Къде в Бургас (6) ...

  • 39 809
  • 671
  •   1
Отговори
# 645
  • Бургас
  • Мнения: 702
Здравейте дами,
Търся следното облекло: мъжки анцунг, най-обикновен, тип "за вкъщи", обаче да е от памучна вата, а не тези от изкуствените материи, дето ги има по всички пазари ...

От фирмения магазин на Diamond, на Богориди, малко по-нагоре от Фокет.

# 646
  • Мнения: 1 035
Момичета, за капак едновременно ми се скъсаха ботушите и ципа на якето #Cussing out
Знаете ли къде има шивач и обущар един до друг, че да не се разкарвам за двете неща из целия град Rolling Eyes или поне да са си наблизко Laughing
На ботушите трябва да ми ги зашие отзад по шева,та трябва да има машина Rolling Eyes
Май мн ми станаха изискванията, ама кво да се прави Whistling

# 647
  • Бургас
  • Мнения: 6 423
tedka* машина доколкото знам има този обущар ,който е в павилиончето с/у Новата поща.А за циповете знам,че имаше в М.Рудник на първата спирка на 211,може да има и обущар наблизо ако съществуват още.

# 648
  • Мнения: 784
Здравейте дами,
Търся следното облекло: мъжки анцунг, най-обикновен, тип "за вкъщи", обаче да е от памучна вата, а не тези от изкуствените материи, дето ги има по всички пазари ...

От фирмения магазин на Diamond, на Богориди, малко по-нагоре от Фокет.

Сетих се, благодаря!

# 649
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
tedka* машина доколкото знам има този обущар ,който е в павилиончето с/у Новата поща.А за циповете знам,че имаше в М.Рудник на първата спирка на 211,може да има и обущар наблизо ако съществуват още.

Там имаше и обущар.  Peace

# 650
  • Мнения: 1 701
tedka* машина доколкото знам има този обущар ,който е в павилиончето с/у Новата поща.А за циповете знам,че имаше в М.Рудник на първата спирка на 211,може да има и обущар наблизо ако съществуват още.


Сигурна съм, че  Тедка няма да се разкарва из целия град ...  Joy

# 651
  • Мнения: 917
Тедка, двете работи могат да ти ги направи обущаря, който е до стария свободен в бараките от страни на ъгъла на ул. Левски. даже може и по евтино да ти излезе, ако ти смени само машинката на ципа на якето, а не да сменя целият цип.
Дино има на Богориди, но аз лично пазарувам от този на Калоян, който е в Близост до Европата. Даймънт имат склад в една от пресечките пак в близост до европата. И от там съм пазарувала, но за памучни анцузи  newsm78 ми не се сещам да имат. иначе на мъжа ми съм му купила преди години от Дино - страхотни са и нямат мърдане /като изключим че той си отърка д..то на умивалника, след като бях минала с доместос/

# 652
  • Мнения: 1 035
мн ви благодаря момичета..... какво бих правила без вас? newsm78 
............щях да се шматкам из целия град hahaha

всъщност идея си нямам защо не ми работи ципа на якето Thinking няма счупено зъбче,плъзгача си е абсолютно здрав,а самия цип е железен....но кво му стана,незнам ooooh!
ще проверя първо тука в М. Рудник , че ми е по-близко Laughing  пък после ще ида и до БСУ. Peace
направо ме спасихте,че хич не ми се обикаляше с токчетата из града....а точно нисичките ми ботушки се скапаха #Cussing out

# 653
  • Мнения: 1 813
Къде да си направя татус в Бургас?  Едно време имах съсед,който правеше ,много е известен - Данчо. Знам,че студиото му беше в двора на "Рокси",но сега не зная дали е още там. Ако някой ми даде координати,ще съм много благодарна  Hug
Приемам и други препоръчки.  Simple Smile

# 654
  • Мнения: 995
Татуси правят и ...( а сега де, как да го обясня)...в една постройка на Богориди, която се намира горе-долу срещу Плейлайф, малко по-нагоре от СДСто, преди Ротондата. Долу има един магазин със скъпи рокли за лелки, на който му викат Унгарския, а студиото е на втория етаж.

# 655
  • Мнения: 1 813
Татуси правят и ...( а сега де, как да го обясня)...в една постройка на Богориди, която се намира горе-долу срещу Плейлайф, малко по-нагоре от СДСто, преди Ротондата. Долу има един магазин със скъпи рокли за лелки, на който му викат Унгарския, а студиото е на втория етаж.

Да знам го,но е хубаво и да имам отзиви,че нямам познати с татуси и ..  Blush


Благодаря ти Simple Smile

# 656
  • Мнения: 1 701
Снимки правят срещу полицията за 3 минути ... Simple Smile

а дали ще се позная  Joy Като завършвах техникума един съученик отиде да си направи снимки за 5 мин., щото беше забравил снимките си у тях. И като отиде да си ги получи снимките не можа да се познае, само по името на снимката разбрал, че е той  Joy

Ти пък и да се познаеш искаш ...
Няма ли да ти стане много?!  Laughing

# 657
  • Мнения: 1 280
Къде да си направя татус в Бургас?  Едно време имах съсед,който правеше ,много е известен - Данчо. Знам,че студиото му беше в двора на "Рокси",но сега не зная дали е още там. Ако някой ми даде координати,ще съм много благодарна  Hug
Приемам и други препоръчки.  Simple Smile
       

           Данчо до колкото аз бях чула не е в България, но пак не съм 100% сигурна. А за студиото на Богориди съм чувала добри отзиви, аз самата преди време се запътих да си правя там, уговорих се с момчето /Станислав се казваше май но му нямам координатите/ за ден и час и вечерта преди "Събитието" разбрах че съм бременна, та си останах до там с татуса  Mr. Green сега ме е шубе вече  newsm43 и никъде не отивам  Crossing Arms

# 658
  • Мнения: 388
Здравейте момичета много рядко се включвам.  bouquet
Тедка- до нас  - в магазина ни   на Новата поща има обущар и наблизо има шивачка
така че идвай в понеделник и аз да правя кафето
Който иска снимки  да заповяда при нас ще му направя снимки. Само да каже че е от форума да не му се таксува бърза поръчка. Снимките са 2 лева. Разликата е че ще се познае защото той си харесва снимката.
Wish- мъчно ми е за вас. Нацелувай Пламенчо Hug

# 659
  • Мнения: 388
Дайте идея къде да празнувам рожденния ден на дъщеря ми която скоро ще стане на 1 год.

Общи условия

Активация на акаунт