Отговори
# 30
  • Мнения: 352
здравейте момичета Hug
Миранди от теб почвам Hug Честито голямо намаление  bouquetМного се радвам! Heart EyesТоз и път явно си се нахъсала въпреки притесненията около майка ти и другите неща,които са ти сега на главата(дано всичко се оправи,стискам палци  fingerscrossed ),вместо да посегне към сладките изкушения.Дано грижите и килограмите си заминат заедно и завинаги  bouquet
galiq_82 вие май с кантарчето голяма любов въртите щом е така благосклонно Mr. Green
ral4e:) дано мерките и тегилките си дойдат на мястото PraynigАз вярам,че си сериозна и всичко ще е ОК Peace
mery_79 събра ли всички погледи на сватбата,а?Simple Smile Hug
Chocolata,Scorpi newsm51
Иначе аз съм режимна,но нови резултати няма ooooh!Примирила съм се,че хубавите неща стават бавно Rolling Eyes и си продължавам.Не ми се яде сладко за сега,което е много хубаво FlutterИмам доста работа,но все ми е мъчно за вас  bouquet

# 31
  • Мнения: 4 155
Момичета, здравейте.
Четох малко от старата тема. Всеки сваля и се хвали заслужено с резултатите. А аз качих кг и ме е страх да се премеря.
Нищо. Браво на всички!
Миранди, дано притесненята ти да изчезнат. Много малко храна си яла. Дано всичко да е наред  с тялото ти и да ги запазиш. И аз така свалих 4 или 5 кг от тревоги преди няколко месеца. Предпочитам да съм дебела, отколкото да преживея отново този период. На никой не му го пожелавам.
И затова мога само да те прегърна виртуално и да се надявам, че тревогите ти скоро ще отминат.

Не мога да реша каква диета да започна. Днес цял ден съм на 5 банана. Навън вали много неприятно и не ми се излиза. И си останах с бананите. И довечера сигурно ще се нахраня хубаво.

# 32
  • Мнения: 1 130
Привет бандюги  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Бре чак сега успях да съ вмъкна тука  Twisted Evil от сутринта мъ изплюва форума ама най-накрая аз победиФ и ей мъ на  Crazy
клеми и аз искам нови гащи - даже и се налага по спешност, щтото сутринта като се вмъкнах в едно по-плътничко костюмче за работа и ... гащата отиде .... та са невиде  Joy Joy Joy \ами разбираемо е - носила съм ги на шкембо 108, а сега е 93  ooooh! - не че е малко шкембето  Crazy ама разликата в см-те стига да ми лъсне дупето   Mr. Green Показах съ на мъжо и му казах, че ако не ще да ме гледа цял Бургас по гол з-------к да ми зимва нова гаща  Mr. Green Та в близките дни и аз тръгвам на поход по магазините - не че зная какви размери да си търся де  Thinking
мери по-добре слушай доктора - то тез 3 килца няма да ти избягат  Peace
галатейкооооо,пуууу появи съ най-сетне  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ми аз съ изтрепаФ да тъ диря и да питам за теби- друг път да ни зачезваш тъй чу ли, че ми й много мъчно на душичката като тъ няма  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
ралче гледай напред и това си е - не си го слагай много ни за килата, ни за шефката - ама тъй е то аз затуй предпочитам да имам за шефове мъже ..... Whistling Whistling Whistling
галка да мила, плодувам си и.... ми тва е никво разнообразие  Cry ама си мисля имам едно предложение - що не вземеш да ми дадеш твоя кантар - ядеш, ядеш и оп 50.6, пък аз вчера стисках, стисках и оп ..... никво изменение днес  #Cussing out И още .... абе остана ли ви от оная баница още а  newsm56   Joy Joy Joy
миранди и на теб "ЦалуФки и прегръДки " - и къв резултат извади самооооо  #Crazy #Crazy #Crazy ако я караш тъй още 10 дни и ще си колкот мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Искрено се надявам да нямаш повече тревоги, майчето да се оправя много скоростно и ти спокойно да си празнуваш с мъжо ЧРД-то му, че и той убав чиляк щтото и той скорпионче  Party
РИДИК и къде  скитори а ? не казваш  Heart Eyes
jedira остави таз бухалка, че ще ми изядеш хляба у темиту Joy Joy Joy

