) (все тая ooooh!) едно с фактор 60 беше преди сега мисля е с фактор 50.Това е само за лицето истината щото иначе безброй пъпки и нови петна.  bouquet


между другото само да вметна че аз използвах козметиката на биотрейд(по точно крема-мелабел,и ексфолианта пюър скин),и петнатами станаха ужасно гадни и по черни Cry.знам че при всеки е индивидуално и бих се радвала на теб да ти помогне.аз вече експерименти няма да си правя.

# 96
  • Мнения: 16
Не знам момичета, но за мен най-добър си остава крем Acromin. Спомням си го от доброто старо СОЦ време, не знам дали още се призвежда, но бях много доволна като имах проблеми.

# 97
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Не знам момичета, но за мен най-добър си остава крем Acromin. Спомням си го от доброто старо СОЦ време, не знам дали още се призвежда, но бях много доволна като имах проблеми.
Има го и още как  Mr. Green Аз си взех избелваща маска Ахромин, да видим дали ще има ефект, още не съм я пробвала обаче  Blush

# 98
  • Мнения: 2 957
Аз си взех  Ахромин - пише с подобрена формула -дано само после не се наложи да лекувам пораженията от Ален Мак

# 99
  • Мнения: 16
сиси,
все пак всяка от нас има различно чувствителна кожа и затова нищо не се знае....на мен специално Ахромин ми оказа много полезно въздействие без никакви странични ефекти. Все пак не всичко българско да е долно и некачествено.

# 100
  • Мнения: 7 418
Единственият крем, който има ефект срещу петна според мен е крема "Mela D"  на "Ла рош Позе"./не знам дали правилно изписах фирмата, ако не е простете!/.

А за по стари петна става ли?
     При мен този крем нямаше никакъв ефект. Confused

# 101
  • Мнения: 3 674
Аз си взех  Ахромин - пише с подобрена формула -дано само после не се наложи да лекувам пораженията от Ален Мак
Момичета, да споделя  Rolling Eyes Ахромина е номер едно крем с избелващ ефект!  Peace  Винаги лятото ми излизат пигментни петна по лицето  от слънцето. Около преди две години беше изчезнал от аптеките и много трудно се намираше. Та пробвах какво ли не...

Но, по-добър избелващ крем от Ахромина не съм срещала. Сега вече тотално се убедих. И най-трудните петна изчезват до един месец.  Peace
Мажа се сутрин и вечер.

Преди беше много мазен, но само това му беше минуса. Сега доста е подобрен явно,  понеже много добре попива в кожата. Simple Smile

Взех си 2 опаковки лятото..и ме е яд че не си купих още. Невероятен ефект има!

Така че не си давайте парите за скъп и избелващ крем на чужди фирми. Колкто и невероятно да звучи,този евтин български крем Ахромин направо е страхотен...

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 20:22 от ЧервеноВинце

# 102
  • Мнения: 10 758
Розе, а става ли за тяло?Щото аз по лицето нямам проблеми, но гърба ми е в окаяно състояние ooooh!

# 103
  • Мнения: 16
Аз си взех  Ахромин - пише с подобрена формула -дано само после не се наложи да лекувам пораженията от Ален Мак
Момичета, да споделя  Rolling Eyes Ахромина е номер едно крем с избелващ ефект!  Peace  Винаги лятото ми излизат пигментни петна по лицето  от слънцето. около преди две години беше изчезнал от аптеките и много трудно се намираше. Та пробвах какво ли не....

Но, по-добър избелващ крем от Ахромина не съм срещала. Сега вече тотално се убедих. И най-трудните петна изчезват до един месец.  Peace
Мажа се сутрин и вечер.

Преди беше много мазен, но само това му беше минуса. Сега е подобрен явно  понеже много добре попива в кожата.

Взех си 2 опаковки лятото..и ме е яд че не си купих още. Невероятен ефект има!

Така че не си давайте парите за скъп и избелващ крем на чужди фирми. Колкто и невероятно да звучи,този евтин български крем Ахромин направо е страхотен...


 Hug Това си е самата истина. Аз им разправям на момичетата, но те някак си не се доверяват на българската козметика. Понеже не съм ползвала отдавна Ахромин, не съм знаела, че е подобрен. Още баба ми навремето ми го препоръча и след неколкократно третиране вече нямам никакви петна - не са се и появявали. Доколко това е имало връзка с въпросното кремче, не мога да твърдя със сигурност.

