Графини и лордове....тема за мрънкане 2

  • 24 073
  • 310
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 9 517
Стига бе, това е невъзможно  #Cussing out.
много  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire
Не може ли да се обърнем към медиите? Това вече е безобразие

# 301
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Всичко е в границите на закона.

# 302
  • Мнения: 1 652
Всичко е в границите на закона.


wa-wa , не знам границите на закона. Но гърците имат една приказка- Когато минеш греницата- граници вече няма. Така, че не ти остава нищо друго - освен да изтърпиш докрай! Hug

Иначе според мен се минаха много пъти границите и аз съм възмутена. #Cussing out

# 303
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Всичко е в границите на закона.

То....изобщо закон имаме ли? #2gunfire
ВаВа,направо думи нямам.Аз на ваше място бих задействала медиите,защото цялата тази работа куца от самото начало и то яко.

# 304
  • Мнения: 4 138
уажсно е това чакане, просто нямам думи, вава. дано скоро си я вземете.

# 305
  • Мнения: 2 172
ВаВа,направо думи нямам.Аз на ваше място бих задействала медиите,защото цялата тази работа куца от самото начало и то яко.
Подкрепям идеята!

# 306
  • Мнения: 42
Уа, не знам какво да кажа...

Аз съм последния човек, който ще подходи страхливо към което и да било, но ако мобилизирате медиите, съдът може да намери начин да отмъсти и най-малкото да ви мотае още време... Жалко, но доста разпространена практика... И аз за малко да изпадна в такова положение с нашето дело, което първоначално беше насрочено чак за м. май. Предупредиха ме със стиснати зъби да не бъркам в огъня с голи ръце... Идеше ми да вия  Sad

# 307
  • Мнения: 3 715


Между впрочем другата седмица в Стандарт ще има материал за нашите проблеми, та ако някой иска да каже нещо, да заповяда. Има време за добавяне.

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 11:50 от ku[d]ku[d]yaka

# 308
  • Мнения: 2 084
У нас е като след паднала бомба - има теракот струпан насред къщи, торби с лепило, плочки... Абе всичко си имаме само няма майстор. И така ще си прескачаме всичко до второ пришествие. Печката е в единия ъгъл на къщата, чиниите направо нямам идея къде са. Бирата я знам къде е - това е добрата новина. Ще взема да наблегна на последното и да ми стане ведро на душата.

# 309
  • на път
  • Мнения: 2 804
У нас е като след паднала бомба - има теракот струпан насред къщи, торби с лепило, плочки...

Тежка работа, но после става хубаво. Ние пък сме с багер на двора - 2 дена вади коренища и изравнява ливадката за да затревяваме. Двамата с Малчо се гледаме докато таткото е зает с обекта ....

# 310
  • Мнения: 65
Не знам защо се тормозите за храненето. Дъщеря ми яде само плодове, салати, намазани филии с масло и мед или само филия с масло. Готвено почти не яде, понякога яде и малко салам ама много рядко. Вдигнала съм ръце. Обаче обожава сладкото и постоянно и налагам ограничения относно вафли и други подобни.

Общи условия

Активация на акаунт