И накрай да кажа мацки, че довечера ще съм тук ама по-късничко, демек мож да закъснея за вечерната проверка, щтото съм на театро  Sunglasses - мдааа, малко култура да Фкараме щот искаме да сме ЕнтелЕгентни  Crazy Crazy Crazy Joy Joy Joy

П.П. Ей сега пак щеше да ми затрие убавото постче, ама не е проЗт вчече скорпииии и по почина на каприсчето копи-пейст, койпи-пейст ... оправихме работата !!!!!
роксинце никво сладко че нъл знайш как търча да го сервирвам на момента  Mr. Green
Stryper много банан бе  newsm78 мани ги тия банани - вземи нещо не толкоз хранително  Peace

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 16:37 от Scorpi

# 33
  • София
  • Мнения: 2 613
Браво, Миранди за килограмите, но знай, че този начин не е подходящ, защото организма се тормози така, но аз съм сигурна че ти ще съумееш да се справиш и не само да задържиш тези, ами и да продължиш напред-  bouquet
Аз днес съм добре, ще ходя и да потренирам, че най-вероятно после ще ми дойде МЦ-то и няма да мога да тренирам- Tired
Благодаря ви за милите думи на всички, желая ви приятна вечер от сърце- Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 1 254
добър вечер. най накрая и аз да се разпиша тука. Днес незнайно защо ме изхвърляше цял ден форума, то и по болници бяхме с малкия и въобще  ooooh!
сменихме докторицата че предната ни скъса нервите и сме на нови илачи, да се надявам бебо да се оправи, че милия заслабва по-бързо от мене... Sick
досега му готвих и му правих разни отвари да пие милото. ама са някви гадни и не знам дали ще се прежали да ги опита  hahaha Joy Joy
иначе аз успях да сваля малко лой от телесата и днес съм 66,5-дано да е за по-постоянно. нямам желание да спортувам, а пък искам Simple Smile да видим кой ще е по-силен ината или мързела в мен.
Дружки , нямам време да ви пиша лично, но ви прегръщам всички!  Hug

# 35
  • Мнения: 203
Незнам да ви се хваля или да ви се оплача. newsm78
Милото решил да пости Mr. Green
Както всяка година и аз постя с него,ама стигам само до първата седмица. BlushОт сега се чудя какво да му готвя.
Чааааааааак до Коледа.Ужас smile3511 smile3515 smile3516
Ще плодувам с вас докато мога,че после.....
Давайте идеи за манджорно cookПлииийз newsm17 newsm17 newsm17 newsm17
Миранди бързо оправяне на майчето newsm10

# 36
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Здравейте, прекрасни Heart Eyes Аз до сега чистих, 2-3 часа като ненормална ooooh! Но пък сега ми е чистичко и доволно Simple Smile Сутринта си хапнах препечена филийка с масло и шарена сол, и едно малко кис. млекце. Преди малко изядох 2 малки ябълки и сега пия една конска доза кафе, хайде да почерпя и вас

Смятам да потренирам около 50мин, след като си почина малко Crazy

Миранди, ти ще се стопиш, бе мило Hug Пожелавам ти да отслабваш в същия дух, но не от нерви и притеснения! Надявам се мама да е по-добре вече Praynig

мери, щом доктора е казал, значи не е шега работа. Междудругото, изглеждаш чудесно! Нямам търпение да видя и снимките от сватбата, ако пуснеш такива, разбира се Hug

Галатейке, какво манджориш сега, озели ли се вече Mr. Green

Каприсче, ох че неприятно, дано бебо се оправи час по-скоро Praynig Heart Eyes На теб поздравления за резултата Simple Smile

ралче, всеки допуска грешки в работата си, сигурна съм, че шефката е проявила моментален гняв, но ще й отмине Hug За събота и неделя не се притеснявай, не си била сама Hug

Галче, много се радвам за теб, че успяваш да си задържиш теглото, това си е супер похвално, браво Peace

Ридик, успех с Японската, дано по-честичко се включваш тази седмица Hug

Джедира, и ти ли почна да раздаваш бухалки, мале ooooh!