# 104
  • Мнения: 10 686
"Подобрен" Ахромин означава ли, че вече не съдържа живак?  Rolling Eyes
Защото честно казано, момичета, по-добре с лунички, отколкото с живак в организма  Confused

# 105
  • Мнения: 15
...та изписа ми крем на еуцерин...
Кой по-точно?
Аз използвам крем на Еucerin  със SPF 30, но пак ми се появяват лунички  ooooh!
[/quot
 
но мисълта ми е -беше ли ти се изчистило лицето от тях?при луничките е друго  няма как да не излезнат,те са си генно заложени.пък и защо да ги махаш те са хубави Wink.ох аз да го имах този проблем,ама неееееее.

# 106
  • Мнения: 3 094
относно Ахромин - сегашният има малко общо със стария тъй като много от веществата в стария са забранени да употреба според европейските стандарти и съответно неприложими в промишлена употреба. Става въпрос за хидрокинона - смятан за панацея в избелването до преди 7-8 години.

# 107
  • Мнения: 836
...
 
но мисълта ми е -беше ли ти се изчистило лицето от тях?при луничките е друго  няма как да не излезнат,те са си генно заложени.пък и защо да ги махаш те са хубави Wink.ох аз да го имах този проблем,ама неееееее.
Този крем го ползвам основно, защото е хидратиращ, а слънцезащитният фактор 30 му е допълнителна екстра. Реших, че е добра защита, но явно не е така, защото даже и през зимата луничките се появяват.
Аз преди 1-2 години не съм имала въобще, а и е късно вече да поддържам имидж на Пипи Дългото Чорапче  Joy
Затова, пиши, ако има ефект от твойто кремче  Hug
Ползвам доста продукти на Eucerin и досега съм била много доволна.

# 108
  • Мнения: 15
...
 
но мисълта ми е -беше ли ти се изчистило лицето от тях?при луничките е друго  няма как да не излезнат,те са си генно заложени.пък и защо да ги махаш те са хубави Wink.ох аз да го имах този проблем,ама неееееее.
Този крем го ползвам основно, защото е хидратиращ, а слънцезащитният фактор 30 му е допълнителна екстра. Реших, че е добра защита, но явно не е така, защото даже и през зимата луничките се появяват.
Аз преди 1-2 години не съм имала въобще, а и е късно вече да поддържам имидж на Пипи Дългото Чорапче  Joy
Затова, пиши, ако има ефект от твойто кремче  Hug
Ползвам доста продукти на Eucerin и досега съм била много доволна.

да разбирасе ще пиша за крайния резултат който съм постигнала.дано наистина ми помогне че вече ще се гръмна Grinning

# 109
  • Мнения: 3 674
Розе, а става ли за тяло?Щото аз по лицето нямам проблеми, но гърба ми е в окаяно състояние ooooh!
Бомбич...не знам  newsm78 Ама би трябвало да помага, щом премахва петната от лицето...ама най-добре питай аптекарките. За по-сигурно...  Rolling Eyes

# 110
  • Мнения: 3 674
"Подобрен" Ахромин означава ли, че вече не съдържа живак?  Rolling Eyes
Защото честно казано, момичета, по-добре с лунички, отколкото с живак в организма  Confused
Както писа Bastet, крема е подобрен тъй като са  премахнати  вещества.

Ако имате от най-старите тубички и сегашните новите, ще видите разлика в съставките.

 Иначе за живака , нали химичекото  му название е mercury..Сега четох състваките отзад. Няма живак а Ахромина. Peace

# 111
  • Мнения: 4 076
A някой знае ли нещо за продуктите за избелване и премахване на петна CLAIRIAL. Тоест дали го е ползвал този препарат.

Иначе в характеристиката на препарата е написано.
ПОКАЗАНИЯ: Всички хиперпигментации. Лентиго МЕЛАЗМА. Хлоазма. Постинфламаторни хиперпигментации. Петна от фотосенсибилизация.
Ползвам го от доста време по предписание на дерматолог.Никакъв ефект! #Cussing out
Обаче нали съм дала 35 лв. за 30 мл.,на принципа"пени се,не пени..."
Загуба на пари е за мене.

