Какво ще подарявате на половинките за Коледа

  • 9 351
  • 142
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 161
Моя приятел си има от всичко по много...

Защо не му вземеш яхта на изплащане?

# 46
  • Мнения: 210

Единственото което се сещам е някакъв комплект прибори за излет, щото често ходим и влачим торбички с храна, но не знам къде се продават... Той половин час се радва на  един такъв комплект, но го видяхме в Австрия и струваше към 300 евро cry


Има в ловно рибарските магазини. Скоро ходих в един и ми направи впечатление точно такъв комплект за излет. Много беше красив и практичен разбира се. Струваше около 100 лева.

СУПЕР, и не е много скъпо...
Мерси! Hug

# 47
  • Мнения: 22 963
Моя приятел си има от всичко по много...

Защо не му вземеш яхта на изплащане?
Mr. Green

# 48
  • Мнения: 210
С моя доход и колело на изплщане няма да ми дадът...  Wink
А и той вече си е харесал една надуваема лотка и сега си събира пари... е цената й разбира се е в хиляди... Немам и за надуваема лотка Sunglasses  Почвам да обикалям рибарските магазини... Laughing

# 49
  • Мнения: 6 167

А и той вече си е харесал една надуваема лотка и сега си събира пари... е цената й разбира се е в хиляди...

Разбира се. Все пак е надувама, тази негова лоТка.
Вдигни му малко летвата на този твой приятел, запознай го с Феретти.

# 50
  • Мнения: 210
Е лодката струва 7500 с колесаря... Нямам кирилица на клавишите И ме мързи да търся, ще ме прощавате за лоТката

Бях решила да взема на заем и да му купя скъп часовник, но след последната караница Joy да си ходи с очуканото кандино...

Пък и той все парфюми ми подарява, аз вече ще започна да ги раздавам... Sunglasses



# 51
  • Мнения: 1 464
Аз яко съм загазила,моя иска пушка ooooh!щото е ловец Tiredама ще си я подари сам естествено та аз пак си останах в чуденка какво да му подаря.И прецакана останах освен това,той ще има хем от мен подарък,хем от него си Twisted EvilОсвен нещо друго ловно да му подаря,че сега е на тази вълна ThinkingМиналата година беше скиорско яке...

# 52
  • Мнения: 210
И ти си за ловно -рибарския като мен hahaha Поне има много аксесоари за ловци по тези магазини...

# 53
  • Мнения: 7 947
Ха ха, ние не сме от тези дет си имат всичко и затва си подаряваме често подаръци, които избираме лесно! Мисля си, че не е важно колко имаш, а важен е жеста! Един оригинален не толкова скъп подарък може да зарадва всеки!

# 54
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Мисля си, че не е важно колко имаш, а важен е жеста! Един оригинален не толкова скъп подарък може да зарадва всеки!

Абсолютно-за Рожд.ден се бях изръсила за скъпа маркова риза ,а като допълнение бях прибавила снимка на малката в красива рамка и мило пожелание...Резултата е- ризата,така и си стои неразопакована,но снимката на слънчицето според него е най- красивият подарък в живота му!

# 55
  • Мнения: 7 947
 PeaceТова имах впредвид!

# 56
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Обувки /вече купени и прибрани/,панталон и пуловер. ConfusedНищо оригинално,ама това му трябва. Crazy

# 57
  • Мнения: 4 371
Е какво означава има си всичко? Аз като се сдобия с някоя мечтана вещ, си набелязвам нова цел.
Плюс това като обикаляме с мъжа ми пускам по едно ухо какво му се ще и изненадата е готова.

# 58
  • Мнения: 210
Е иска много неща... ама ако иска самолет аз не мога да му го купя...  Има поне пет неща които мога да му купя още днес, но ми се иска да го зарадвам и изненадам, а не да си измивам ръцете с парфюм - както прави той на всеки празник Wink
И нищо да не му подаря, щастливи сме че сме заедно, а и подаръци не се правят за протокола... искам да му подаря нещо на което ще се радва като малко дете ... това искам да кажа...

# 59
  • Мнения: 4 371
Маргарете, да ти кажа малко ме обърка.
Постоянно натякваш, че прителят ти е платежоспособен, пък ти не си. Ако наистина:
Цитат
Има поне пет неща които мога да му купя още днес, но ми се иска да го зарадвам и изненадам, а не да си измивам ръцете с парфюм
няма значение колко ти е заплатата, нещо оригинално може да се намери и за по-малко пари. Скъпите играчки си ги купува той.
Пък ти му отвори очите, че ти е дошло до гуша от парфюми и също ти се ще нещо оригинално.

Общи условия

Активация на акаунт