клеми, хубаво е, че свикваш с новите гащи Flutter Хайде скоро да се похвалиш, че са ти охлабили Sunglasses

Рокси, много хубаво си се 'примирила'. И аз се уча на търпение (уж)  Rolling Eyes

Страйпър, я по-ведро, плийс Peace

Скорпе, искам и аз на театро, пък Crossing Arms Що не ме взе Crossing Arms И хич не се точи на разни баници, че да не ти отнема бухалката (с твойте камъни по твоята глава) Simple Smile

# 37
  • Мнения: 4 170
Здравейте,принцески!  bouquet При мен върви добре.На обяд изядох солидно количество печена риба,но без хляб,без нищо, така,че съм доволна от себе си. Sunglasses
Миранди браво на теб! Peace
Stryper не се чуди,а по бързо започни диета,че и аз бях така по едно време и качих много кг.И да ти кажа,че в 100г. банани има повече калории отколкото в  100г. шунка.Така,че по-добре ги забрави. Naughty Peace  bouquet 
mery_79 чакаме снимки. Wink
П.П.Да ви се похваля-купих си апаратче. Grinning

# 38
  • София
  • Мнения: 701
   Привет, момичета!  smile3525
   От доста дни не съм влизала, но имах много задачи- и на лекции, и на работа... Че даже събота и неделя! Много ми липсвахте!  smile3518 Но ето ме днес тук! Миранди, темичката е прекрасна! Всъщност както винаги! Честито и за минусите! Лошо, че не са от хубаво, но... Дано вече всичко да е наред! И сега давай смело напред, не само за да ги задържиш, но и още минуси да последват!!!  newsm10
   На всички останали  txtloves Hug newsm51

# 39
  • Мнения: 1 384
Добър вечер, прекрасни  Two Hearts

Най-накрая да се добера до компа  Sunglasses

Днес не съм се мерила и не знам кога ще се меря, защото ме е страх, че вместо по-малко кантара пак ще покаже 60, макар че съм си режимна  Peace  Rolling Eyes

mery_79
,  ти и така си си супер, така че наистина слушай чичо доктор и с двете уши  tooth   bouquet

galateia, радвам се да те видя отново на  линия!  Heart Eyes Липсваше ни на всички  Hug

ral4e:), дано следвашите дни нещата около теб се наредят, че те искаме пак усмихната до упи, нали  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Wink

galiq_82
,   успех в новото ти начинание, каквото и да е то  Rolling Eyes   bouquet

Миранди
, поздравления за постигнатия  резултат и дано останалите килограми ги свалиш не  заради проблеми  Praynig Бързо оправяне на мама   bouquet  Hug

РИДИК,  и ти ни липсваше  Hug Успях с японското   bouquet

jedira, това е приказка - ще ги  #2gunfire  килцата  smile3540 с много хъс и воля  Crossing Arms Whistling

Pokcusmile3501 ти си желязна и рано или късно и резултатът ще дойде, сигурна съм  smile3521

Stryper
, и аз мисля, че бананите не са най-подходящи  Rolling Eyes  Замени ги с някакъв друг плод  Peace  Но ако те са междинна фаза докато си харесаш режимче ОК  Wink  bouquet

Scorpi, айде заредихме се на опашка за театър  Joy Другия път свиркай   по-рано Mr. Green  Ти реши ли колко време ще ги рупаш плодовете  Thinking

MissCaprice, бързо  оправяне на бебока   Nature Partly Sunny

klemi, абе май е добре, че мъжо ще пости, поне няма да те изкушава с кой знае какво  Twisted Evil , а с готвенето ще се справиш  Sunglasses  bouquet