# 112
  • Мнения: 10 758
Розе, а става ли за тяло?Щото аз по лицето нямам проблеми, но гърба ми е в окаяно състояние ooooh!
Бомбич...не знам  newsm78 Ама би трябвало да помага, щом премахва петната от лицето...ама най-добре питай аптекарките. За по-сигурно...  Rolling Eyes
Ще питам.Тенкс, Розе Hug

# 113
  • Мнения: 16
Привет пак и от мен Simple Smile
Момичета, наскоро ми препоръчаха TimeFreeze на Lumene и щерката взе, че ме изненада: купила ми дневен и нощен крем  Grinning. Ако някоя го е ползвала, има ли някакъв чувствителен ефект...или? Thinking

# 114
  • Мнения: 52
днес си взех ахромин от аптеката но на опаковката не пише никакво име дали е същият крем в тубичка е.Който го е ползвал да каже дали е този?

# 115
  • Мнения: 3 826
кремът беше супер , и аз съм го използвала ...
и стига с този живак , в Ахромин-а никога не е имало живак ,
имаше хидрохикон , който не се използва в Европа , но в Щатите не е забранен , даже там се използва в много по-големи концентрации , отколкото тук се използваше ..за съжаление го махнаха хидрохикона , и избелващият ефект не е същия , уви , кремчето си беше супер...

# 116
  • Мнения: 52
дадоха ми този крем в аптеката като поисках Ахромин.


http://www.stscosmetics.bg/bg/products.php?subcat=142



























Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 14:31 от tinka

# 117
  • Мнения: 10 686
Това че в Щатите нещо е забранено или разрешено слабо ме вълнува - американките не са ми критерий за нищо...най-малко за красота  Joy
Но ще си купя и аз от новия Ахромин  Flutter

# 118
  • Мнения: 15
кремът ахромин е с нова опаковка от скоро,ако не се лъжа е във плоска тубичка,розова на цвят и е написано на него Ф(английско).аз си го бях купила но на мен не ми върши никаква работа.и още 1 ахромин съм си вземала във кръгла кутия на него пише АХРОМИН 2 в 1.

# 119
  • Мнения: 15
дадоха ми този крем в аптеката като поисках Ахромин.


http://www.stscosmetics.bg/bg/products.php?subcat=

да точно този е.дано ти свърши работа,защото на мен не ми помогна.
 Peace




























# 120
  • Мнения: 110
Здравейте момичета,
и аз да се включа в темата. Аз също имам проблем с тъмните петната, моите са от доста време може да се каже от 3 години насам. Моите петна са над горната устна, коите се появиха в последствие от изгаряне с кола маска при махането на мъхчетата. Ползвала съм много кремове - Ахромин, Мела бел и други по скъпи за които вече не се сещам. Правила съм и маски с кисело мляко и сода бикарбонат, мила съм си лицето с отвара от магданоз, но уви нищо не ми помогна. Отказах се вече от всякакви експерименти, отчаяла съм се, и вече реших последно да опитам при д-р Томов от Варна- лекар дерматолог, за който чух много положителни отзиви. Ако има някой който да е ходил при него специално за такъв проблем нека да сподели.
Благодаря предварително!!!

# 121
  • Мнения: 28
Искам да попитам дали избелващите кремове могат да се използват през пролетта и лятото защото някъде из форумите бях чела, че борбата с петната става през есента и зимата, когато слънцето е най-слабо  newsm78

# 122
  • Мнения: 3 674
дадоха ми този крем в аптеката като поисках Ахромин.


http://www.stscosmetics.bg/bg/products.php?subcat=142


Това не е ахромин... newsm78 Да не би пък  да е  вече в нови опаковки...не ми се вярва.  newsm78

Ще кача след малко снимка на моя който си купих лятото, за да видиш как изглежда.

























Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 19:18 от ЧервеноВинце

# 123
  • Мнения: 3 674
Онзи долу е някакакъв " f " за който не знам да ли е същия крем. И е на някаква  фирма  "STS Cosmetics" newsm78 Въобще не знам дали ще има същия ефект като Ахромина от Ален Мак. Rolling Eyes

 Съвсем друга фирма е производител ...

Ето го моя Ахромин как изглежда... Rolling Eyes И от който много съм доволна!


Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 15:19 от ЧервеноВинце

# 124
  • София
  • Мнения: 1 231
Искам да попитам дали избелващите кремове могат да се използват през пролетта и лятото защото някъде из форумите бях чела, че борбата с петната става през есента и зимата, когато слънцето е най-слабо  newsm78

Правилно си прочела  Peace

# 125
  • Мнения: 3 410
Наистина вече иде край на избелващите кремчета, наесен пак Peace

# 126
  • Мнения: 3 826
Това че в Щатите нещо е забранено или разрешено слабо ме вълнува - американките не са ми критерий за нищо...най-малко за красота  Joy
Но ще си купя и аз от новия Ахромин  Flutter
щатите отделят най-много пари за наука и са най-напред в мед. отношение ,
аз съм ползвала  разни витамини и добавки от там и виждам разликата в качеството и въобще в това отношение са много напред ..

за красотата - ясно е , че най-красивите жени са в България  Laughing

# 127
  • Мнения: 126
и моят "Ахромин" е същият като на Червеновинце, но за съжаление никакъв ефект  Sad

# 128
  • Мнения: 52
дадоха ми този крем в аптеката като поисках Ахромин.


http://www.stscosmetics.bg/bg/products.php?subcat=142


Това не е ахромин... newsm78 Да не би пък  да е  вече в нови опаковки...не ми се вярва.  newsm78
Ще кача след малко снимка на моя който си купих лятото, за да видиш как изглежда.


да различни фирми са ще го пробвам и ще видя дали има ефект.Благодаря























# 129
  • Мнения: 3 674
и моят "Ахромин" е същият като на Червеновинце, но за съжаление никакъв ефект  Sad

migracia.. Трябва много постоянство с  пигментните петна. А проблема при повечето от нас е, че ни помързява... Joy 

Мазането трябва да е  всеки ден и всяка вечер без пропуск, за да има ефект. Аз се мажех цял месец.  Вече в края на втората седмица се забелязваше избледняване на петната...а в края на третата значителни се бяха смалили.
Това лято ще си купя поне 4 тубички  smile3508

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 15:16 от ЧервеноВинце

# 130
  • Мнения: 126
4ервеновинце аз се мажа без пропуски почти 2 години!!! Grinning /не само с ахромин/.
Постоянна съм, но явно не съм попаднала на подходящият за мен продукт. Като цяло сум постигнала някакво избелване на петната, но около 20 %, което не ме задоволява Naughty

# 131
  • Мнения: 3 674
4ервеновинце аз се мажа без пропуски почти 2 години!!! Grinning /не само с ахромин/.
Постоянна съм, но явно не съм попаднала на подходящият за мен продукт. Като цяло сум постигнала някакво избелване на петната, но около 20 %, което не ме задоволява Naughty
А сори тогава.. Joy  Hug

# 132
  • Soon London :)
  • Мнения: 133
Да питам Ахромина на цялото лице ли го мажете или само върху петната?

# 133
  • Мнения: 126
Да питам Ахромина на цялото лице ли го мажете или само върху петната?


мажа го само в/у петната Peace

# 134
  • София
  • Мнения: 1 231
Да питам Ахромина на цялото лице ли го мажете или само върху петната?


мажа го само в/у петната Peace

След като го ползваш само в/у петната кога слагаш дневния/нощен крем.......преди или след "Ахромина"  newsm78
Благодаря предварително   bouquet

# 135
  • Мнения: 126
Да питам Ахромина на цялото лице ли го мажете или само върху петната?


мажа го само в/у петната Peace

След като го ползваш само в/у петната кога слагаш дневния/нощен крем.......преди или след "Ахромина"  newsm78
Благодаря предварително   bouquet


Преди. И след като попие хубаво слагам ахромина.
  bouquet

# 136
  • Мнения: 3 674
Да питам Ахромина на цялото лице ли го мажете или само върху петната?

Аз винаги мажа на цялото лице.  Peace Такa тена на лицето се изравнява...Може би и затова при мен  има ефект. newsm78 

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 20:01 от ЧервеноВинце

# 137
  • Мнения: 3 094
За да имат ефект кремове, серуми и прочие срещу петната се слагат ПРЕДИ, а не СЛЕД другите грижи за лице - дневни или нощни - било то серуми, кремове и т.н., т.е слагат се на изчистено и чисто лице.

# 138
  • Мнения: 3 674
За да имат ефект кремове, серуми и прочие срещу петната се слагат ПРЕДИ, а не СЛЕД другите грижи за лице - дневни или нощни - било то серуми, кремове и т.н., т.е слагат се на изчистено и чисто лице.
Peace

# 139
  • Мнения: 52
Онзи долу е някакакъв " f " за който не знам да ли е същия крем. И е на някаква  фирма  "STS Cosmetics" newsm78 Въобще не знам дали ще има същия ефект като Ахромина от Ален Мак. Rolling Eyes

 Съвсем друга фирма е производител ...

