Отговори
# 15
  • Мнения: 498
Лека нощ и приятни сънища сладурки,и да не сънувате шоколади ей!

# 16
  • Мнения: 1 130
Добра вечер юбилярки  Whistling - тъй де нали сме у юбилейното издание - дорде стигна целта колко ли юбилея ще навъртя тука  Crazy Crazy Crazy
Тъкмо гостите си тръгнаха и аз - бум в темито да видя що е станало, че не може тъй без да съм осведомена  Wink
миранди темичката суперска /то вече се изтъркахме всеки път ама си е тъй/ тъмън като за юбилей - голямо благодаря и от мен за труда   bouquet  bouquet  bouquet
китикатче хубаво заглавийце си избачкала - много ми хареса  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря и на всички дето са ми спретнали таквизи номинации - направо  #Crazy #Crazy #Crazy - чак извиках и мъжо да мъ види ква съм отличничка у килограмите и см-те и той гледа таблицата и вика "ти каква цел си писала?" а аз "52" - а той "ти си луда"  Crazy Crazy Crazy луда, луда ама кат видях едно гери у темичката за плодчетата вчера и направо занемях - и аз искъм тъй пък  Crossing Arms вижте я и вие та да видите за какво става въпрос - аз не мога да го опиша с думи !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Искам да кажа, че днес си устисках плодовия ден - ама вечерта бягах, бягах от масата, но едно червено винце като взе, че ме стигнааааа  ooooh! и сега съм  Whistling Whistling Whistling
Ще ходя вече да си лягам, а от утре всички на линия - да разкараме по едни юбилейно рекордни килограми  Party

П.П. плезирче никъв шоколад - таз нощ сигурно ще сънувам, че съм гушнала некоя бъчвичка  Joy Joy Joy

# 17
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
И аз тъй реших. Юбилейна темичка- режимна.

Скорпе, това за Герито от темата на Плодоранките е направо... нямам думи!!! Аз също съм я чела преди и най-нахално дори й разглеждах снимчиците, абе страхотна жена е Heart Eyes По същия начин и аз се хваля на половинката с моите призове от темичката, ама сега не се е прибрал още от работа, че да му се изфукам. За моята цел се изказа по що-годе същия начин  hahaha Joy

Лека нощ и от мен мацки, то сигурно вие вече втори сън сънувате newsm78

# 18
  • Мнения: 203
Честита ни темичка  smile3525
Браво отново на Миранди newsm10 smile3501 newsm10
Мога само да почерпя с едно   food010 такова кафенце/толкоз мога/
Днес съм с новите гащи Mr. GreenМалко ми е терсене,ама се надявам да свикна/с ниска талия са/.
Не бях особено режимна през почивките,но кантара не ме разочарова все още.
Честит юбилей девойки   party023 newsm59  ura
Пу дано този месец да имам да се хваля повече.
Успешен и диетичен ден на всички smile3521 smile3521 smile3521

# 19
  • Мнения: 2 149
Ето и мен в новата темичка Hug
Браво момичета,все така сериозни,диетични и непреклонни да сте Hug
Аз прекарах страхотен уикенд,свадбата на която ходихме беше невероятна Crazy
Вчера гостувахме на свеки- посмяхме се хубаво Laughing
От към храна си бях изрядна Praynig
Лекарят ми ми забрани да пазя диети и не иска да губя кила,да видим как ще стане Crazy
Ще гледам да си запазя сегащните,че не е шега работа здравето Peace
ПОжелавам ви прекрасен и изпълнен с приятни емоции и много усмивки ден Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 621
Малииии, ми то и аз съм призьор в юбилейното издание Laughing
Момичетаааа много ми липсвахте, обаче бях в отпуска, учих в нас френски и нямах нет, щото мъжо не го е платил #2gunfire
Иначе до събота бях режимен, през уикенда се поиздъних - ама малко и сега пак съм в бойна готовност Mr. Green
Скорпе Галче Миранди - тука съм вече и много си ви обичкам  Hug
Миранди бравос за хубавата тема  bouquet
Сега отивам да чета страта  тема щото съм изтървала всички клюки Mr. Green Кой до де го е докарал, кой ял, кой спал, кой работил, кой пазарувал, кой спортувал и така ...
 Hug и до после

# 21
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте момичета и честита нова тема-  bouquet
Не съм ви чела, после ще се връщам само да се запиша, за мен събота и неделя бе великото наяждане- колко храна съм погълнала само аз си зная- ooooh! #Cussing out #Cussing out
Имам поражения и в мерки, и в кг, ама станалото-станало, от днес отначало, първо да коригирам новите поражения, пък после ще гоня и старите цели- #2gunfire
За капак направих гаф в работата и шефката ядосана, абе въобще кошмарно начало на новата седмица- Cry
Дано при вс е по-добро- Praynig
Целувки на всички- Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 975
Здравейте прекрасни дневничета newsm51

Вчера нямах възможност да пиша, но от днес съм на линия Laughing

Много съм щастлива, че съм победителка в юбилейното ни издание  Laughing Laughing Laughing Мерси на всички гласували за мен  bouquet

