Какво ще подарявате на половинките за Коледа

  • 9 354
  • 142
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 947
Аз пък мисля да подаря на съкровището нов халат за баня-чух го веднъж като си мрънкаше че искал да си купи още един Simple Smile Simple Smile Simple Smile Така че аз съм си решила проблема Simple Smile Simple Smile
Да, и аз това май ще взема, както писах, ама с пижама. Явно идеята е добра, щом и друг се е сетил...
Още един сетил се... Peace,значи идеята ни наистина е добра... Hug

Сега и халатите ще свършат по магазините  Crossing Arms
Аааа,верно бре,да взема да скоча до магазина още сега да взема ,че като свършат пак тябва да мисля,,,а не ми се отдава... Laughing

Хахаха, да не се засечем пред някой магазин Joyи да се сбием за последния...

# 76
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
 hahaha hahahaпредставяш ли си...да се хванем за косите...

# 77
  • Мнения: 210
Моя приятел си има от всичко по много...
Всяка седмица си купува и дискове и списания, а аудио-видео техниката му струва към 30 000 лв. Cry А телефона му струва две мои заплати...
Изкупих пуловерите на Франко Роси... тъпо е пак да му подаря пуловер... а и той обича да си ги купува сам Sick

С моята смехотворна  заплата какво да му подаря... печена тиква Sad

Единственото което се сещам е някакъв комплект прибори за излет, щото често ходим и влачим торбички с храна, но не знам къде се продават... Той половин час се радва на  един такъв комплект, но го видяхме в Австрия и струваше към 300 евро cry

Или някъкъв модерен уред за здравословно готвене, но нищо не харесах по магазините...

Давайте идеи момичета...


И в JYSK съм виждала комплекти за излет - идеята много ми хареса . Цена не помня... И във веригата ТМАркет (не знам дали ги има в СФ  newsm78)....

Аз окончателно се спрях на това newsm68, казаха ми че има в Бриголаж и Практикер и почивните дни ще се пусна на проверка...
Ако успея да намеря хубав ще ударя десетката Laughing

# 78
  • Мнения: 2 723
Не съм измислила още, попитала съм го какво иска, да ми даде няколко жокера та да помогна на дядо Коледа да сбъдне поне едно негово желание

# 79
  • Мнения: 132
Аз мисля че подаръкът трябва да казва нещо, ако е само за отбиване на номера, няма смисъл. Мисля да подаря на мъжа ми нов харпун, с което да му кажа, че следващото лято ще го пускам по-често да ходи за  риба и октоподи  Laughing

# 80
  • София
  • Мнения: 4 578
Кутия за инструменти, електрическа отверка (тези двете са негови желания) и неразливащата се чаша
Дай линк за чашата, плс. И аз искам да е нещо интересно. Ако може и да ми кажете за нещо с USB, четох за подгревател за чаши....

# 81
И аз съм се спряла на хубав часовник, но ако нямам премия тази година, ме интересува дали е възможно да се лизингова?
Някой чувал ли е за такъв опит? Срам ме е да питам по лъскавите магазини.

За мен не е важно подаръкът да е скъп, но и аз не искам да е ефтинджос или тривиален.

Халата пожъна голям успех при мен в комбинация с пижама и хубави пантовки. Още се радва като му кажа,че е супер сладък в него...

# 82
  • Мнения: 2 818
Кутия за инструменти, електрическа отверка (тези двете са негови желания) и неразливащата се чаша
Дай линк за чашата, плс. И аз искам да е нещо интересно. Ако може и да ми кажете за нещо с USB, четох за подгревател за чаши....

http://bebe.to/Vuzrastni/shisheta3.html

# 83
 Hug Hug Hug Здравейте, за първи път влизам. Ама вие сте били много свежи бе!!! Браво - и аз да се поотпусна малко - аман от шефове и дърти клюкарки. Та какво ще кажете за моята идея за подарък. Календар с мои еротични снимки - естествено ретуширани на фотошоп! Мисля, че всеки мъж ще се зарадва на такова нещо./ако обича жена си естествено/. Ако някой вече е правил такъв подарък ще съм благодарна ако сподели. Едва ли ще излезе много скъпо! - 12 снимки - за всеки месец + малко работа на фотографа на компютъра. А, какво мислите - има ли хляб в тази идея?

# 84
  • Мнения: 7 947
И къде ще си го сложи - в работата ли  Joy
И къде ще се снимаш - в първото квартално фото влизаш и почваш да се разсъбличаш, така ли... Joy
Майтапя се, разбира се...

# 85
  • Мнения: 422
Достатъчно е да има снимана главата останалото е фотошоп  Wink

# 86
  • Мнения: 210
Идеята е доста свежа!

Харесваш си един календар, отиваш на фризьор, теглиш един прекрасен грим  и в най-близкото фото...  снима ти наконтената главица в поза подходяща за календара, сканира календара, налага ти мутричката , оправя контраста и хоп!

Жена ми я издават на календар smile3521 Не е ли страхотна?  Ще си го закачи в офиса  Joy

Аз не бих избрала твърде еротичен, че мъжете не обичат да показват голи снимки на жена си и творението ще си остане в спалнята Laughing

# 87
  • Мнения: 4 668
Ще му подаря телефон  Grinning Спряла съм се на един Сони - Ериксон !

# 88
  • Мнения: 148
Календарът е страхотна идея, но още по-интересно би било да се направи не само със  снимки на любимата половинка, т.е. съпруга, приятелка, любовница, а с такива, на които сме заедно, или дори с детето /децата/

# 89
  • Мнения: 4 371
А детето каква работа има в еротичен календар Shocked

Общи условия

Активация на акаунт