Ето го моя Ахромин как изглежда... Rolling Eyes И от който много съм доволна!



Днес намерих като твоя и си го взех. Да ви кажа че двата крема са различни.

# 140
  • Мнения: 52
Започвам Ахромин малко късно но ще слагам и защитен крем с фактор 50+ вие какво ще ме посъветвате тъй като никога до сега не съм ползвала избелващи кремове?


# 141
  • Мнения: 3 410
Започвам Ахромин малко късно но ще слагам и защитен крем с фактор 50+ вие какво ще ме посъветвате тъй като никога до сега не съм ползвала избелващи кремове?



По добре си го остави за есента.Сеа вече слъцето е силно и може да получиш още по голяма пигментация   Peace

# 142
  • Мнения: 224
Кашицата от настърган на ситно ренде лук се използва за маски при отстраняването на пъпки, пигметни петна и лунички на лицето. така съм чувала сутрин и вечер се обтрива лицето с памучен тампон напоен със сока от лука който е настърган.Чувала съм  също много добри отзиви за продуктите на Биотрейд http://biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4

# 143
  • Мнения: 1 027
аз имам доста лунички, преди не ги понасях, но с времето започнах да свиквам с тях и да си ги харесвам на моменти даже Simple Smile
като много малка ги мажех с лимон4е  Laughing, ядях леща  Laughing и се мажех с защитен крем,като излизах на слънце...каквото не са ми казали-не съм го направила...но уви не изчезнаха:) сега не ми пука-така ми е по-чаровна главицата Grinning

# 144
  • Мнения: 3 674
tinka...хубаво че си си купила като моя. Аз много съм доволна. Peace

 И аз предполагах  ,че  кремовете са различни .. Rolling Eyes

# 145
  • Мнения: 52
tinka...хубаво че си си купила като моя. Аз много съм доволна. Peace

 И аз предполагах  ,че  кремовете са различни .. Rolling Eyes

Ахромина е по мазен от другият.Ще го ползвам само две седмици докато е по слабо слънцето а и пише че има видим резултат след точно толкова време пък и аз ниамам много петна но триябва да взема мерки по рано.

# 146
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
tinka...хубаво че си си купила като моя. Аз много съм доволна. Peace

 И аз предполагах  ,че  кремовете са различни .. Rolling Eyes

Ахромина е по мазен от другият.Ще го ползвам само две седмици докато е по слабо слънцето а и пише че има видим резултат след точно толкова време пък и аз ниамам много петна но триябва да взема мерки по рано.
Е,те си пишат.....,но истината е че трябва време и постоянство.....

# 147
Zdraveite, i az se boreh s petna polu4eni ot pypki predimno po gyrba i ramenete.. minalata godina hodih pri kozmeti4ka i gore-dolu mi se poopraviha, no opredeleno ne be6e kato da nqmam..ne bqh osobeno dovolna, pyk da ne govorq kolko pari kostva6e:)..i posle se slu4i ko6mara kato otidoh na more za sedmica, majeh se s 50+ faktor daje vodoustoi4iv, no tolkova mnogo petna mi se poqviha...... za koito ne sym i predpolagala 4e mogat da naizlqzat...mn bqh 6okirana..gore-dolu se primirih po edno vreme..to nqmah izbor... i si se vyrnah ot moreto cqlata na petna.. sled nqkolko dni taka se polu4i 4e s priqteli re6ihme da otidem za 4-5 dni pak na more..i togava ve4e bqh re6ila da ne se maja s teq visoki faktori kato ne pomagat...mazah se s 2-ri faktor na nivea i za moe 4udo po4na da mi se izravnqva tena newsm78 daje po4ti vsi4ko se premahna..sega mi e mnooogo po-dobre kojata...no kak stana tozi nomer ne znam......sega tova lqto mnogo se 4udq kvo da pravq, totalno se obyrkah na koe da vqrvam i na koe ne...ina4e da kaja 4e na oriflame krema za ni6to ne stava(ne 4e sym imala golemi o4akvaniq kym nego:)), a kozmeti4kata v salona mi slaga6e predimno maska za izbelvane na Silvert, koqto bih si zakupila za doma6na upotreba ako moga da namerq nqkyde...