Chocolata
, потренира ли бре моме  Mr. Green Евалата  newsm20   Мен как ме мързи напоследък  smile3555
 
kiticatsmile3501 Ти не само ще си задържиш килцата, ами и още ще се вталиш  smile3521

abirena, как си ти? Как са нещата при теб   bouquet








# 40
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Алю, има ли някой Mr. Green Поизпотих се малко след тренировката, после се изкъпах и под душа се намазах с една смес от соли за вана и масло от авокадо Crazy Да се отчета- обядът ми беше омлет от 2 яйца, бучка сирене, 2 огромни маслини и треволяк със зехтинец Simple SmileСега ще мушна една ябълка и ще умувувам какво да вечерям.

Тиквичке, мдам, потренирах 20мин гирички и 30мин страничен степер. Хайде, вдигай си г*зо, че ще те бия Wink

китикат, не вкара ли поне някакъв зеленчук с тази рибка newsm78 Освен това, почвай да правиш снимки в несвяс, най-вече на себе си и пускай в албумчето, да ти се порадваме Heart Eyes

абирена, липсваше ни Hug

# 41
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ооо спортувате ,слабеете и хубавеете... Hug
А аз..променям си съотношението на протеиновите /протеиново зеленчуковите дни...нещо спрях да свалям...въпреки ,че гащите ми повисяха  hahaha
Превеждам си тук рецепти и направо слюнкоотделям като за световно....утре ще си спретна не що сладичко ,щото вече сънувам тонове захар  Joy
Айде сладки, вие сигурно вече спинкате  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 1 130
Добър вечер викам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ма май нема никой  Laughing е тъй е то оттървах вечерната проверка, нищо утре вечер ще викаме сбор  Laughing тъмън се върнахме от театрото - не беше лошо, на щерката й хареса - естествено, че ще й хареса театрото се казваше "Ужасни родители"  Crazy Crazy Crazy Joy Joy Joy
чоки крайно време е да взема пример от теб и да почна сериозно спорта, а не чат пат упражнения в къщи или още по-рядко пък фитнес  ooooh!
китикатче честито ти апаратче, айде сега да го сефтосаш със себе си и да пратиш фото насам  Party
абиренка хайде дано по-често си тук миличка, много изчезна - много работа и учение край тебе, пък и все още се барате младоженци  Whistling Whistling Whistling
тиквичке май още не съм решила колко време с тез плодове ще се мъчим взаимно - като шпионирах в темичката на плодчетата гледам казват че е хубаво да се настроиш за 10 или 20 дни  newsm78 абе умувам още !!!!!!!
чоки браво за тренировчицата  Peace и айде вече със соли и със масълце си готова вече за фурничката  Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
deata то и аз вчера нищо не свалих ама кво ли да променя освен съотношението чай:плодове  Joy Joy Joy
Хайде сладки сънища на всички и да сънувате готини мъжове  Crazy Crazy Crazy Crazy Whistling Whistling Whistling Whistling

# 43
  • Мнения: 1 169
Здравейте  Hug Hug Hug Hug Hug
Да направя едно записче в новата тема
Аз се върнах от Ямбол и вчера бях на сватба добре мина  Party
Ще се опитам тия дни да ви прочета и да се включа в разговорите ви  Crazy Mr. Green

# 44
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
деатке, че остави ги да си висят гащите, само да не вземат да паднат... Joy Нещо много рано ни прати да си лягаме днес май, а? Crossing Arms Simple Smile

Скорпе, брех с каква чест ме удостои само- два пъти си ми писала в един и същ пост hahaha Ще почна май в най-скоро време да раздавам команди наляво-надясно да се строявате всички и да се упражнявате, че ще ви ***** Simple Smile Радвам се, че театро е минало добре, щом на щерката й е харесало, значи няма 'лабаво Flutter

Гладнес, хайде спри се малко, само щъкаш напред-назад #Crazy И само по сватби ходиш Whistling Чакаме те да се включиш с огромна доза клюки Hug

Общи условия

Активация на акаунт