От кога царевични пръчици?

  • 2 815
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 999
След като проходиха. Не смятам, че царевичните пръчици са чак толкова отровни - аз също си похапвам понякога, при това с кеф.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 967
Дадох преди годинка, но не се гордея с този факт. Няма смисъл от такива храни.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 686
Не смятам, че царевичните пръчици са чак толкова отровни - аз също си похапвам понякога, при това с кеф.

Мда, и аз така...

Давам Зайо-Байо от време на време, след като стана на около година. Не смятам, че е чак толкова вредно. Аз съм човек, който много чете. Може ли някой, който наистина е наясно, да ми обясни защо да е вредно Зайо-Байо-то (специално то).

А за тези, които предпочитат солетите през царевичните пръчици, сравнете етикетите на Зайо-Байо и Хрус-Хрус. Изумих се колко по-вредни са солетите в сравнение със зрънчото. И при това имайте предвид, че не всички Е-та са вредни!

# 63
  • Мнения: 295
Не бях купувала, докато не ни почерпиха в парка. Сега само ако някой му донесе иначе го избягвам, за да не си пълни коремчето преди хапване  Peace

# 64
  • Мнения: 1 479
Бях се зарекла да не давам,но не се получи.Винаги на площадката все някой ще отвори пликче и всички деца се юрват да брькнат да си вземат.

# 65
  • Мнения: 887
Колкото по-късно толкова по-добре.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 826
След като проходиха. Не смятам, че царевичните пръчици са чак толкова отровни - аз също си похапвам понякога, при това с кеф.

И аз !  Grinning
Не се вманиачавайте толкова ... сега им го забранявате , но когато вече няма да сте с тях навсякъде ще наваксат ..  Rolling Eyes

# 67
  • София
  • Мнения: 2 686
Никой не иска да се обоснове защо да са толкова вредни царевичните пръчици  newsm78

# 68
  • Мнения: 385
Не давам, за мен са боклуци.
И не мисля да давам скоро. Това са празни калории. Няма нищо полезно в тях.
За мен храната трябва да има някаква стойност откъм полезни вещества. Не одобрявам храни от типа "лапнеш нещо - глътнеш нищо", само за да дъвчеш нещо.

# 69
  • Мнения: 385
Не се вманиачавайте толкова ... сега им го забранявате , но когато вече няма да сте с тях навсякъде ще наваксат ..  Rolling Eyes
Докато е във възможностите ми да определям какво да яде детето ми, смятам, че е мое задължение да му предлагам най-доброто, което мога. За мен храната е здраве и удоволствие, а не просто средство за напълване на стомаха.

За да не се стигне до там детето да си наваксва "изгубеното", когато порасне, трябва да се създаде у детето култура на хранене, естествено чрез пример в семейството.

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 17:41 от kalynka

# 70
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз бях решила изобщо да не давам, докато един ден в магазина, детето ми на 2 и половина,  не си открадна бонбон  Laughing... все си мислех, че съм го сбаламосала, но той явно много е искал да опита, въпреки, че не ми е мрънкал много за това...  видях го, платихме бонбона и от тогава реших, че не е честно спрямо детето съвсем да го ограничавам , не е добре за него в психически и емоционален план .... и му купувам по малко от всичко, което поиска ...е, не съвсем всичко, но всичко за деца... не искам да се чувства ощетен ... пък и вече е на 3 и може да яде от всичко ... за мен всичко е все пак един избор от храни, които бих купила ...сладолед, бонбон, шоколад, зайо- байо ...

# 71
  • Мнения: 6 443
Никой не иска да се обоснове защо да са толкова вредни царевичните пръчици  newsm78
И на мен точно това ми беше въпроса!!На опаковката прочетох едно вредно Е и незнам дали има още нещо,което да вреди.А и нали са царевични,а Алекс в момента яде само царевично нишесте,например.

# 72
  • Мнения: 471
Все ми е тая дали ме гледа. Той ме гледа и като чистя с прахосмукачката пък не му давам да чисти. Зрънчовци и подобни ще яде когато успее да си ги купува сам т.е. да е толкова голям, че да може да си каже какво иска. Може и да не са толкова вредни,но на мен не ми харесват.

# 73
  • София
  • Мнения: 7 193
Никой не иска да се обоснове защо да са толкова вредни царевичните пръчици  newsm78
Наистина, не мога с научни данни да се обоснова, защо са вредни. Не съм се ровила в химическия им състав. Но аз по принцип не ям царевични пръчици, защото веднъж имах неблагоразумието да изям цял пакет за има няма 15 минути. След това много гадно ми стана. Имах някакъв странен вкус в устата, все едно, че съм яла велпапе  Sick
Затова не ми се струва особено прекрасна тази "храна".

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 22:11 от red

# 74
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ако не съдържат оцветители, овкусители и не са пържени не би трябвало да са вредни ...  може би вредата е в това , че открадват  истинското полезно хранене

Общи условия

Активация на акаунт