# 148
  • Мнения: 122
ACHROMIN, THALLODERMA, PAllY, NeoStrata, Roc - Soya Unity, Mela D, BioTrade - Melabel, Кокона&Майка, Lierac, Иклен
-------------------------------------------------------
Така обобщавам аз темата. Аз реших да пробвам с лосиона на THALLODERMA и след него ACHROMIN. И да ви кажа, че за 2 дни ми излязаха близо 10 пъпки, откакто започнах да се мажа, при условие че нормално ми се случва на месеца 1, 2 да ми избият.  Не мога да си обясня от какво... пък не ми е чуствителна кожата. И освен това от някое от двете мазила страшно ми щипе на очите (естествено избягвам областта около очите) Абе въобще... голям провал при мен. От утре ще пробвам друга тактика (докато още имам здрава кожа), та това прочетох в съседна тема, предоставено от Kamib :
"Мая колкото орех с една супена лъжица прясно мляко се прави на кашичка и се маже лицето,след 20 минути се отмива с отвара от лайка и след това поне два часа да не се мие лицето с вода.Първия месец се прави по веднъж на седмица,за профилактика после един -два пъти в месеца.Още след първото мазане има ефект"
Да добавя че понамирисва...
Ето и цялата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254446.380

# 149
  • Мнения: 1 629
И аз мога да предложа нещо за избелване  http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=11&id=26    етова също не е лошо!Прочетх в началото,че са предложили крема и предполагам, че крема заедно с това ще ти докарат добър ефект. Аз мисля да си купя крема допадна ми, пък и скоро ми свърши избелващия тоник! Друго,което също действа е мед с лимон, слагах една чаена лъжичка мед и една чаена лимон и мажеш на лицето,стои се 30 мин! Ако не те избелва поне е много полезна за лицето и за дезинфекция. И вече най-новото,което аз си взех е на Лиеарк серията Анти-Ташес (тачес) не съм наясно ммного как се произнася. Аз си взех комплекта и крема за избелване с фактор 12! Доста солено ми излезна, но и аз водя една борба с тея петна и ми омръзна вече  #Cussing out Другото,което бих посъветвала всички е през лятото задължително як фактор на лицето особено тези с акне.Аз лично ползвам на Ла рош - Позе (Посе) (все тая ooooh!) едно с фактор 60 беше преди сега мисля е с фактор 50.Това е само за лицето истината щото иначе безброй пъпки и нови петна.  bouquet


между другото само да вметна че аз използвах козметиката на биотрейд(по точно крема-мелабел,и ексфолианта пюър скин),и петнатами станаха ужасно гадни и по черни Cry.знам че при всеки е индивидуално и бих се радвала на теб да ти помогне.аз вече експерименти няма да си правя.

Ми там, където ходих на козметик едно време козметичката ми го каза...бе на мен ми ги изсветли малко. Още не съм си пробвала Лиерака щото имам ужасни вътрешни възпаления пък сега... от кърменето ми се .... майката и цялата рода след нея... сега с тях се боря, ма как се боря- моля ги да си ходят на огледалото. Както моя мъж казва, колкото повече се грижа за тях те толкова по-дълго ще си стоят при мене, щото съм много грижовна Sick smile3555 един съветник е и той... newsm78

# 150
  • Мнения: 1 475
  И аз се върнах след морето с тъмни петна над горната устна, бяха ми се появили преди 2-3 месеца, но мислех, че ще изчезнат, пък те на слънцето още повече потъмнаха, в момента над горната уста все едно имам мустак ала Хитлер Sick, днес ходих на дерматолог и ме изписаха Clairial svr.!
  На мен ми казаха, че кожата ми е много чувствителна на слънцето и от ранна пролет до късна есен да ползвам крем за лице със защитен фактор 50+, зимата 30! Ще откача вече, маса пари пръскам за кожата на лицето ми, на всичко е чувствителна, само скъпи медицински козметики изисква, само преди 3 месеца,когато получих контактен алергичен дерматит от крем на  LUMENE, имам чувството ,че оттогава ми избиха тези петна!
Някой да каже има ли спасение от тези гадни кафяви петна и дали е възможно от крем да са се получили- да не са от слънцето??!! #Crazy