Аз му изтървах края цялата минала седмица, а в почивните дни с тия гости хептен/каква хубаеа българска дума  hahaha/ Но за щастие кантара е добричък и сутринта ме показа 50.6кг, което на фона на това ядене е нищо. От днес съм намислила нещо сериозно, но като изкарам 3дни тогава ще пиша - дано имам резултат този път Praynig Praynig Praynig

Ралче
  и Мис Каприз хайде от днес сериозни и трите, а Hug Hug Hug

Галатейче радвам се да те видя, ама много, ти сега да не вземеш да ни парлеш на французки тука  Joy  Heart Eyes

Миранди темичката е страхотна както винаги  smile3501

mery_79 дай снимки от сватбата де  smile3509

klemi е браво натъкми се и ти с нови гащи Grinning, сигурна съм, че изглеждаш перфрктно с тях  Peace

Шоколадче  Hug Hug Hug

Skorpi целувки и на теб, как си плодуваш ли още? Peace

Целувки на всички и до скоро   love001  love001  love001

# 23
  • Мнения: 6 958
Здравейте сладки   bouquet

Днес съм 75 и нещо си... Планувам да съм на грейпфрути, имам и 70 минути кростренажор  Peace

Крейзи забравих да те променя на 60 кг. - извинявай!!!  Praynig Heart Eyes

Скорпе честити ти номинации   bouquet

Галя ти си номинирана за поста от Скорпи и от мен, заради твоята "Вълча баница"  Mr. Green Сори, че издавам тайната, ама ми се струва, че ще искаш да знаеш на база какво точно е номинацията ти  Peace

Клеми какво си си купила? Честито   bouquet

Галатеяяяяяяяя малеййййй слънцето изгря за мен в този дъждовен ден  Hug Hug Hug Да знайш цяло удоволствие е за мен да те видя  Heart Eyes

Рали съжалявам за бъркотията настанала при теб... Кг. и мерките ще ги оправиш, защото си съвестна в режима, остава само шефката да се поуспокои по бързо и всичко ще бъде наред   bouquet

ЦалуФки и прегръДки на всички друЖки  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 975
Миранди мерси за уточнението и УАААААААААААУУУУУУУУУУУУ 75кг  smile3501 smile3501 smile3501 това за 5-6 дни, нали newsm78 Браво миличка, взе се сериозно в ръце и резултата не закъсня, дай боже всеки му за 5-6дни - 5кг Peace

# 25
  • Мнения: 463
Здравейте момичета. Миналата седмица ми се наложи инцидентно да пътувам и пропуснах цялата предна тема. И ме рки не дадох, ама снощи се прибрах. НО, сега съм пак на линия. От днес съм на японското чудо, пък ще видим до къде ще я докараме. После ще ви пиша пак. Hug

# 26
  • Мнения: 958
Да се запиша и аз в новото тема,че цял ден нямах интернет.В тази тема вече се заканвам на килцата,ще ги борА fight
Браво,Миранди,поздравления за хубавата темичка и за минусите ,успех все така  bouquet

# 27
  • Мнения: 6 958
Миранди мерси за уточнението и УАААААААААААУУУУУУУУУУУУ 75кг  smile3501 smile3501 smile3501 това за 5-6 дни, нали newsm78 Браво миличка, взе се сериозно в ръце и резултата не закъсня, дай боже всеки му за 5-6дни - 5кг Peace

Галя днес е 8 ден, в който съм свалила около 5 кг. ...

Понеделник бях 80 и нещо и не ядох нищо цял ден (майка прекара тежка нощ, разболя се сериозно и слава богу цяла седмица грижи и лекартсва е добре, но имах адски много притеснения покрай нея... по цял ден готвя, чистя, пия кафета и пуша цигари и всичко каквото се сетиш от тоя род неща...) Вторник готвих Кюфтета по Цариградски и хапнах доста манджа, ядох и 1 филия хляб, 1/2 шоколад и 2 вафли - такъв спомен имам и след това от сряда до днес имам изядени около 1 кило ябълки (4 броя), 1 грейпфрут и 10 сливи, казвам точно щото си записвам всичко... почти глад... имах и все още имам и други притеснения с една дума, от нерви и от баш глад, рев и т.н. мисля го докарах резултата, аз сама казах че няма да пазя диета, ако си спомняте в Понеделник, защото имам проблеми и имам и изпити след 4 дена, но то какво стана... неволно се оказа, че свалих килата, макар и не по здравословен и плануван начин, но съм доволна, макар че никаква промяна визуално не виждам... вода ще да е това и не се знае колко ще кача после...  Peace

# 28
  • Мнения: 1 975
Дано проблемите ти скоро отшумят и се радвам, че майка ти е по-добре. Щеше да е по-добрия вариант да отслабваш без нерви и притеснения, но такъв е живота за жалост Sad Дано са прави хората като казват - "Всяко зло за добро"  Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 203
Миранди,абе момиче ти ако продължаваш така ще те изгубим някъде по трасето newsm12 smile3503 smile3503
А за гащите-7/8 с ниска талия.
Как е новото яке?Харесаха ли те? newsm10
Пожелавам ти да го скъсаш от носене Peace
мери 79 що не вземеш да си смениш лекаря/шегичка/
Гале поне си доволна от кантара.А това е много важно Peace

Общи условия

Активация на акаунт