Какво ще подарявате на половинките за Коледа

  • 9 348
  • 142
  •   1
Отговори
# 90
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Палто, нов ГСМ, ботуши ... каквото си хареса, ама тя се бави и съм дал ултиматум - или кава какво иска или и купувам комплект тигани  Twisted Evil

# 91
  • Мнения: 7 947
А детето каква работа има в еротичен календар Shocked
Хахаха Joy

# 92
  • Мнения: 7 947
Палто, нов ГСМ, ботуши ... каквото си хареса, ама тя се бави и съм дал ултиматум - или кава какво иска или и купувам комплект тигани  Twisted Evil
Че идеята за тиганите никак не е лоша, при положение че жената прекарва повечето време в кухнята...

# 93
  • Мнения: 6 167
А, какво мислите - има ли хляб в тази идея?

Не няма хляб. Къде ще ги сложи? В шофьорската кабина зад зарчетата за табла?
Не ми харесва идеята, сори. Мисля, че е ниска топка.
Зависи и какъв е човека, разбира се.
Ако ще правиш календар го направи с някаква друга тема - например 12 начина да кажеш "обичам те" или нещо такова, 12 покани за различни места и тн. Но цици. Бляк.

# 94
  • Мнения: 148
А детето каква работа има в еротичен календар Shocked

Да не е еротичен, имах предвид. Да е сладък тематичен семеен календар, струящ любов, за да го приеме таткото за подарък и от мама, и от детенце.

# 95
  • Мнения: 210
А, какво мислите - има ли хляб в тази идея?

Не няма хляб. Къде ще ги сложи? В шофьорската кабина зад зарчетата за табла?
Не ми харесва идеята, сори. Мисля, че е ниска топка.
Зависи и какъв е човека, разбира се.
Ако ще правиш календар го направи с някаква друга тема - например 12 начина да кажеш "обичам те" или нещо такова, 12 покани за различни места и тн. Но цици. Бляк.
Joy    За момент си представих мама и тати голи и детето реди пъзел до тях hahaha
Аз мисля, че никой нямаше предвид календар с актови снимки... а по-скоро такива които да радват половинката... а под еротични аз не разбирам плеймейтски ... за моето гадже еротична е ефирната рокля...

Ако мъжа ти е запален рибар и се снима с улова си ,защо да не избереш 12 снимки и да не направиш каледнар? Като си го гледа ще се радва...

# 96
  • Мнения: 192
Аз съм се замислил за нова кола... и сега проучвам въпроса.

# 97
  • Мнения: 7 947
Лично мен това с календара нещо не ми допада...то вкъщи така или иначе е пълно със снимки и рамки и т.н.... Wink
Охооо, кола, ми добра идея, за тези които могат да си го позволят! Е, аз не съм от тях и обмислям по-достъпни вариянти...

# 98
  • Мнения: 127
Решихме да си направим заедно подарък .Нова кола. Laughing

# 99
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Летящата крава може да подхване сезонен бизнес по коледните празници.  Thinking
smile3532
Каква е схемата за поръчки? Crazy

# 100
  • Мнения: 7 947
Летящата крава може да подхване сезонен бизнес по коледните празници.  Thinking
smile3532
Каква е схемата за поръчки? Crazy
???

# 101
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Календарът е страхотна идея, но още по-интересно би било да се направи не само със  снимки на любимата половинка, т.е. съпруга, приятелка, любовница, а с такива, на които сме заедно, или дори с детето /децата/
Харесва ми идеята ти, аз смятам да взема акъл от теб Embarassed..Ще подбера 12 наши снимки и ще поръчам календар Simple Smile Ще се разтопи човекът, гаранция, той си пада по такива неща.
Моля те кажи къде мислиш, че може да правят такива поръчки?

# 102
  • Мнения: 55
Леле, посмях се от сърце...  Joy
И аз съм в чуденка, миналата Коледа му взех наргиле и ароматни тютюни, определено се изкефи, ама за тази... пък и е именник.. newsm78
Иначе ми хареса идеята със шушончето, пишете ме в поръчката  Hug

# 103
  • Мнения: 3 641
Себе си с една червена панделка.  Crazy Сега сериозно, да си призная черпя идеи от вас момичета. Ще се колебая между компютър и нов моб. телефон. Прозаично, но нали е ТЕЛЕц държи и на материалните неща Mr. Green

# 104
  • Мнения: 179
Аз още незнам....Имах списък, но в избици на доброта и любов вече купих без конкретен повод повечето неща. И сега пак съм в шах. Миналата година купих халат за баня и чехли- халата се сви (той си го изпра)и го ползвам аз, чехлите се скъсаха Confused....Сега като повдигна въпроса, ми се напомня съдбата на миналогодишните подаръци.

Общи условия

Активация на акаунт