# 151
  • София
  • Мнения: 1 270
  И аз се върнах след морето с тъмни петна над горната устна, бяха ми се появили преди 2-3 месеца, но мислех, че ще изчезнат, пък те на слънцето още повече потъмнаха, в момента над горната уста все едно имам мустак ала Хитлер Sick, днес ходих на дерматолог и ме изписаха Clairial svr.!
  На мен ми казаха, че кожата ми е много чувствителна на слънцето и от ранна пролет до късна есен да ползвам крем за лице със защитен фактор 50+, зимата 30! Ще откача вече, маса пари пръскам за кожата на лицето ми, на всичко е чувствителна, само скъпи медицински козметики изисква, само преди 3 месеца,когато получих контактен алергичен дерматит от крем на  LUMENE, имам чувството ,че оттогава ми избиха тези петна!
Някой да каже има ли спасение от тези гадни кафяви петна и дали е възможно от крем да са се получили- да не са от слънцето??!! #Crazy
Аз имам същия проблем с пигментация над горната устна , получи се след лазарната епилация.Опитвала съм какво ли и не се маха.
Сподели дали има ефект от крема.От аптека ли го купи?

# 152
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Възможно е....,ако кремът съдържа ретинол ,витамин А,гликолова киселина и др.... и е използван за дневен през слънчевите дни,че дори и за нощен.
При употребата на кремове съдържащи тези съставки ,кожата става фоточувствителна и не са препоръчителни за лятото.Задължително е след употребата на подобни кремчета висока фотозащита,дори и след прекъсване на употребата им.
На мен ми се е случвало пъпка да имам и без да я стискам ,като завехне да се превърне в малко пигментно петънце.
Донесох си и аз над горната устна мустачки,но вече избледняват.

# 153
  • Мнения: 1 475
Аз имам същия проблем с пигментация над горната устна , получи се след лазарната епилация.Опитвала съм какво ли и не се маха.
Сподели дали има ефект от крема.От аптека ли го купи?

  http://en.labo-svr.com/pages/produits/fiche.php?s_wbg_menu=518 ето това е кремчето, второто на страничката, ами тъй като обиколих сутринта над 10 аптеки и никъде го нямаше, в аптеката на Витошка дадох заявка и следобяд ще отида да си го взема, струва около 35лв, но не е сигурно, незнаеха от аптеката, оставих им капаро само за сега, като го взема ще пиша колко точно струва.
   А това е сайта на марката  SVR, която за първи път чух, и като чета, тя е  марка медицинска козметика ,основно за чувствителни и податливи на слънцето кожи http://en.labo-svr.com/pages/liste.php?s_wbg_menu=515

# 154
  • София
  • Мнения: 1 270
Clairial C 10
Intense depigmenting care withe a "whitening" effect  - това нали ? Трябва ли да се комбинира с друг крем.Какво ти обясни дерматолога?

# 155
  • Мнения: 1 475
Не за комбиниране нищо не ми каза, каза първата седмица да се мажа само вечер, от втората и сутрин и вечер и така около 6-8 седмици. А иначе да продължавам да си използвам моя крем, в момента съм с Avene SPF 15, като го използвам да края ще премина на по висок фактор и съм решила пак да е  Авен тъй като съм доволна от него, но преди това след месец пак трябва да отида на дерматолог!И тогава ще преценим какво да използвам по-нататък! Но лекарката каза, че ми гарантира, че най-рано след месец би трябвало да изчезнат петната, а дано Praynig, че иначе не искам цял живот да съм ала ХИТЛЕР!!! Sick

# 156
  • Мнения: 898
Clairial C 10
Intense depigmenting care withe a "whitening" effect  - това нали ? Трябва ли да се комбинира с друг крем.Какво ти обясни дерматолога?

Аз от това нямах полза за същия проблем - изгаряне на горна устна след лазерна епилация.
Но казвам че аз нямах полза, не казвам че по принцип няма резултат от него. При други ползващи го може и да има.

# 157
  • Мнения: 1 475
Clairial C 10
Intense depigmenting care withe a "whitening" effect  - това нали ? Трябва ли да се комбинира с друг крем.Какво ти обясни дерматолога?

Аз от това нямах полза за същия проблем - изгаряне на горна устна след лазерна епилация.
Но казвам че аз нямах полза, не казвам че по принцип няма резултат от него. При други ползващи го може и да има.

А ти все пак успя ли да се пребориш с петната над устната??

# 158
  • Мнения: 898

Не не успях да се преборя с петната.
Последно вече съм пети месец на препарата против белези dermatix. Има някакво слабо подобрение но не е задоволително и не мисля че ако го ползвам ще се подобри повече. След септември месец ще използвам друго.

# 159
  • Мнения: 4 076
  И аз се върнах след морето с тъмни петна над горната устна, бяха ми се появили преди 2-3 месеца, но мислех, че ще изчезнат, пък те на слънцето още повече потъмнаха, в момента над горната уста все едно имам мустак ала Хитлер Sick, днес ходих на дерматолог и ме изписаха Clairial svr.!
 
Използвах го целия с никакъв ефект.Също ми беше предписан от дерматолог,но в комбинация с тоника на Мелабел.Приятелката,от която го купих,аптекарка,ми каза,че съществуват по-добри,но аз си държах на рецептата.Нищо.

# 160
  • Мнения: 1 475
  И аз се върнах след морето с тъмни петна над горната устна, бяха ми се появили преди 2-3 месеца, но мислех, че ще изчезнат, пък те на слънцето още повече потъмнаха, в момента над горната уста все едно имам мустак ала Хитлер Sick, днес ходих на дерматолог и ме изписаха Clairial svr.!
 
Използвах го целия с никакъв ефект.Също ми беше предписан от дерматолог,но в комбинация с тоника на Мелабел.Приятелката,от която го купих,аптекарка,ми каза,че съществуват по-добри,но аз си държах на рецептата.Нищо.

Въпросче към теб и Vanina75 , аз го взех кремчето, вчера за първи път го използвах, обаче усетих, че леко ме защипа, като опъване, при вас това нещо случвало ли се е???

# 161
  • Мнения: 298
Аз пък си взвх една маска на "Амрита", избелваща да я пробвам и мисля, че има ефект върху "мустака" ми.

# 162
  • Мнения: 4 076
Да,somebody,и на мене леко ми защипа и даже се зарадвах,че действа  Grinning
Останах си само с щипането.

# 163
  • Мнения: 898
  И аз се върнах след морето с тъмни петна над горната устна, бяха ми се появили преди 2-3 месеца, но мислех, че ще изчезнат, пък те на слънцето още повече потъмнаха, в момента над горната уста все едно имам мустак ала Хитлер Sick, днес ходих на дерматолог и ме изписаха Clairial svr.!
 
Използвах го целия с никакъв ефект.Също ми беше предписан от дерматолог,но в комбинация с тоника на Мелабел.Приятелката,от която го купих,аптекарка,ми каза,че съществуват по-добри,но аз си държах на рецептата.Нищо.

Въпросче към теб и Vanina75 , аз го взех кремчето, вчера за първи път го използвах, обаче усетих, че леко ме защипа, като опъване, при вас това нещо случвало ли се е???

Да случвало се е - опъване, щипане и изсушаване на кожата.

# 164
  • Мнения: 12
Привет, мами Simple Smile

От много време ви чета и благодарение на вас съм намерила отговор на много от въпросите си   bouquet
Надявам се аз също да мога да бъда  полезна с опита си с разнообразни козметични продукти.

И аз имам (не много ) лунички на много светлата си кожа, на нея си личи и всяко петънце и точица. Затова посветих доста време в търсене на продукт, който да премахва вече появилите се петънца.

На моята (млада,чувствителна, комбинирана) кожа отлично действие има серията Cicalfate na Avene, от която ползвам редовно и лосиончето, и кремчето. Кремчето е доста гъстичко, затова го нанасям вечер вместо нощна грижа, като виждам ефект както по отношение на хидратация, така и изравняване на тена,  бързо изсветляване на петънцата до пълното им изчезване. Кремчето е икономично (заради гъстата текстура), цената варира, но не съм го купувала за повече от 14- 15 лв.

Силно се надявам и на вас да подейства така добре, както и на мен   bouquet

# 165
edinstvenia i nai efikasen krem za izbelvane na petna i lunichki e  krema Pally prodavat go v pochti vseki hranitelen magazin ili apteka.Az naskoro si kupih i sled dva tri dni efekta beshe na litse .

# 166
  • Мнения: 1 475
незнам обаче дали знаеш, че този крем Пали, още през 90-те години беше забранен, заради съдържанието на живак в него!Но и аз съм забелязала, че продължават да го продават!

# 167
  • Варна
  • Мнения: 1 197
Мисля, че продуктите на Лиеарак вършат много добра работа при избелването на всякакви пигментации.

Общи условия

Активация на акаунт